Jump to content

Delphin

Uživatel
 • Content Count

  155
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

13 Good

About Delphin

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nevíte někdo, jestli to má standartní velikost nádrže? Nebo je zmenšená?
 2. Já tohle řešil nedávno. Nakonec mám MaxiCosi CabrioFix v základně na Isofix, uprostřed Klippan na pásu s 5 bodovým pásem a na druhé straně BeSafe IziFlex fix ale bez použití Isofix a dítě poutané pásem z auta. Tuhle kombinaci dostanu dokonce i do Octavie 3. Ale to poutání pásem do BeSafe je opruz. Naštěstí jsem sehnal někde v Německu 2 ks prodloužení zámku pásu s homologací.
 3. Vždyť to píšu nahoře. Pokud to takto reaguje, zkuste si v podrobném nastavení hlasitosti změnit hlasitost hlasového ovládání, Waze v AA mi funguje na tuto hlasitost a ne na navigační pokyny. Funguje mi to tak jak na Superbu v Amundsenu tak u OIII na Boleru.
 4. Tak po 65000 km mám po 2. vyměněné zadní destičky a přední poprvé. Ty zadní vydržely poprvé 36000 km, kdy se jedna rozpadla a vyměnili je na záruku i s kotouči, a teď po 29000 km další výměna. Jak jste na tom vy? Sjíždí se vám zadní destičky 2x rychleji než přední?
 5. Já reklamoval stejně odstávající roh dvířek a v servisu prý dvířka za tepla dotvarovali. Teď už OK.
 6. Pokud je to přes Android Auto a přehráváno do reproduktorů auta, tak hlasitost Waze se nenastavuje přes navigační pokyny, ale hlasitost hlasového ovládání. Tedy menu zvuku, hlasitost, hlasové ovládání. A nebo v průběhu přehrávání pokynu se dá chytit chvilka, kdy se dá hlasitost změnit.
 7. Trailer asistent? Co je k tomu potřeba?
 8. Yogg: V tom případě by mě zajímalo, co u L&K přidává Fondpaket za 600 Kč v případě, že je už zaškrtnutý Paket Rear.
 9. BJirka: Jaké jsou zkušenosti po 3 letech?
 10. Tak já mám po 55 tis km průměrnou spotřebu 0,21 l, nejmenší byla 0,14 a největší 0,28. Po dotankování mi to ukazuje vždy 12000 km, reálně najedu kolem 6 tis km, jen jednou jsem byl nad 10 tis km. Většinou tankuji 14 - 15 l po hrdlo při dojezdu kolem 1 tis. km.
 11. Mi chybí bi-turbo mimo RS, nejlépe do L&K a LED matrix. Jinak by mi Kodiaq celkem sednul.
 12. Já teď řešil stejný problém a nakonec jsem do Octavie i Super a dostal tuhle kombinaci: BeSafe a odnímatelnými bočnicemi na pás, Klippan na pás uprostřed (s 5 bodovým pásem) a MaxiCosi family fix s vajíčkem CabrioFix do Isofixu. K té BeSafe používáme prodloužení zámku pásu. Najít něco s homologací bylo před časem peklo. A najít tu S
 13. Zdravím, nemá tu někdo komplet přehled, jaký se má dělat servis po 60000 na 2.0 TDI 140 kW 4x4 7st DSG? Někde jsem četl něco o tom, že se dřív měnil olej v DSG a teď už ne...
 14. Já mám WingBar. A patky podle potřeby. Taky jsem si nechal sjednotit zámky s nosiči na kola, většinou se to dá rovnou při objednávce.
 15. Šel jsem a šel bych zase do Thule. Příčníky spíš delší a při výměně auta pak měnit už jen patky. Už mě nebaví s každým autem kupovat a prodávat extra nosiče.
×
×
 • Create New...