Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

Jinak myslíte 27.10. v sobotu?

Presne tak...co rika diar? ;)

Diář a mischicka říkaj, že janinka a její sestřička slaví narozeniny, takže nehrozím ani já ani bruder :feve:

A jéje. já to mám taky nahnutý, ale budu se snažit tam aspoň na chvíli ukázat. jináč pořád neni upřesněno kde a v kolik???

Přeložmež to na jiný termínus, ten další víckend sice taky nemůžu, to budem v BA (SK), ale pak by to šlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám že se tu něco pokouší plánovat -_-

A ty si někde válíš šunky ;)

přesně tak!

jak se pořád máš Mireeeeškuuu????????

oggy:dobrá pozvánka!

mischicko:nedělaj kravu a doražte i s babama!

ček se snaží,hodí termín a oni dělají fuky!

hodí někdo místo srazu?

se nám nějak ztratil geoo.

žádné OT,žádné OT!jen srandy kopec,nic víc takže: :D:D:D

Editováno: , autor: octaviaman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám že se tu něco pokouší plánovat -_-

A ty si někde válíš šunky ;)

přesně tak!

jak se pořád máš Mireeeeškuuu????????

oggy:dobrá pozvánka!

mischicko:nedělaj kravu a doražte i s babama!

ček se snaží,hodí termín a oni dělají fuky!

hodí někdo místo srazu?

se nám nějak ztratil geoo.

žádné OT,žádné OT!jen srandy kopec,nic víc takže: :D:D:D

Ne ne ...Geoo se neztratil ..jenom měl moc práce. Tak si udělejte sraz tady na Vysočině a my Vám ukážem že je to tu hezké a provedeme po krásách tohoto kraje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám že se tu něco pokouší plánovat -_-

A ty si někde válíš šunky ;)

přesně tak!

jak se pořád máš Mireeeeškuuu????????

oggy:dobrá pozvánka!

mischicko:nedělaj kravu a doražte i s babama!

ček se snaží,hodí termín a oni dělají fuky!

hodí někdo místo srazu?

se nám nějak ztratil geoo.

žádné OT,žádné OT!jen srandy kopec,nic víc takže: :D:D:D

Fakt nedorazíme, holky pořádaj akci pro půl dědiny, takže s tím nejde nic udělat, ale mrzí mě to, vážně.

Víte co mě napadlo? Co takhle udělat sraz Letka-Jihočeši někde na půl cesty? Třeba Kámen, je tam letiště...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám že se tu něco pokouší plánovat -_-

A ty si někde válíš šunky ;)

přesně tak!

jak se pořád máš Mireeeeškuuu????????

oggy:dobrá pozvánka!

mischicko:nedělaj kravu a doražte i s babama!

ček se snaží,hodí termín a oni dělají fuky!

hodí někdo místo srazu?

se nám nějak ztratil geoo.

žádné OT,žádné OT!jen srandy kopec,nic víc takže: :D:D:D

Fakt nedorazíme, holky pořádaj akci pro půl dědiny, takže s tím nejde nic udělat, ale mrzí mě to, vážně.

Víte co mě napadlo? Co takhle udělat sraz Letka-Jihočeši někde na půl cesty? Třeba Kámen, je tam letiště...

Jestli chcete znát i můj názor tak já s tím nemám vůůůbec žádný problém. a tento srázek klidně podpořím.

(mischicko) já jsem taky ta půl dědina nebo nejsem? Já jenom jestli mám sehnat dárek :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám že se tu něco pokouší plánovat -_-

A ty si někde válíš šunky ;)

přesně tak!

jak se pořád máš Mireeeeškuuu????????

oggy:dobrá pozvánka!

mischicko:nedělaj kravu a doražte i s babama!

ček se snaží,hodí termín a oni dělají fuky!

hodí někdo místo srazu?

se nám nějak ztratil geoo.

žádné OT,žádné OT!jen srandy kopec,nic víc takže: :D:D:D

Fakt nedorazíme, holky pořádaj akci pro půl dědiny, takže s tím nejde nic udělat, ale mrzí mě to, vážně.

Víte co mě napadlo? Co takhle udělat sraz Letka-Jihočeši někde na půl cesty? Třeba Kámen, je tam letiště...

Jestli chcete znát i můj názor tak já s tím nemám vůůůbec žádný problém. a tento srázek klidně podpořím.

(mischicko) já jsem taky ta půl dědina nebo nejsem? Já jenom jestli mám sehnat dárek :p

To je dobře, že to podpoříš, s Tebou počítám, předseda má rýmu a pak kašílek, takže ten ne :p

A k té druhé půlce, nevím jak to má Janinka namyšlené, je trošku problém s přespáním, víš? Vyřešíme to v Ne nebo v Letce, hm? Kdo má koukat do třech témat najednou :-) A navíc aby to nědko nevyhodnotil jako 150+ stránek OT a nechtěl i Jihočechy dát do Hospody :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám že se tu něco pokouší plánovat -_-

A ty si někde válíš šunky ;)

přesně tak!

jak se pořád máš Mireeeeškuuu????????

oggy:dobrá pozvánka!

mischicko:nedělaj kravu a doražte i s babama!

ček se snaží,hodí termín a oni dělají fuky!

hodí někdo místo srazu?

se nám nějak ztratil geoo.

žádné OT,žádné OT!jen srandy kopec,nic víc takže: :D:D:D

Fakt nedorazíme, holky pořádaj akci pro půl dědiny, takže s tím nejde nic udělat, ale mrzí mě to, vážně.

Víte co mě napadlo? Co takhle udělat sraz Letka-Jihočeši někde na půl cesty? Třeba Kámen, je tam letiště...

Jestli chcete znát i můj názor tak já s tím nemám vůůůbec žádný problém. a tento srázek klidně podpořím.

(mischicko) já jsem taky ta půl dědina nebo nejsem? Já jenom jestli mám sehnat dárek :p

To je dobře, že to podpoříš, s Tebou počítám, předseda má rýmu a pak kašílek, takže ten ne :p

A k té druhé půlce, nevím jak to má Janinka namyšlené, je trošku problém s přespáním, víš? Vyřešíme to v Ne nebo v Letce, hm? Kdo má koukat do třech témat najednou :-) A navíc aby to nědko nevyhodnotil jako 150+ stránek OT a nechtěl i Jihočechy dát do Hospody :p

No ..ale jede o to kdy to uskutečníme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ..ale jede o to kdy to uskutečníme.

Já bych to viděl konec listopadu/začátek prosince, kdyby byl sníh, byla by to mega psina, jen by Michal musel vzít od nich z JZD traktor, aby nás pak z těch závějí vytahal :p

To je dobrej nápad. Necháme mu udělat taky samolepku a hnedka pod JohnDeare si napepí Žďárská letka a bude nás na této akci vytahovat ze závějí. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chjo,to je tedy dohoda,no tak teda já bych i souhlasil

tak tedy všichni pište co kd jak

neeeeeeebo,by byl srázek ted a potm auch a to někde na půli cesty hej?

tak já tu po víkendu juknu jak se tu hádáte jo?

mimo jiné se tuto neděli koná v Kájově (odkud pocházím)u Českého Krumlova - pout!

páček shledáček

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chjo,to je tedy dohoda,no tak teda já bych i souhlasil

tak tedy všichni pište co kd jak

neeeeeeebo,by byl srázek ted a potm auch a to někde na půli cesty hej?

tak já tu po víkendu juknu jak se tu hádáte jo?

mimo jiné se tuto neděli koná v Kájově (odkud pocházím)u Českého Krumlova - pout!

páček shledáček

27.10. uřčitě nedorazíme, takže pokud budete mít akci, příjemnou zábavu a jinak se těším na jinou akci -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chjo,to je tedy dohoda,no tak teda já bych i souhlasil

tak tedy všichni pište co kd jak

neeeeeeebo,by byl srázek ted a potm auch a to někde na půli cesty hej?

tak já tu po víkendu juknu jak se tu hádáte jo?

mimo jiné se tuto neděli koná v Kájově (odkud pocházím)u Českého Krumlova - pout!

páček shledáček

27.10. uřčitě nedorazíme, takže pokud budete mít akci, příjemnou zábavu a jinak se těším na jinou akci -_-

no dobrá no,tak tedy přimhouříme oko a omluvíme vás!

na druhou stranu při účasti zde,mámobavy že se vůbec sejdeme,asi jako vždy zde a jen pár vytrvalých!

:D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze ... chtelo by to asi poradne slovo do pranice.

Kdo je pro se srazit 3. listopadu 2oo7? :prc:

3. listopadu je sraz ok, víc tady...

já to :prc::prc::prc: ,na kamarády jihočechy nemají čas,ale na bratia zo zahraničie áno,mi poser! :D :D :D

no vida,tak už máme dva datumy,tak tedy hlasujme:já jsem pro oba :D

jo a místo srazu??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Editováno: , autor: octaviaman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víte co mě napadlo? Co takhle udělat sraz Letka-Jihočeši někde na půl cesty? Třeba Kámen, je tam letiště...

To neni spatnej napad!! :palec2: Doufam, ze to nekdo dotahnete do konce a nezustane to jen u slov. :)

hm,i druhá nabízená varianta se mi zamlouvá,otázka je jestli ještě letos?!

přeci jen je po prázdninách(po dovolených) tak bychom to mohli dohnat přes zimu ne?například já mám ještě 22 dní dovči :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucí fakt sorry, ale prostě to nevychází...listopad snad bude klidnější, po výletu na SK - mimochodem tam jedem za rodinou a sraz s bratry z BA je jen bonus :p

Přesně tak ...nezoufejte a raději se šetrete na setkání jihočechů, jihočešek a letky :palec2:

Až budu mít volněji a více času tak něco vymyslím a postavím Vás všechny před hotovou věc ...kdo nepřijede bude popraven :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucí fakt sorry, ale prostě to nevychází...listopad snad bude klidnější, po výletu na SK - mimochodem tam jedem za rodinou a sraz s bratry z BA je jen bonus :p

Přesně tak ...nezoufejte a raději se šetrete na setkání jihočechů, jihočešek a letky :palec2:

Až budu mít volněji a více času tak něco vymyslím a postavím Vás všechny před hotovou věc ...kdo nepřijede bude popraven :p

Mou služební zbraní :smich:

Kámen to jistí, uděláme s bruderem reko toho letiště a až bude sníh, bude fun :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...