Přejít na obsah

Kontrolka Chladicí kapaliny


Doporučené příspěvky

Dnes mi ráno po nastartování začala blikat kontrolka chl. kapaliny a zároveň pípat, zhasnul jsem motor, nastartoval znovu a ejhle nic. Kapalina nikde viditelně neuniká, je po horní rysku v nádržce. Mám se připravit na blížící se potupnou smrt čidla teploty, nebo to mohlá být jen sporadická chyba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Dnes mi ráno po nastartování začala blikat kontrolka chl. kapaliny a zároveň pípat, zhasnul jsem motor, nastartoval znovu a ejhle nic. Kapalina nikde viditelně neuniká, je po horní rysku v nádržce. Mám se připravit na blížící se potupnou smrt čidla teploty, nebo to mohlá být jen sporadická chyba?

taky se mi to stalo, ale já jsem nastartoval asi až po 5-ti pokusech.... motor pořád chcípal a k tomu mi ani nešel posilovač, nechápu, jak to může mít vliv, ale až to potom naskočilo, tak vše bylo OK, zřejmě to byl nějaký zkrat, od té doby se mi to nestalo a klepu na dřevo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuhle závadu ani VAG neukáže.

Máš zašpiněné čidlo v expanzce, nejlepší bude odpustit kapalinu ( stačí spodní hadicí na expanzce, expanzku vyjmout a vyčistit ( nalej to do techninckej benín nebo ředidlo, protřepat a bylejt ).

Nic nevypoštěj, nevyplachuj. vem tčeba starý kartáček na zuby a pojezdim s ním elektrody v nádobce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...