Přejít na obsah

maxi dot


culda

Doporučené příspěvky

Mam 01....

...ten link znam, ale to je o cele komfortce......resp. bez ni nema maxidot smysl, chapu to spravne ?

I tak o tom ale uvazuji.....cena je zajimava, byt se jedna o pouzite dily....

Je to strašně provázané, ale kdybys měl nějaký novější model třeba 01 už bys měl pravděpodobně novou komfortku a fungovalo by Ti vše. Pokud bys měl starší model mohlo by ti fachčit vše kromě symbolu autíčka s dveřma, ale zase by třeba nechodila dálka a tak. No a když bys měl úplně mega starej model tak musíš měnit i ŘJ motoru. Takže když nahodíš Tvůj MR, může Ti někdo poradit konkrétněji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

ukazuje to co ostatní budíky

pokud máš kontrolu brzd. obložení ukáže akorát na velkym displeji

pokud žárovek tak i žárovky

pokud máš .v.2001 a víš a nic ti to neukazuje tak nebude ani s maxidotem

(kontrolu žárovek jsem ještě u octavie neviděl) ale ř.j. doma na to mám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rs budíky ti klidně v TDI půjdou, stačí nakalibrovat. Ale jednodušší je sehnat podklad z RS a nechat k němu zkalibrovat současný budíky. Otáčkoměr nevypadá špatně, akorát to do tolika nevytočíš lol . Kdyžtak kouni na moji Octávku v tématu Vaše Octavie a tam to uvidíš ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
Návštěvník

Kluci poradite co vsechno umi polo maxidot - polovicni - pridavam foto - mrkal jsem v aute - zatim immo akt - ale ukazalo to s textem - vse co ma pal. pc a k tomu navic dojezd ale spodni radek je nevyuzit - co tam lze zobrazovat diky

post-3876-1178864272_thumb.jpg

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci poradite co vsechno umi polo maxidot - polovicni - pridavam foto - mrkal jsem v aute - zatim immo akt - ale ukazalo to s textem - vse co ma pal. pc a k tomu navic dojezd ale spodni radek je nevyuzit - co tam lze zobrazovat diky

Spodní řádek by měl zobrazovat rařazený rychlosti, pokud máš automatickou převodovku - jinak nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Kluci poradite co vsechno umi polo maxidot - polovicni - pridavam foto - mrkal jsem v aute - zatim immo akt - ale ukazalo to s textem - vse co ma pal. pc a k tomu navic dojezd ale spodni radek je nevyuzit - co tam lze zobrazovat diky

Spodní řádek by měl zobrazovat rařazený rychlosti, pokud máš automatickou převodovku - jinak nic.

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Už mi z toho pročítání jde hlava kolem a připadám si jako úplná lama. A proto se raději zeptám. Co všechno bych musel předělat, aby mi šel maxík na octu tour MR 5/2000? Je mi jasný, že překopat na 3. tí generaci komfortu. Ale nevím, jestli musím měnit i airbagovku a přepinovávat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...