Přejít na obsah

Jakou máte motorizaci?


Aidolon

Doporučené příspěvky

TDI vedou protože češi jsou šetřílci a nafťáky míň žerou

bud teda nejsem cech a nebo nejsem setrilek. lol

no a třeba umíš počítat komplexně. Náklady na palivo je věc jedna, ale celkový provoz věc jiná. Mám svou octu od 2/2006 1,6 MPI (výroba 2003 najeto měla 62 tis km) a kamarád si kupoval v dubnu 2006 1,9 TDi 66kW (výroba 2003 najeto měla 58 tis km) obě combi Ambiente. Bude tomu už rok co je máme oba jsme nejeli +- to samé a obě auta půjdou ted na servisní prohlídku. Mno a pak to všechno sesumarizuju, spočítám, porovnám a dám to sem. To bude FLAME!!! -_--_- Protože já za rok provozu dělal jen ložiska v předních kolech a jemu zatuhly lopatky v turbu (věděli jste že od jisté doby má i 66kW proměnné natáčení lopatek turba? Já ne), měnil váhu vzduchu a to je jen to co mě napadá ted z fleku. V březnu to všechno rozepíšu a sám jsem zvědav, jestli ta spotřeba nižší o 1,4 litr na 100 km má takovou váhu. No uvidíme, uvidíme. Už tady říkám, že jsem si původně chtěl koupit TDi, ale pak přišla taková nabídka, která se neodmítá a mám holt benál. Hin sa ukáže!!! :D:D:D Jinak děkuju za pochvaly anketka je jistě zajímáva pro mnoho z Vás. Takže klikejte si na motorizace, ať mám pořádný vzorek :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ble chudy pribuzny pouze s 1.8 T  :angry:

jak chudy pribuzný?? ja su na svoje 1.8 T hrda - RS to sice neni, ale výkon to má vynikající - lepší než TDi lol

naprosto s Tebou souhlasím, už jsem si taky dal hlas .. :palec2::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host MichalF

Kazdej motor ma neco do sebe a zalezi na co to ten danej clovicek ma. Az budu muset se svym autem jezdit desetitisice KM rocne tak pujdu taky do TDi. Protoze mam auto jen pro zabavu a najezdim jen par tisic, neni u me jine volby nez benzin !!! ;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazdej motor ma neco do sebe a zalezi na co to ten danej clovicek ma. Az budu muset se svym autem jezdit desetitisice KM rocne tak pujdu taky do TDi. Protoze mam auto jen pro zabavu a najezdim jen par tisic, neni u me jine volby nez benzin !!! ;)-_-

jj naprostej souhlas a kdyz zabava, tak jedine RS!! :t-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro seriózní hodnoty tam doplň i tu 1.6 55 kW, neměla by se diskriminovat žádná část motorizace resp. členů fóra :)

Bohužel nelze a navíc deset je maximum. Ale neměl jsem tam dávat tu 96kW. To byla chyba. Admine, můžeš pomoct? Zrušit 1,9 PD a dát 1,6 a 1,4?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...