Přejít na obsah

Plynová vzpěra kapoty


Luke288

Doporučené příspěvky

Mě tam sedla krásně!!Ani jsem ji nelakoval  mám metalízu tak to nevadí!!!

Několikrát jsem to vyzkoušel a pak dotáhnul a zavřel a vše ok!!!

Tak to holt prubnu.. Diky moc

tak pak ukážeš jak to vypadá? asi bych do toho také šel. Ale doma o tom nesmí vědět :-)

Ps: doufám, že mě někdo nepráskne a příspěvek mi nesmažou :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Pošlite foto toho kovového držiaka. Možno to už upravili. Ale mne sa skutočne po zvaretí dotýka ten držiak s plastom, ktorý ide od čelného skla až po motorový priestor (pod stieračmi). Na tom plaste vidno aj miesto, kde sa to dotýka. Najskôr sa to dotýkalo len na vonkajšej strane, tak som tam vyrezal kúsok toho plastu a teraz sa to dotýka na vnútornej strane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak vzpěra namontovaná.. Jen se zeptám, jak vám jde ten píst? Mně se zdá nějaký přidřený.. Co z něj leze za zvuky,když se vysouvá a zalejzá a pěkně při tom drhne. To mně pěkně v Milotecu nas.ali :aggressive: Hned se jim zkusím ozvat,ať koukají vyvalit něco, co chodí.

Jinak v týdnu nafotím..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když tam to nejde dát jinak..Mám pocit,že když to přišlo (leden), tak napoprvé vůbec nešel ten píst stlačit a že mu to trvalo, než povolil. Má 35 kg, to musí jít celkem snadno stlačit,když ho zapřu o zem a tenhle moc neše. Jinak přidělaný je tam,jak má být, slabší konec dolu,silnější ke kapotě, držák je pod šrouby, i všechno sedí. Nemusel jsem ani nic odřezávat,jak třeba psal Diamant.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak aktuálně z Milotecu..hned zítra ten píst posílám zpět. Dnes jsem s nimi mluvil a prý se jim tohle stávalo na O I, tzn. že se píst zasekával. Na obou kloubcích je na pohyb vůle,takže se to příčit nemůže.. Hned navrhli výměnu, reklamace bez problémů..takže jsem zvědavý na druhý pokus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pravda, prvý krát s ním nešlo ani pohnúť, už som sa bál, že je KO, rozhodne som nemal chuť ho zatláčať kapotou, tak som ho najskôr rozcvičil a odvtedy chodí krásne.

Ale mám dojem, že tie plynové vzpery všeobecne ako keby zatuhli, ak sú dlho vysunuté, napríklad ak mám kufor celý deň otvorený, tak to tieš pri zatváraní kladie vyšší odpor a ani zvuk to nemá ako obvykle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pravda, prvý krát s ním nešlo ani pohnúť, už som sa bál, že je KO, rozhodne som nemal chuť ho zatláčať kapotou, tak som ho najskôr rozcvičil a odvtedy chodí krásne.

Ale mám dojem, že tie plynové vzpery všeobecne ako keby zatuhli, ak sú dlho vysunuté, napríklad ak mám kufor celý deň otvorený, tak to tieš pri zatváraní kladie vyšší odpor a ani zvuk to nemá ako obvykle.

Mně právě nešel ani poprvé, hned co dorazil. Má mít 35 kg tak to musí jít v poho rukama proti zemi stlačit a tenhle moc nešel..Přístup Milotecu zatím super,tak uvidíme, celkem se k tomu zatím postavili. Jinak pak to nafotím, ta konzola nikde nepřekáží, z toho jsem měl hrůzu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak aktuální stav.. Dnes dorazil z Řevničova nový píst..a to jsem teprve včera odesílal ten původní,takže rychlý a vstřícný přístup k reklamaci. Nový píst už je na místě a šlape jak hodinky. Teď už jen musím doladit plničem a barvou matice na pantu kapoty a nový šroub s kloubkem..ať je to všechno v barvě

Dodatek z 24.05.2007... Nový píst šlape jak hodinky, teď mám ještě matky i nové šrouby natřené plničem a půjdou do barvy..asi zítra. Fotky zatím v sekci Vaše OII B)

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tom není moc co zbastlit.. Jen je věc udržet tu kapotu ve stejné poloze,když to montuješ..ten paralelogram v pantu je věc :) Jinak v Milotecu fakt super,ani nečekali,až dorazí ta špatná vzpěra ode mně a hned ji posílali. Přišla hned druhý den,co jsem ji poslal já,takže se míjely někde na silnici :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz jsem to tam hodil taky... :p

Taky jsi dával tu konzolu do laku? Já ještě o víkendu lakoval matice na kapotě,které se trochu odřou,když se montuje a i ten nový šroub s kloubkem,co je na kapotě..taky to zas vypadá líp ;)

Vsechno jsem to lakoval...nejdriv jsem myslel ze to necham nastrikat nekde v lakovne, ale to by byla asi velka palka!! Tak jsem se rozhodl to nalakovat sprejem (cerny-leskly a bezbarvy). A docela to vypada hezky, skoro zadnej rozdil odstinu od laku auta!! Jen jsem nemohl povolit ten jeden sroub co drzi tu kapotu, takze byl hodne odrenej, tak jsem nalakoval jiny s podlozkou a je to!! :) Nevis, jestli jdou nejak sundat ty oranzovy plasty co drzely ten "drat"??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsechno jsem to lakoval...nejdriv jsem myslel ze to necham nastrikat nekde v lakovne, ale to by byla asi velka palka!! Tak jsem se rozhodl to nalakovat sprejem (cerny-leskly a bezbarvy). A docela to vypada hezky, skoro zadnej rozdil odstinu od laku auta!! Jen jsem nemohl povolit ten jeden sroub co drzi tu kapotu, takze byl hodne odrenej, tak jsem nalakoval jiny s podlozkou a je to!! :) Nevis, jestli jdou nejak sundat ty oranzovy plasty co drzely ten "drat"??

Tak to mně ji lakovali v servisu..matky jsem neckal origo,pak jsem je zatřel origo lakovou tužkou a lakem,co doma mám. Ty plastové hajzlíky nějak půjdou,tipuju že budou jen zacvaknuté na nějaké zobáčky,ale ještě jsem nekoukal,pořád řeším NECHAT/VYNDAT, protože co pak s těma dírama po nich..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsechno jsem to lakoval...nejdriv jsem myslel ze to necham nastrikat nekde v lakovne, ale to by byla asi velka palka!! Tak jsem se rozhodl to nalakovat sprejem (cerny-leskly a bezbarvy). A docela to vypada hezky, skoro zadnej rozdil odstinu od laku auta!! Jen jsem nemohl povolit ten jeden sroub co drzi tu kapotu, takze byl hodne odrenej, tak jsem nalakoval jiny s podlozkou a je to!! :) Nevis, jestli jdou nejak sundat ty oranzovy plasty co drzely ten "drat"??

Tak to mně ji lakovali v servisu..matky jsem neckal origo,pak jsem je zatřel origo lakovou tužkou a lakem,co doma mám. Ty plastové hajzlíky nějak půjdou,tipuju že budou jen zacvaknuté na nějaké zobáčky,ale ještě jsem nekoukal,pořád řeším NECHAT/VYNDAT, protože co pak s těma dírama po nich..

Kolil si dal za to lakovani? Zitra se na to podivam jestli to pujde vyndat a jak to bude vypadat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No přiznám se, že za lakování nic nechtěli..a vzali to i s těmi velkými podložkami..jen jsem musel počkat,až se tam objeví stejná barva na opravu..měli tam fabku po bouračce,tak jsem jen počkal cca 14 dní,až půjde do laku. Ale i tak to nemůže stát moc vzhledem k tomu,jak suprově to pak vypadá. Ale zas upřímně,jestli je už ta konzola namontovaná,tak bych ji asi už nesundaval..zas taková pohoda to není všechno chytat a znovu spasovávat,ale záleží na tobě,jak moc velký by to byl rozdíl..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...