Jump to content

Delphin

Uživatel
 • Content Count

  174
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

13 Good

About Delphin

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak se na to tak dívám, fakt je natažení kabelu dozadu tak jednoduché? Nedostane se do kolize s okenní airbagem?
 2. Každopádně mě to aktivoval AZ servis v Brně.
 3. Nevíte někdo kdy budou dostupné ostatní 2.0 TDI krom verze 110 kW? Zajímala by mě verze 147 kW s AP a 4x4.
 4. Já Smartlink nechával aktivovat na Boleru na Octavii III. V servise říkali, že k aktivaci krom aktivačního klíče potřebují nějakou speciální diagnostickou hlavu (neptejte se mě, co to je) a měli problém, že nekomunikovala správně - měnili ji. Třeba je to stejný problém.
 5. Hlavně zmizela možnost zapnout nezávislé topení. Podle infolinky prý o službu nebyl zájem. Já to v zimě používám skoro denně, protože v kanceláři mám mizerný mobilní signál, takže mobilní aplikace víc nefunguje než funguje. Nechápu, na co potřebuje na těch pár bitů 4G se skoro plým signálem. Na EDGE se mi totiž app s autem nespojí skoro nikdy.
 6. Tak mi to před 2 týdny začal dělat Samsung A8
 7. Já jsem přišel na to, že když na pozadí pustím Google maps, tak se Waze sekat přestane a polohu ukazuje správně a plynule.
 8. Lukáš: Díky. A jinak mířil jsem přesně tam, co honza-marek. Nejvíc by mi asi sedlo mít Škoda navi na kokpitu a uprostřed Waze.
 9. Umí současný Amundsen poslat mapu na digitální přístrojovou desku?
 10. Nevíte někdo, jestli to má standartní velikost nádrže? Nebo je zmenšená?
 11. Já tohle řešil nedávno. Nakonec mám MaxiCosi CabrioFix v základně na Isofix, uprostřed Klippan na pásu s 5 bodovým pásem a na druhé straně BeSafe IziFlex fix ale bez použití Isofix a dítě poutané pásem z auta. Tuhle kombinaci dostanu dokonce i do Octavie 3. Ale to poutání pásem do BeSafe je opruz. Naštěstí jsem sehnal někde v Německu 2 ks prodloužení zámku pásu s homologací.
 12. Vždyť to píšu nahoře. Pokud to takto reaguje, zkuste si v podrobném nastavení hlasitosti změnit hlasitost hlasového ovládání, Waze v AA mi funguje na tuto hlasitost a ne na navigační pokyny. Funguje mi to tak jak na Superbu v Amundsenu tak u OIII na Boleru.
 13. Tak po 65000 km mám po 2. vyměněné zadní destičky a přední poprvé. Ty zadní vydržely poprvé 36000 km, kdy se jedna rozpadla a vyměnili je na záruku i s kotouči, a teď po 29000 km další výměna. Jak jste na tom vy? Sjíždí se vám zadní destičky 2x rychleji než přední?
 14. Já reklamoval stejně odstávající roh dvířek a v servisu prý dvířka za tepla dotvarovali. Teď už OK.
 15. Pokud je to přes Android Auto a přehráváno do reproduktorů auta, tak hlasitost Waze se nenastavuje přes navigační pokyny, ale hlasitost hlasového ovládání. Tedy menu zvuku, hlasitost, hlasové ovládání. A nebo v průběhu přehrávání pokynu se dá chytit chvilka, kdy se dá hlasitost změnit.
×
×
 • Create New...