Přejít na obsah

DominikaVNB

Doporučené příspěvky

Čau, máme doma Superba III, jeden den sem nastavila nezávisle topeni, každý den v 5 15 odjezd, délka 30 minut. 
 

Už druhy den ale auto topí celou noc. Večer, kdy auta okolo nás všechny jsou zamrzlé, z našeho teče voda a je vyhřáté. Proč to topí i ve 21h když to mám nastavené až v 5. Pochopila jsem, ze by to mělo topit od 4 45 do 5 15. 
 

Sla jsem domu pro dálkové abych ho vypnula. A zase se po cca 3 minutách zapnula. Tak jsem ho znova vypnula a už zůstalo aspoň vypnute. 
co s tím mužů udělat? Nechci aby topeni jelo celou noc až do rána. 
 

Díky za odpovědi 

IMG_7167.png

IMG_7168.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ešte fotka z môjho.

Za mňa je to veľmi nešikovane popísané.

"ČAS SPUSTENIA" vo mne evokuje že auto vtedy aktivuje nez. kúrenie.

To znamená keď chcem odchádzať 06:30 tak si to aktivujem napr. na 06:00

Ale OMYL !

Čas spustenia je v tomto prípade čas odchodu, teda auto začne vykurovať niekto kolo 05:30

IMG_0480.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to nastavení může být ještě trošku jinak. Doba prevádzky je čas, po který topení nebo větrání (podle toho, co bylo spuštěno naposledy) poběží po spuštění dálkovým ovládáním nebo stiskem tlačítka na panelu klimy. Čas u programu ukazuje čas, kdy má být auto vytopeno a topení se aspoň u SIII fl spouští různě dlouho předem podle okolní teploty. Teď si nejsem 100% jistý, jak to bylo u před fl, jestli stejně, nebo jestli běžel po zadanou fixní dobu do času spuštění. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 12/8/2023 at 9:26 AM, Patrik1971 said:

Je to ako pise @Delphin

Este taky dodatok....

@DominikaVNBpochybujem,ze kurenie bezi celu noc,to by baterka nieze nedala,ale ani ochrana baterie nepovolila


baterke to je jedno, kurenie ide aj ked vymlati bateriu. ziadna ochrana tam nie je.
cerstva skusenost.  3.5 rocny superb, vonku 3 dni -10 -13, nezavisle kurenie rano 30 minut a poobede 30 minut.  baterka mrtva za 3 dni. Ziadne upozornenie, nic :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ochrana tam nějaká je, protože občas se mi stane, že mobilní aplikace zahlásí, že nelze spustit nezávislé topení, nízký stav baterie. Nejspíš je však dost slabá. Už se mi stalo, že topení běželo a přitom už jsem auto nenastartoval. Včetně toho, že nepustilo Leaving home, kufr se nechtěl elektricky zvednout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...