Přejít na obsah

Dveřní světla


marekkona

Doporučené příspěvky

sú dva spôsoby, jeden je napojiť to podľa starej schémy na komfortku cez rele a druhý ako písal multipas, na stropné osvetlenie, tak to majú myslím fabky po facelifte. na tom druhom spôsobe sa mi páči že svetlo pomaly zhasne na rozdiel od systému s relé kde po zavretí dverí svetlo hneď zhasne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja soom nemontoval, iba som potiahol kabliky od stropneho svetla idu za odkladacou schrankou a na tu cervenu odrazku som prilepil leddiodu. fugnuje a vyzera skoko ako origo a naklady cca 40 sk.

To vyzera zaujimavo nemohol by si to bližšie popisať? -_-

Editováno: , autor: vikino1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja soom nemontoval, iba som potiahol kabliky od stropneho svetla idu za odkladacou schrankou a na tu cervenu odrazku som prilepil leddiodu. fugnuje a vyzera skoko ako origo a naklady cca 40 sk.

Kde že jsi se na ty kablíky na stropní světýlko napojil? Za odkládací schránkou nebo až u světýlka? Nechce se mi totiž zas kuchat stropnici a pul auta...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na lavej strane sa možeš napichnuť na BSG a na pravej na tie kabliky k svetielku aby si nemusel tahat kable naspet cez palubku.

do tych odraziek daj vysokosvietive červene, bude to take sytejšie

S těma červenýma jsem si to říkal, myslím, že bílé svítí moc jako jeden bod. Ale jak se napojit k BSG vážně netuším-vím kde hledat, ale jak se napíchnout ne :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

najlepsi je na to skalpel. z boku narezes buzirku kapku potiahnes cca 5 mm a rez ukoncis. tym padom budes mat odhaleny med. kabel z jednej strany a uz potom iba naviazes tvoj novy a prebehnes letovackou. tod u mna takyto postup

Jj, tenhle postup jsem viděl když mi paní Zagorová a kol. dělali MaxiDot :p

Jsem vážně natěšenej, jen co se uzdravím a budu mít chvilku, jdu na to! Je to toitž jedna z posledních věcí co mi na Hráškovi chybí ke spokojenosti...teď, za chvíli se najde něco dalšího :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já sem do origo odrazky vrtl 3 díry dal tam ledky na každou odpor 680 ohmů a připojil to na stropní světlo a paráda  B)

bohužel opět nemám foto někde se stratily  :(

A to Ti ty ledky jakoby koukaj skrz odrazko ven?

jo koukaj ale jen konce takže takže pokud sou zhaslé tak to nepoznáš a večer to vypadá super B) jinak sem tam dal led 5mm asi bych už volil 3mm bohatě stačí :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozno budem na smiech,ale chcel by som vediet kde najdem ´´TO´´ co to vnutorne svetlo zapina.Teda spinac abo nieco take.Pohlad na schemy mi nic nehovory :(

Takze po ´´lopate´´ poprosim ;)

TO čo to zapína je jednotka BSG na základe signálov z dverných snímačov, klúčika v spínačke a poprípade komfortky.

BSG je nad lavou nohou keď dáš dolu kryt nad nohami, ide z nej moc káblov -_-

post-10-1172611178_thumb.jpg

Editováno: , autor: profor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozno budem na smiech,ale chcel by som vediet kde najdem ´´TO´´ co to vnutorne svetlo zapina.Teda spinac abo nieco take.Pohlad na schemy mi nic nehovory :(

Takze po ´´lopate´´ poprosim ;)

TO čo to zapína je jednotka BSG...

BSG, hovoris ?

a ja som myslel, ze to zapnu trpaslici vo dverach.

vzdy ked otvorim dvere, tak ich zobudim,

oni zacnu zazinat svetlo, aby sa pozreli, aky blb ich budi zo spanku... :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...