Přejít na obsah

Jakou máte motorizaci?


Aidolon

Doporučené příspěvky

Tak si tam zaškrtněte -_- Prosím majitele čipnutých aut aby uvedli výkon před úpravama. Nejde mi tu o to kdo má max. výkon, ale o skutečný poměr jednotlivých motorizací v OI. Předpokládám, že zdejší vzorek je celkem reprezentativní. Majitelům slabších motorů se omlouvám, předpokládám, že jejich zastoupení není moc rozšířené a anketa je bohužel omezena na 10 možností :(

Děkuji za spolupráci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.6-74KW a 1.6-75KW jsi měl sloučit do jednoho

No původně jsem to tak měl, ale mě dost zajímá poměr těchto motorů. Jsou si v lecčems podobně, ale rozdílů je tam mraky, hlavně mi jde o plnění emisní normy - 75kW EU 4 a 74 kW EU 3. Mám k tomu svoje důvody, proč jsem tyto motory rozdělil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ja bych opravdu 74KW a 75KW dal dohr. sice ta nova splnuje EU4 a EU DDK - Ale taky ma jen o jednu KW vice diky el. rizeni chlazeni.

A pak bych tam dal take 1.6 55KW - at je videt - jakou ma oblibu i tato motorizace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych opravdu 74KW a 75KW dal dohr. sice ta nova splnuje EU4 a EU DDK - Ale taky ma jen o jednu KW vice diky el. rizeni chlazeni.

A pak bych tam dal take 1.6 55KW - at je videt - jakou ma oblibu i tato motorizace

No a taky podstatně nižší spotřebu, jiný průběh točivého momentu atd.. Ale to je fuk. Anketu sem udělal já a tak je to tak jak jsem chtěl já a hotovo :p:p Navíc už to změnit nejde. B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...