Přejít na obsah

Olej Paramo- škoda


quicksilver

Doporučené příspěvky

Nevím proč se tu tak hádáte ale nejlepší je tento:

Doer medical silk 30 ml silikonový lubrikační gel

Peterer, teď jsi u mě zabodoval. Perfektní "vložka" do žhavé debaty. :palec2::palec2::palec2:

Já osobně se držím toho, co mám na motor předepsané. V současné mojí octě má splňovat motor. olej normu VW 502.00, a to je pro mě rozhodují. Měl jsem přístup k oleji Shell za super cenu, tak jezdím na něj. Zatím. Mogul si do auta klidně dám, podle toho, co jsem četl, je stejné kvality jako jiné renomované značky - někde se uvádí, že i lepší. A potom, kdyby byl MOGUL špatný olej, asi by ho neplnili do motorů při výrobě, to je snad jasné. Takže rozhodující je podle mě opravdu poměr výkon : cena. Když splňuje normu, koupím si levnější. (Tedy ne v TESCU !!! )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukněte na tohle

Sjedte až úplně dolů tý nabídky olejů, jsou tam dva výrobky PARAMO škoda 15W 40 a 5W40. Ještě mi řekněte, že to fakt dělaj pro Mladou Boleslav......  :o

A co jako???Vždyť mogul patří k nejkvalitnějším olejům.A když se divíš tak aspoň zavři hubu. :plol

Hej, nezapomeň na slova z písničky Ladovská Zima od Nohavice "hrudky se dělají v Mogulu". lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...