Přejít na obsah

ač velice nerad,ale musím to napsat.


cosby

Doporučené příspěvky

Možná to někdo smázne,možná řekne že to patří do Bazaru,možná dostanu ban,ale schválně to píši tady.Mám na prodej černé tapece z Fábie 06 krátké,cena 2000,moc pěkné,dále vstřiky pro koncern.motory TDi-PD 96 Kw,maxidot L&K,zadní kotouč.nápravu na Fábii.

A teď proč to píši tady:

Na nápravu a tapece se ozvali kluci,oba slovenští spoluobčanéjeden určitě z fóra.Bylo naplánováno,kdy si přijedou,já to víc než týden držel i když se mezitím ozvali i jiní kupci a oni né že nepřijeli,ale ani se neozvali.

To samé vstřiky a maxidot,ale to už byli kluci z jiného fóra,ale taky bohužel Slováci a zase prd.Ani nepřijeli,ani se neozvali.

Co z toho plyne???Že už seru na to,abych pro někoho něco skovával,abych něco posílal na SK(kde se mi ztratily dva balíky) a abych cokoli pro slovenské spoluobčany zařizoval.Nezlobte se na mě,ale prostě je to tak.

Znám jednoho,se kterám tak toršku komunikuji a ten co objedná,pro to si přijede,že by snad vyjímka??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak - ja bych pouze do ruky a na postu se vysral. A s tim ze to zamluvis - to je fakt. Pokud bys toho cloveka znal, tak bych mu to podrzel. Jinemu ne.

To je jen muj nazor - to co se Míšoj stalo :unsure:

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene,nepsal jsem to samé,ale psal jsem o negativních zkušennostech se zásilkami na SK a s tím nutkáním něco prodat pravdu nemáš.Protože vše á svého kupce,dřív nebo později.Zatím se mi toto nestalo s občany ČR,snad jednou,ale toto co jsem napsal se stalo během 3 týdnu a vše bohužel kluci z SK

Editováno: , autor: cosby
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shit happens :( Ale kľudne sem napíš ich mená, aby sa tí ľudia uvedomili...

Ja som tiež jednému spoluobčanovi sľúbil veci z predošlého auta za odvoz, aj telefón som mu dal a neozval sa - je mi ale ľúto hodiť to do koša, ale asi tak naozaj spravím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim Cosby:

Neda mi nezaeragovat.

Holt je to smutne, ked sa najdu ludia, ktori si nieco objednaju a potom neprevezmu tovar a ani sa neozyvaju. Urcite sa vzdy najde nejaky seriozny sposob, pripadne dohoda. Kazdopadne som za to aby boli zverejnene ich mena na fore, nech vieme s kym mame tu cest takto neseriozne "obchodovat". Je smutne, ze sa ti to stalo prave s obcanmi SK, no myslim si, ze to je v nas LUDOCH. Vzdy sa najdu nejake "kurvy", ktore nejednaju seriozne.

No dufam, ze odteraz nebudes vsetkych zo SK hadzat do jedneho "neseriozneho" vreca ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky budu reagovat ,mě se stalo toto ,někdy vříjnu jsem se s Vášou domluvil na zad.kotoučové nápravě ,pak přišla nemoc a já mu řekl ,že si jí určitě vezmu hned jak budu o.k. pak se to zhoršilo a já se tak 2měsíce neozval,Věřte že jsem neměl chut na pomyšlení ,že jsem měl někde něco domluvené .Prostě jsem to pustil z hlavy .v lednu jsem se dal do hromady a zkusil jsem s omluvou napsat Vášovi no a dnes mam nápravu na autě . :palec2: ,ale to je asi něco jiného

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host MichalF
Zdravim Cosby:

Neda mi nezaeragovat.

Holt je to smutne, ked sa najdu ludia, ktori si nieco objednaju a potom neprevezmu tovar a ani sa neozyvaju. Urcite sa vzdy najde nejaky seriozny sposob, pripadne dohoda. Kazdopadne som za to aby boli zverejnene ich mena na fore, nech vieme s kym mame tu cest takto neseriozne "obchodovat". Je smutne, ze sa ti to stalo prave s obcanmi SK, no myslim si, ze to je v nas LUDOCH. Vzdy sa najdu nejake "kurvy", ktore nejednaju seriozne.

No dufam, ze odteraz nebudes vsetkych zo SK hadzat do jedneho "neseriozneho" vreca ;)

:palec2: Jojo na tom neco bude, 100% souhlas !!! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim Cosby:

Neda mi nezaeragovat.

Holt je to smutne, ked sa najdu ludia, ktori si nieco objednaju a potom neprevezmu tovar a ani sa neozyvaju. Urcite sa vzdy najde nejaky seriozny sposob, pripadne dohoda. Kazdopadne som za to aby boli zverejnene ich mena na fore, nech vieme s kym mame tu cest takto neseriozne "obchodovat". Je smutne, ze sa ti to stalo prave s obcanmi SK, no myslim si, ze to je v nas LUDOCH. Vzdy sa najdu nejake "kurvy", ktore nejednaju seriozne.

No dufam, ze odteraz nebudes vsetkych zo SK hadzat do jedneho "neseriozneho" vreca  ;)

:palec2: Jojo na tom neco bude, 100% souhlas !!! :palec2:

-_- A potom nepravom na to doplacaju seriozni SLOVACI ;) Treba jak JAAA :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Michale, nic ti zamykat nebudu, ale rad bych, aby ses nad timhle tematem trosku zamyslel. Chapu tve nastvani a ze ted emoce vyhravaji nad racionalnim uvazovanim, ale kdyz nezverejnis jmena, tak zustane jen u emoci a nicim si nepomuzes. Nehlede na to, ze kdyz byli z tohoto fora, tak napsanim jejich jmen bys mohl usetrit nervy jinym, kterym se treba taky na inzerat ozvali. A proc jsem psal, aby ses nad timto tematem zamyslel? Protoze mame Black&White list, kam presne tohle patri. Vim, ze to bude jeste beh na dlouhou trat, ale zkus nad tim, prosim, priste zapremyslet.

Nejde mi o to te tady peskovat za kazdy blbe napsany tema, ale jde o to, ze ty pak za to peskujes jine a sam to delas, coz mi neprijde fer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

abych trošku ujasnil,proč nechci nebo nenapsal jsem jména.Mám 3 pc které používám a jak jsem psal,mrknu do nich a pokud to tam bude,napíšu to.Píši pokud to tam bude,protože mi denně chodí dost mailu a tak je průběžně mažu.Prostě si něco dohodnu,uzavřu termín,dám telefon a zprávu vymažu,proto je všechny nemám,ale mrknu do těch pc jestli to tam je.Já vím,že je to v lidech,to je jasné,já jen že během 2-3 týdnu a ždy SK.S klukami z ČR jsem problém ještě neměl,ale fakt,že znám kluky z SK a ti jsou spolehliví.Bude následovat další téma,jak dopadl balík z SK.Nebudu to tady psát,ale založím nové téma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...