Přejít na obsah

Erotické služby


TomasB

Využili jste někdy erotických služeb?  

132 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Tomasi, dobra anketa :D:palec:

Ale asi bych umazal otazku "Ano, vicemene pravidelne", protoze mi to prijde uplne stejny jako "Ano, vicekrat". Co ty na to? -_-

ne, ne, v tom je dost velkej rozdíl. Někdo třeba zajde občas, třeba 1-3krát do roka, vícemně náhodně a někdo třeba chodí každej tejden nebo měsíc, tak v tom je rozdíl. No a někdo to třeba jen zkusil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomasi, dobra anketa :D:palec:

Ale asi bych umazal otazku "Ano, vicemene pravidelne", protoze mi to prijde uplne stejny jako "Ano, vicekrat". Co ty na to? -_-

ne, ne, v tom je dost velkej rozdíl. Někdo třeba zajde občas, třeba 1-3krát do roka, vícemně náhodně a někdo třeba chodí každej tejden nebo měsíc, tak v tom je rozdíl. No a někdo to třeba jen zkusil.

Presne tak -_- Hold chtel byt zase nekdo chytrolin :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mě to dříve napadlo, asi jako každého, ale nezkusil jsem to. Hlavně bych se bál, že chytnu ňákej ten aids. Nedávno jsem našel někde odkaz na inzeráty eskort.cz a tam většina píše, že kouří bez gumy a poliká a tak se dá taky chytnout teda vona, a taky stejně většina i bez gumy šuká když si připlatěj. Takže takovej risk a ještě za to platit.

A taky kolik lidí jí za ten den vojede . Takže ee :ble

Tak lidi co máte zkušenost napište nějaké zážitky ;)

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navštěvuji výhradně bordely. Priváty mě vůbec nelákají. Je to většinou hnus proti fotce. (pokud to nejsou studentky - ty zase stávkují) Taky hrozí, že tě na privátu okradou.

V bordelu je to lepší. Jako taxikář mám trošku jiné ceny. Pracovně jsem navštívil už všechny olomoucké. Je to pro mě levnější, než mít jednu takovou nádheru doma.

Jo a bez gumy bych do toho nešel, to je jasné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při kouření je nákaza virem HIV málo pravděpodobná, ale riziko je tam vždycky... Větší riziko že umřeš je ale na silnici :-) Jinak nikde není napsaný, že se musíš nechat kouřit bez gumy, nebo že jí musíš píchat bez gumy, je to tvoje věc. A slušný holky aspoň co já mám zkušenost by nešly bez gumy ani s arabským princem...

Jinak moje zkušenost je taková, že snad jen jednou jsem si to fdakt užil a abavilo mě to, jenže to nebyl klasickej privát, ale holky, co si chtěly přilepšit. byly dvě a fakt to stálo za to. rozdíl byl v tom, že jsme zašli do baru, pokecali jsme a pak jsme šli na věc. Ne jako když někam přijdeš, dostaneš ručník, osprchuješ se, pak čekáš než si ona umyje pipinu a pak se hend jde na to... s tím, že ještě předem musíš zaplatit a říct si co chceš a na jak dlouho. To jsem se vždycky udělal jen jednou a bylo po chuti. problém byl v tom, že to bylo bez práce, bez nutnosti předehry, s pocitem, že ta holka to bere jako práci a vzrušení max. předstírá.

Vrátím se k těm dvěma holčinám, tam to skutečně bylo i s jejich orgasmem, a o to jde. To se pak vyndavaj peníze s kapsy s daleko lepším pocitem... Takže když už, tak nedoporučuji profesionálku, ale holku, nejlépe studentku, co nemá prachy a chce si přilepšit, je takových hodně. Měl jsem takových známostí několik a nebylo to jen o prcání, ale o večeřích a výletech a společně strávených celých nocích... Nebyla tam láska, ale jisté sympatie ano a samozřejmě i ty prachy... Nebo jsem měl kámošku, ta měla vztah i dobrou práci, ale vzrušovalo jí, když jsme se domluvili a šukali jsme spolu a já za to vždy dal nějaký prachy... TO BYCH UŽ ALE NEŘADIL MEZI SLUŽBY...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slušný :palec2: . Od teď ti budeme řikat Miccprc :smich: . To vím, že když mě bude kouřit, že je riziko zanedbatelné. Ale pro ní je prý riziko veliké. Tím jsem chtěl říct, že to že prcají z gumou je jen alibismus když si to pak nechají nacákat do pusy, a že pravděpodobnost, že bude mít nějakej sajrajt je velká a že bych se bál i s pláštěnkou. Jinak studentky nebo kamarádky to je asi nejlepší varianta. Tak honem další zážitky vás co zatrhlo, že jo je tu více. :palec2:

Jinak taky mám kámošku do větru, ale studentka to není já bych do ní nešel bo není moc hezká a hlavně je strašně blbá, ale dva moji kámoši s ní chodily vyšukávat jen tak z kamáradství a neveděli, že jí choděj šukat oba a to je to malá vesnice. A jednou dokonce oba přefikla oba v jednom dni chvilku zasebou což jsme se doveděli, až teď takže docela koukali že jí oba chodit píchali. Ale ta to dělala zadarmo protože je nyfomanka. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty dva maníci z jedný vsi s jednou, to je jak z tý písničky- balady od Sester o tý učitelce... Pizducha se tuším jmenovala :-)

Ale to nic není. Mám kámoše - 3 bráchove, s prostředním chodila, nejstarší jí učil, a nejmladší jí jen píchal, ale jinak jí píchali všichní 3 a věděli jsme to jen my - kámoši. oni vzájemně to o sobě dlouho nevěděli, dozvěděli se to až když bylo po všem :-) jen tátu vynechala :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty dva maníci z jedný vsi s jednou, to je jak z tý písničky- balady od Sester o tý učitelce... Pizducha se tuším jmenovala :-)

Ale to nic není. Mám kámoše - 3 bráchove, s prostředním chodila, nejstarší jí učil, a nejmladší jí jen píchal, ale jinak jí píchali všichní 3 a věděli jsme to jen my - kámoši. oni vzájemně to o sobě dlouho nevěděli, dozvěděli se to až když bylo po všem :-) jen tátu vynechala :-)

Chudak tatik !!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty dva maníci z jedný vsi s jednou, to je jak z tý písničky- balady od Sester o tý učitelce... Pizducha se tuším jmenovala :-)

Ale to nic není. Mám kámoše - 3 bráchove, s prostředním chodila, nejstarší jí učil, a nejmladší jí jen píchal, ale  jinak jí píchali všichní 3 a věděli jsme to jen my - kámoši. oni vzájemně to o sobě dlouho nevěděli, dozvěděli se to až když bylo po všem :-)  jen tátu vynechala :-)

Ano jmenovala se krásná podučitelka pizducha tělo na tělo a přez fialové oblečky Lko se valí semeno láva smegmá magma do bot lol To znám nazpaměť. Tak koukám, že je to všude stejný :smich: Oni se to dozveděli taky až teď na jedné chlastačce kdy se k tomu oba přiznali. Jinak jsem v té vesnici asi jedinej kluk, kterej jí nepíchal teda vlasně ještě asi její brácha, doufám. No jo na chalupě tam to jede

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...