Přejít na obsah

OT delala se O1 1,6 74KW bez ABS?


doktor.j

Doporučené příspěvky

Mam 74kW MR98 a ABS mam, ale je to SLX, akorat si vubec nedokazu vybavit, jestli sme ho nechavali davat za priplatek, ale mam pocit, ze ne, ze to u SLX uz bylo, i s EDS. Tenkrat se do Octavek vic nedavalo, nez tam mam, az o rok a pul pozdejs najednou bylo veci, jen automat sem vynechal :) Jen tak btw, je tu nejakej podobnej magor, co ma klimu a za priplatek sibr? ;):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam 74kW MR98 a ABS mam, ale je to SLX, akorat si vubec nedokazu vybavit, jestli sme ho nechavali davat za priplatek, ale mam pocit, ze ne, ze to u SLX uz bylo, i s EDS. Tenkrat se do Octavek vic nedavalo, nez tam mam, az o rok a pul pozdejs najednou bylo veci, jen automat sem vynechal :) Jen tak btw, je tu nejakej podobnej magor, co ma klimu a za priplatek sibr?  ;)  :)

Tak teda nevím, jestli jsem magor, ale mám mechanickou klimatizaci a mám i šíbr. Ale já jsem to auto kupoval ojeté -_-

ABS mám, vyhřívané sedačky taky, švihadla nemám a nemám ani EDS

Editováno: , autor: Tygr_O2_blue_race_RS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam 74kW MR98 a ABS mam, ale je to SLX, akorat si vubec nedokazu vybavit, jestli sme ho nechavali davat za priplatek, ale mam pocit, ze ne, ze to u SLX uz bylo, i s EDS. Tenkrat se do Octavek vic nedavalo, nez tam mam, az o rok a pul pozdejs najednou bylo veci, jen automat sem vynechal :) Jen tak btw, je tu nejakej podobnej magor, co ma klimu a za priplatek sibr?  ;)  :)

Tak teda nevím, jestli jsem magor, ale mám mechanickou klimatizaci a mám i šíbr. Ale já jsem to auto kupoval ojeté -_-

ABS mám, vyhřívané sedačky taky, švihadla nemám a nemám ani EDS

Nejsem saaaam ;) Ja to tam chtel ale mit oboji, ty ses v tom trochu nevinne :) Ale vyhody to ma, coz? Ale mas zjevne to samy, co ja, jen je divny, ze nemas EDS, to bylo v tomhle pripade spolecne s ABS mam ten pocit. Ja zas nemam vyhrivany sedacky, ty tenkrat jeste nebyly, nebo mi to uslo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šíbr je dobrá věc, za teplých letních večerů jsou projížďky po okreskách nádherné.

PS: Jak poznám, jestli mám EDS? :D

Presne, kdyz neni vylozene vedro, tak klimu vubec nepoustim a sibruju si. Ostatne si ze me delaj vsichni prdel, ze mam i bocni okno votevreny dokud poradne nemrzne, jak furt vetram.

Zkus mrknout sem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viděl jsem r. 97 1,6 74KW/el.zrcatka,okna a nemela ABS je to možné?

díky za odpoveď

Já má octu ročník 99 motor 1.6/74kW GLX bez klimy, ABS, EDS, vyhřívání sedaček atd. Takový ohulený auto ... :(

jj GLX je takova hola vybavicka vse v el...ale klima,abs, nikde...... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam 1.6 74 kw, model 2001 a ABS mam a mam taky švihadla.

Tak na švihadla bych asi žádnou holku nezbalil :t

No na ABS asi taky ne ;)

Ale na okna v elektrice, vyhřívané sedačky a rádio Pioneer už asi jo :t:t:t

No, snad mozna to radio ;)

A samozřejmě hliníková kola :t

A v kufru speciální přihrádka s chladícím zařízením na šampaňské a jahody :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...