Přejít na obsah

Kde prihlasit auto v Praze?


mmerlin

Doporučené příspěvky

Zdravim,

kde si v Praze muzu nechat prihlasit auto dovezeny z Nemecka? (uz to ma STK, cistopis technicaku atd.). Kdyz jsem z Cernyho Mostu (Praha 9) - je na to nejaky jeden urad v Praze nebo specialni pro kazdou cast Prahy?

Jo a potrebuju na to prijet s autem nebo ho muzu nechat doma?

Diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

kde si v Praze muzu nechat prihlasit auto dovezeny z Nemecka? (uz to ma STK, cistopis technicaku atd.). Kdyz jsem z Cernyho Mostu (Praha 9) - je na to nejaky jeden urad v Praze nebo specialni pro kazdou cast Prahy?

Jo a potrebuju na to prijet s autem nebo ho muzu nechat doma?

Diky moc

Ja ziju v tom, ze toto delaji pokud si z Cernaku tak v Hloubetine, nebo na Jarove a auto bych si asi vzal, kdyby se chteli divat... Ale nerikam nic na 100% ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
na dovoz z D jsou v praze pouze dve mista: Bohdalec a Motol. Nikde jinde dovezena auta v PHA nepřihlásíš - počítej tak 2-4týdny čekání na CZ techničkák (když nemáš známé) :-/

Zajimave, kdyz o prispevek vyse nez mas ty svuj 1. pise, ze to udelal jak jsem mu rikal - Hloubetin... :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na dovoz z D jsou v praze pouze dve mista: Bohdalec a Motol. Nikde jinde dovezena auta v PHA nepřihlásíš - počítej tak 2-4týdny čekání na CZ techničkák (když nemáš známé) :-/

Zajimave, kdyz o prispevek vyse nez mas ty svuj 1. pise, ze to udelal jak jsem mu rikal - Hloubetin... :huh:

Možná změna, proto sem poslal ten link - v září 06 to tak bylo .. :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na dovoz z D jsou v praze pouze dve mista: Bohdalec a Motol. Nikde jinde dovezena auta v PHA nepřihlásíš - počítej tak 2-4týdny čekání na CZ techničkák (když nemáš známé) :-/

Zajimave, kdyz o prispevek vyse nez mas ty svuj 1. pise, ze to udelal jak jsem mu rikal - Hloubetin... :huh:

Možná změna, proto sem poslal ten link - v září 06 to tak bylo .. :/

Prispevkem pod tvym poslednim od mmerlina se to vysvetluje a asi zmena neni :D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...