Přejít na obsah

Plynová vzpěra kapoty


Luke288

Doporučené příspěvky

Tak jsem dneska montil a dopadl jsem jako již někteří přede mnou. Tlumič nejde ůplně zasunout, chybí mu asi 4cm. Jsem docela n...., to si to nemohou vyzkoušet, než to prodají! Mně to nenapadlo, holt jsem pěkný hlupák, teď mně čeká reklamace atd. V práci prodávám podobné tlumiče na naši technologii, a za celých osm let jsem neměl jedinou reklamaci na tyto tlumiče od českého výrobce, protože origo z Rakouska jsou trojnásobně dražší neč české. Takže než mi přijde nový tlumič musím kapotu podepírat klackem!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas s vámi, holt Škoda není laciná značka. Mě to až tak nepřekvapilo, protože když jsem měl ještě OC I nechal jsem si ve stejném servisu nastříkat pouzdro zrcátka omlácené od kamínků, no a cena byla 1100Kč.

Tak to je teda darda!

Když jsem potřeboval nastříkat nárazníky, tak mě to do Škoda servisu ani nenapadlo dávat.

Ale jsem opravdu v šoku když slyším kolik za stříkání chtějí :help:

Nechápu to. Ještě když vím, že některé servisy nemají ani svoji lakovnu a dávají to jinam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se osvědčil smeták, na Fabii :smich:

A jinak mě překvapuje kolik mají reklamací, jsi druhý za posledních několik dní co to tu píše :feve:

Za ty prachy je to neuvěřitelný.

Ale na druhou stranu je to tak předražený, že můžou jednomu zákazníkovi poslat třeba 3 tlumiče ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak tak koukám, tak mají chybovost asi 75% lol ...hlavně, že se tváří jako německá firma s rádobygermánskou kvalitou :p

ještě, že to mám přes dealera, než si to vezmu, řeknu mu ať mi ukážu funkčnost a pak si je teprve vezmu. Jinak na to lol ..

takže ušetříme peníze na případné posílání zpátky. Nebo oni by to moje poštovné zaplatili? Co řekněte jak jste na tom byli Vy, vzpěrači..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak jsem tu nejakou chvili nebyl...

Takze..nes jsem opet volal do Revnicova..Pry se reklamace resi s nemcema..V utery budou snad navazet nove zbozi a resit s nima,jestli jim tuhle reklamaci pokryjou,nebo ne..Celkem zdlouhavy a uz bych to rad na auto dal..Tak uvidime,jak to bude pokracovat..Snad kladne..Pristup je zatim vstricny..Ale cekani uz me neba.. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...