Jump to content

Delphin

Uživatel
 • Content Count

  318
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Delphin last won the day on April 15

Delphin had the most liked content!

Community Reputation

78 Excellent

About Delphin

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak jsem se byl podívat, jak funguje panoramatická kamera u kolegy. Mám pocit, že v zadní části ji má malinko přesnější, vpředu asi stejně jako já.
 2. Jedna z nejužších sedaček je BeSafe IziFlex fix, dají se jí odmontovat boční límce, když jsou vedle jiné sedačky. Já jsem proti tomu, co jsem psal v 2019 trochu pokročil. Mám místo vajíčka druhou BeSafe, takže teď mám kombinaci BeSafe IziFlex fix u oken. Nakonec se mi je jak v současné konfiguraci s Klippanem uprostřed na pásu, tak dříve s vajíčkem, podařilo chytit na Isofix, jen ty prodlužáváky pásů jsou dál nutné. Stejně jsem je dostal do Octavie. Když jsem měl Kodiaq, tak jsem si to měřil, Isofix jsou od sebe cca 2 cm dál než u Superba, ale protože zámky pásů jsou výklopné místo aby
 3. japok: Díky. Ty máš area view na před-fl? Každopádně mi to připadá hodně podobné tomu mému stavu. Vpředu určitě, vzadu možná malinko přesnější u tebe.
 4. Tak co, nikdo další s panoramatickou kamerou tu není, aby se podělil o zkušenosti s fungováním?
 5. Mi e-maily v Kodiaqu fungovaly a v Superbu teď taky. Ale mám v Exchange podsložky a ty se mi zobrazí nejdřív a maily až pod nimi. Každopádně mi to nepřijde pohodlné na používání, mnoho listování a u stojícího auta je pohodlnější vše projít rovnou v telefonu, za jízdy je tohle procházet nesmysl.
 6. To USB používám stejné. Ale vzhledem k tomu, že hudbu často neměním, tak mi rychlost nevadí.
 7. S3 FL výbava L&K 18" disky, pneu Good-Year. A na Kodiaqu Style s 18" disky z konce loňského roku byly Pirelli Scorpion.
 8. Trhání u MIB3 jsem taky registroval. Už i u Kodiaqa. U MIB 2 a MIB 2.5 navíc kamera nabíhá rychleji.
 9. Rozlišení bych řekl že je dostačující, spíš bych řekl, že zašumění obrazu je SW původu. Ale to by mi ani tak nevadilo, ale ten zhruba půmetrový rozdíl mezi modelem a realitou jenom vpředu dělá panoramatický pohled téměř nepoužitelný. Možná dotaz ještě poupravím. - Dělá to tak ještě někomu? Waikiki už se přihlásil. - Je tu někdo, kdo má model ve správném poměru k velikosti auta - tedy že tento problém nemá?
 10. Stalo se mi to na Amundsenu. U starého MIB 2.5 stačilo dlouhým stiskem vypínače infotainment restartovat, u MIB 3 už pomoholo jen vypnout motor, otevřít dveře a po zavření znovu nastartovat. Kolega mi hlásil v jeho autě to samé.
 11. Zdravím, při použití panoramatické kamery jsem zjistil, že auto se modeluje mnohem větší, než je ve skutečnosti. Na panoramatickém obrázku jsem vpředu vyznačil obrubník a vzadu čáru na silnici a na dalších obrázcích je vidět, kde jsou doopravdy. Nedá se tohle nějak nakalibrovat?
 12. Tohle jsou ale úplně jiné generace infotainmentu.
 13. Tak u mě pomohlo restartovat telefon do továrního nastavení. Pak se bezdrátově připojil hned a Waze taky funguje.
 14. Tak u mě auto objednáno myslím 15.1. a dnes (14.4.) už je v salonu i s doklady. Teď už jen přihlášení, drobnosti a jsem moc zvědav, jestli na víkend auto bude.
×
×
 • Create New...