Přejít na obsah

jo v noci to jede


Havran56

Doporučené příspěvky

Včera večer se mi nekdo vlámal do Octavie ukradl mi radio a všechny cd aniž by poškodil cokoliv jineho,tak by me zajímalo jak je težké se do octavie dostat bez poničení bočních oken???

Hele ale spíš bych byl rád, že to udělal tak snadno protože jsem viděl už pěkně vypáčený skurvený dveře já sám mám v kufru vypáčenej zámek šroubovákem nebo ti rozbijou sklo. Takže lepší je určitě toto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ale spíš bych byl rád, že to udělal tak snadno protože jsem viděl už pěkně vypáčený skurvený dveře já sám mám v kufru vypáčenej zámek šroubovákem nebo ti rozbijou sklo. Takže lepší je určitě toto.

To mas sice pravdu, ale v pripade, ze to mas pojisteny a zlodej nenecha zadne stopy po vniknuti, tak se to blbe dokazuje policajtum a pojistovna na Tebe pak kouka jako na podvodnika :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak. Nebo ještě jinak: buď rád, mýmu bráchovi včera ukradli auto celý. Ford Focus v dieslu...

Mno u Fordu je to legrace, auto se nechá odemknout i cizím klíčem - jasně že nejde nastartovat - ale to odemknutí stačí :) Nejde to se všemi klíči - je některé a na některé vozy...

Jinak chytrej zloděj otevře auto bez poškození... jde o to mít nástroje... a ne jenom kladivo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ale spíš bych byl rád, že to udělal tak snadno protože jsem viděl už pěkně vypáčený skurvený dveře já sám mám v kufru vypáčenej zámek šroubovákem nebo ti rozbijou sklo. Takže lepší je určitě toto.

To mas sice pravdu, ale v pripade, ze to mas pojisteny a zlodej nenecha zadne stopy po vniknuti, tak se to blbe dokazuje policajtum a pojistovna na Tebe pak kouka jako na podvodnika :-(

Do Fava se mi tady pred barakem podivali taky, vycistilo vse co slo a jeste zamkli... Neponicene nic. Zavolal jsem fizly, rekl jim to, ukazal a on vzal sroubovak a pred focenim tu gumu trochu poupravil - vyhackovani to bylo to je jasny dodal... Super typek. Jeste rekl, musel jsem to udelat, pojistovna by vam jinak neplnila... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ale spíš bych byl rád, že to udělal tak snadno protože jsem viděl už pěkně vypáčený skurvený dveře já sám mám v kufru vypáčenej zámek šroubovákem nebo ti rozbijou sklo. Takže lepší je určitě toto.

To mas sice pravdu, ale v pripade, ze to mas pojisteny a zlodej nenecha zadne stopy po vniknuti, tak se to blbe dokazuje policajtum a pojistovna na Tebe pak kouka jako na podvodnika :-(

Do Fava se mi tady pred barakem podivali taky, vycistilo vse co slo a jeste zamkli... Neponicene nic. Zavolal jsem fizly, rekl jim to, ukazal a on vzal sroubovak a pred focenim tu gumu trochu poupravil - vyhackovani to bylo to je jasny dodal... Super typek. Jeste rekl, musel jsem to udelat, pojistovna by vam jinak neplnila... :D

Zjevne rozumnej policajt, to se moc nevidi ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...