Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

Byl jsem za dědou v nemocnici. To bylo pro mě momentálně důležitejší než kafíčko. Ale příště už se snad nějak dohodneme, i když tady je domlouvání na prd. Už abych stanovil pevnej datum grilovačky, jináč se asi nedomluvíme.

jo v pohodě,jsi jedinej kdo se ozval!samosebou je to určitě důležitější,taky bych v tomhle případě nepřišel.

myslím že na tu pijatiku k tobě dojdou všichni,ale fakt jsou tu ty datumy na sraz takový na prd,nikdo věčně nemá čas ...,mám dojem že tahle sekce jihočechů jaksi ztratila na významu.příště to nechám na všech ostatních a připojím se až na konec,jsem pak vždycky natěšenej a kulový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, jsem :blbec: Takže Octaviaman se srazil s Lúcou, aha :palec2:

chjo, :doh

pěkně jsme si pokecaly,daly kafčo,no a zase někdy!

a taky mně Doli svezl svým autí domů heč :p

příště tedy doufám ve větší účast i když tohle bylo domluveno v celku neplánovaně a během krátké chvilky ale co jsem mohl jsem obvolal,jen olo byl vypnutej a na Marcela nemám číslo!

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=21726

Editováno: , autor: octaviaman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chjo, :doh

pěkně jsme si pokecaly,daly kafčo,no a zase někdy!

a taky mně Doli svezl svým autí domů heč :p

příště tedy doufám ve větší účast i když tohle bylo domluveno v celku neplánovaně a během krátké chvilky ale co jsem mohl jsem obvolal,jen olo byl vypnutej a na Marcela nemám číslo!

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=21726

jojo, supr že ses ozval... no když bys napsal hned že dává DOLI zkušební jízdy, třeba by se účastnilo i víc lidí :p na mě nemůžete takhle narychlo, úžival jsem si přítulkyně, která zase jednou přijela zamnou z Praglu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...