Přejít na obsah

KULOVE ČEPY


antonoctan

Doporučené příspěvky

Zacinaji se mi pri nerovnostech ozyvat na OI 1,6 75kW rany od predni napravy,budou to asi kulove cepy,nemate nekdo info kde se daji sehnat na NETu a v dobre kvalite nebo nejlepe origo ???

Drive jsem kupoval na Golfa repliky a kazdy rok jsem je pravidelne menil a to jsem najezdil jen neco pres 10tis. km. :angry:

Editováno: , autor: antonoctan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se stavil u meho mechanika a zkousel mi cepy,jsou v poho ,ale nasel vuli v silonech ulozeni stabilizatoru.

Takze me ceka vymena <_<

Nevite nekdo kde je koupit na NETu??? :unsure:

Říkal ti to dobře servisak, že jsou to silentblony stabi.lizátoru. Nad tím nepřemýšlej o náhradě . to kup origo škoda josu tam dva a jeden stojí asi 200,-. pokud je to před faceliftem musíš koupit i nové držáky a to je zase dva asi za 290,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se ptal u nas v autokramu a nabizel mi origo dily : pouzdro stabilizatoru a sponu za 400Kc,takze krat dve : 800Kc neni to moc???

Jeste mam dotaz:je nutne menit i tu sponu??? Hlavni je prece ta guma!!! I kdyz nevim jestli je ta origo o moc lepsi nez replika,prece jenom se vzdy plati nejvice za tu znacku SKODA.

Jinak je ta spona prece cela z kovu a na ni k opotrebeni nedochazi,nebo se pleteu??? :huh:

Dik za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se ptal u nas v autokramu a nabizel mi origo dily : pouzdro stabilizatoru a sponu za 400Kc,takze krat dve : 800Kc neni to moc???

Jeste mam dotaz:je nutne menit i tu sponu??? Hlavni je prece ta guma!!! I kdyz nevim jestli je ta origo o moc lepsi nez replika,prece jenom se vzdy plati nejvice za tu znacku SKODA.

Jinak je ta spona prece cela z kovu a na ni k opotrebeni nedochazi,nebo se pleteu??? :huh:

Dik za info

Čteš si vůbec odpovědi na tvé dotazy? Pokud ano tak v mém prvním příspěvku viz výše máš napsáno, že na octu před faceliftem do rv2000 musíš vyměnit i držáky, po faceliftu jen gumy.

Máš tam i ceny těchto věcí z Etky.

Editováno: , autor: Pepa007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mily Pep007 ,ctu odpovedi vice nez peclive,vypada to ale, ze ty NE.

Prave proto vznasim tento dotaz jeste pecliveji,PROC JE NUTNE MENIT I Ty OBJIMKy???

Je to kus plechu,tudiz na mem to gumove pouzdro pri statickem zatizeni nemuze udelat zadne opotrebeni.

Menil jsem tyto pouzdra jiz na Golfu IV a drzaky zustali origo a vysledek byl OK.

Takze se znovu ptam jinych uzivatelu,JE NUTNE MENIT TYTO POUZDRA???

Nejde tady o penize,ale nerad proste delam zbytecne veci!!!

Za odpovedi dekuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mily Pep007 ,ctu odpovedi vice nez peclive,vypada to ale, ze ty NE.

Prave proto vznasim tento dotaz jeste pecliveji,PROC JE NUTNE MENIT I Ty OBJIMKy???

Je to kus plechu,tudiz na mem to gumove pouzdro pri statickem zatizeni nemuze udelat zadne opotrebeni.

Menil jsem tyto pouzdra jiz na Golfu IV a drzaky zustali origo a vysledek byl OK.

Takze se znovu ptam jinych uzivatelu,JE NUTNE MENIT TYTO POUZDRA???

Nejde tady o penize,ale nerad proste delam zbytecne veci!!!

Za odpovedi dekuji.

Dnes už koupíš jen nový typ silentbloku a na ten stará objímka nepasuje . Pokud bys vyzradil svůj modelový rok tak ti hned odpovím zda musíš nebo nemusíš měnit objímky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...