Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

Hele Doli, byls na těch briťákách?

Nene, nebyl...chtel jsem tam jet v patek a jeste jsem udelal dobre ze jsem nejel...kdyz je nepustili policajti na letiste... :)

Co že? To ani nevím, viděl jsem nějaké fotky a zdálo se mi, že to je letiště...

To jo, ale je to ze soboty (to uz jim to vyslo)...v patek je tam nekdo napraskal a prijela VB!! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Doli, byls na těch briťákách?

Nene, nebyl...chtel jsem tam jet v patek a jeste jsem udelal dobre ze jsem nejel...kdyz je nepustili policajti na letiste... :)

Co že? To ani nevím, viděl jsem nějaké fotky a zdálo se mi, že to je letiště...

To jo, ale je to ze soboty (to uz jim to vyslo)...v patek je tam nekdo napraskal a prijela VB!! :)

Ještě, že jsem nejel, chtěl jsem v pátek opustit nemocnou Janinku a jet na Briťáky...

Hele, v říjnu budou v Bech v kině nějaké zajímavé filmy, nedojedete zase?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě, že jsem nejel, chtěl jsem v pátek opustit nemocnou Janinku a jet na Briťáky...

Hele, v říjnu budou v Bech v kině nějaké zajímavé filmy, nedojedete zase?

Udelal si dobre... :) No nevim, jelikoz ja jsem v Plzni a domu se dostanu asi az patky a to ty uz jedes taky domu... :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě, že jsem nejel, chtěl jsem v pátek opustit nemocnou Janinku a jet na Briťáky...

Hele, v říjnu budou v Bech v kině nějaké zajímavé filmy, nedojedete zase?

Udelal si dobre... :) No nevim, jelikoz ja jsem v Plzni a domu se dostanu asi az patky a to ty uz jedes taky domu... :help:

Hm, to asi neklapne, a Lúca taky studuje až v Plzni?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, to asi neklapne, a Lúca taky studuje až v Plzni?!

Ne, ta je v Budejcich!! :) Spis bych to videl na nejaky nahodny den (jestli bude volno nebo tak)...ze bych dal vedet! Ale ted tezko rict!

Tak to my se s ní domluvíme a buď budeš mít čas nebo ne, hm?

Mischciko... :angry2: To bych tam byl hodne rychle!! lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, to asi neklapne, a Lúca taky studuje až v Plzni?!

Ne, ta je v Budejcich!! :) Spis bych to videl na nejaky nahodny den (jestli bude volno nebo tak)...ze bych dal vedet! Ale ted tezko rict!

Tak to my se s ní domluvíme a buď budeš mít čas nebo ne, hm?

Mischciko... :angry2: To bych tam byl hodne rychle!! lol

Ne dost - máte ve škole fyziku? Zkus si zpočítat jakou vzdálenost OII TFSI ujede od ČB než OII TDi dojede z Plzně do ČB :smich:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radši vymysli nějakou společnou akci, hm? Ty teď teda přes týden býváš v Plzni a v ČB nic?

Presne tak, v CB max. o vikendu...Ale jeste uvidim, treba se najde nejakej volnej den! Chce to dohodnout s ostatnima jestli sem teda jeste nekdo nekdy prijde z Jihocechu?! :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...