Přejít na obsah

Erotické služby


TomasB

Využili jste někdy erotických služeb?  

132 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

koukám, že jsem obšourník asi jen já, nějak to tu umřelo.

já bych řekl, že hodně obšourníků raději drží hubu, aby si to náhodou nepřečetla třeba manželka, přítelkyně a podobně. :D Myslím, že by to doma asi těžko pak rozdejchávali.

Neee, to bude tím, že tady jsou většinou slušný lidi a pokud někoho mají tak jsou věrný kol7

prosím tě, co to má společného se slušností? Podstatné je to, aby se to neprovalilo kde nemá, jinak je to služba jako každá jiná, třeba kadeřník. Ženský choděj ke kadeřníkovi, kde utrácí dneska podle mně podobně, jako by si protějšek 1x měsíčně zašel na tuhle službu :D Ženský vnímaj tydle věci jinak než chlap, pro kterého to většinou není žádná citovka. A zas než mít milenku, tak lepší nějaká dobrá "služebnice", ve finále tě to vyjde levnějc a bez "společenského" rizika, protože máš jistotu, že tě nebude nahánět a dělat problémy. A pokud budeš dodržovat hygienická pravidla, tak ti nic nehrozí. Jen je určitě třeba najít nějakou čistotnou a hezkou, což dá asi trochu práce, ale určitě najdeš. Ale za kvalitu musíš zaplatit, 500,- jako na Čerňáku to nezpraví ani zdaleka. :palec2:

V žádném případě to podle mně není nevěra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myje... No spíš se jen tak opláchne. Ty se vlastně taky jen opláchneš.

šlapky okolo Kaplice, Velešína maj PET flašky s vodou a tim se opláchnou. se mi chtělo blejt kdyz sem to videl

:ble

Tady myslím, že jedině "specializovaná prodejna" nebo privát na úrovni, který ti zaručí úroveň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to s těma slušnejma lidma mě docela pobavilo :-) Když jsem měl kamarádku, tak jsem tyhle služby nepotřeboval, ale nemám za sebou x let manželství... stačí se držet jednoho, nikoho nesuď a sterej se o sebe, ať si každej dělá co chce, je to jeho věc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TomasB:Kolik Ti je???Ty Tvoje nektery nazory jsou hrozny... :o

počkej, jak hrozný. Zcela realistický. Bude mi 33. A takhle to prostě chodí a je. Je možný, že jseš ještě mlaďoch plnej ideálů, ale z toho vystřízlivíš a časem to pochopíš. Ženatej jsem 8 let.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TomasB:Kolik Ti je???Ty Tvoje nektery nazory jsou hrozny...  :o

počkej, jak hrozný. Zcela realistický. Bude mi 33. A takhle to prostě chodí a je. Je možný, že jseš ještě mlaďoch plnej ideálů, ale z toho vystřízlivíš a časem to pochopíš. Ženatej jsem 8 let.

Ses vtipnej.. lollollol Hm..8 let zenaty...Mluvi z tebe dlouholeta zkusenost...tak to Ti preju,at vam to jeste dlouho vydrzi,kdyz mas takove nazory.... :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TomasB:Kolik Ti je???Ty Tvoje nektery nazory jsou hrozny...  :o

počkej, jak hrozný. Zcela realistický. Bude mi 33. A takhle to prostě chodí a je. Je možný, že jseš ještě mlaďoch plnej ideálů, ale z toho vystřízlivíš a časem to pochopíš. Ženatej jsem 8 let.

Ses vtipnej.. lollollol Hm..8 let zenaty...Mluvi z tebe dlouholeta zkusenost...tak to Ti preju,at vam to jeste dlouho vydrzi,kdyz mas takove nazory.... :o

kolik ti je? Seš ženatej?

Mimochodem, daleko horší je ujet třeba s kolegyní z práce či něco podobného. A věř, že se někde ožereš a může to bejt dřív než nový boty. Známe co se na různejch akcích děje. Ale tomuhle je rozumný se zuby nechty bránit, protože to smrdí průserem.

Jinak naše manželství je zcela v pohodě, momentálně čekáme další bejby. Naopak mám hodně tolerantní ženu v tomto ohledu. Dokonce mi sama řekla, že s tím nemá problém, pokud bych si chodil užívat jinde, jen by nechtěla, abych něco domů přitáhl. Sexu má z mé strany habakuk ;) Co mně trochu mrzí, kdysi souhlasila s tím, že by jsme udělali nějakou trojku, ale skončilo to na tom, že s někým cizím odmítla a s navrženými kamarádkami zase nechtěla, protože jí to bylo blbý. Tak to usnulo a vyšumělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi takhle...jsem zenaty 20let...

Reagoval jsem na to,ze jsi napsal v tom smyslu,ze navsteva bordelu..cituji "V žádném případě to podle mně není nevěra."

To se mi zda trosku divny...

Jinak si sukejte koho chcete...me to je jedno,nikdo neni svaty,kazdy i ja ma za sebou nejaky ten romanek..Jen tohle me prekvapilo...Asi tak... -_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi takhle...jsem zenaty 20let...

Reagoval jsem na to,ze jsi napsal v tom smyslu,ze navsteva bordelu..cituji "V žádném případě to podle mně není nevěra."

To se mi zda trosku divny...

Jinak si sukejte koho chcete...me to je jedno,nikdo neni svaty,kazdy i ja ma za sebou nejaky ten romanek..Jen tohle me prekvapilo...Asi tak... -_--_-

No, návštěvu bordelu fakt neberu jako nevěru.

Jinak vem to tak, každej jsme jinej, každýmu vyhovuje něco jinýho. Někdo rád šuká 5x denně, někomu to stačí 1x14dní. Někomu vadí mít víc jak 1 sexuálního partnera za život, někdo potřebuje furt změnu.

Jaký si to uděláš, takový to máš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi takhle...jsem zenaty 20let...

Reagoval jsem na to,ze jsi napsal v tom smyslu,ze navsteva bordelu..cituji "V žádném případě to podle mně není nevěra."

To se mi zda trosku divny...

Jinak si sukejte koho chcete...me to je jedno,nikdo neni svaty,kazdy i ja ma za sebou nejaky ten romanek..Jen tohle me prekvapilo...Asi tak... -_-  -_-

No, návštěvu bordelu fakt neberu jako nevěru.

Jinak vem to tak, každej jsme jinej, každýmu vyhovuje něco jinýho. Někdo rád šuká 5x denně, někomu to stačí 1x14dní. Někomu vadí mít víc jak 1 sexuálního partnera za život, někdo potřebuje furt změnu.

Jaký si to uděláš, takový to máš...

Jasne..to ja beru...Kazdy je jiny,to je normalni..Ale nezlob se na me...rikat,ze to neni nevera...no nevim...uvidime,jak se k tomu postavi jini... :palec2::palec2::prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi takhle...jsem zenaty 20let...

Reagoval jsem na to,ze jsi napsal v tom smyslu,ze navsteva bordelu..cituji "V žádném případě to podle mně není nevěra."

To se mi zda trosku divny...

Jinak si sukejte koho chcete...me to je jedno,nikdo neni svaty,kazdy i ja ma za sebou nejaky ten romanek..Jen tohle me prekvapilo...Asi tak... -_-  -_-

No, návštěvu bordelu fakt neberu jako nevěru.

Jinak vem to tak, každej jsme jinej, každýmu vyhovuje něco jinýho. Někdo rád šuká 5x denně, někomu to stačí 1x14dní. Někomu vadí mít víc jak 1 sexuálního partnera za život, někdo potřebuje furt změnu.

Jaký si to uděláš, takový to máš...

Jasne..to ja beru...Kazdy je jiny,to je normalni..Ale nezlob se na me...rikat,ze to neni nevera...no nevim...uvidime,jak se k tomu postavi jini... :palec2::palec2::prc:

no, tak to mně taky zajímá. Já jsem obecně hodně liberální. Tak pánové(a dámy), jak se na to koukáte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak já se přikláním na stranu TomášeB a myslím si,že návštěva bordelu není nevěra,vždyť přece nejde o city,prostě příjdeš,ulevíš si a je to,žádný řeči,žádný problémy.Neřeknu stýkat se pravidelně s milenkou,to už je o něčem jiném

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napisu asi tolik: drive bych zcela souhlasil s Georgem, dnes ale naprosto a bez vyhrad souhlasim s Tomasem. Duvod je prosty - zivotni zkusenosti. Ne proto, ze bych sluzeb privatu nekdy vyuzil, ostatne, v ankete jsem odpovedel "Ne, ale napadlo me to". Rozepsal bych se tady o svych zkusenostech, jde ale o dost intimni veci, ktere bych nerad propiral na verejnosti. Nicmene ten, kdo si mysli, ze jsem ve svem veku jeste nic nezazil nebo nemohl zazit, tak se zcela plete. Mam za sebou to, co bych nepral ani nejhorsimu nepriteli. takze Tomasi, souhlasim a chapu te.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak já se přikláním na stranu TomášeB a myslím si,že návštěva bordelu není nevěra,vždyť přece nejde o city,prostě příjdeš,ulevíš si a je to,žádný řeči,žádný problémy.Neřeknu stýkat se pravidelně s milenkou,to už je o něčem jiném

přesně! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak mne bylo pred nedavnem u zcela nevinneho rozhovoru receno, ze pokud si nekde ulevim, tak to akorat nechce vedet ;). Ziral jsem jak z jara.

to jsme na tom podobně, akorát tý mojí jde jen o to, abych ji nenakazil ;) No a toho se zas nemám důvod obávat :D , hygiena především

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak mne bylo pred nedavnem u zcela nevinneho rozhovoru receno, ze pokud si nekde ulevim, tak to akorat nechce vedet ;). Ziral jsem jak z jara.

Jsem čuměl taky když jsem něco podobnýho slyšel, rozhodně bych se tím nechlubil, ale myslím, že když by se to k ní doneslo tak už by to tak v klidu nebylo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak mne bylo pred nedavnem u zcela nevinneho rozhovoru receno, ze pokud si nekde ulevim, tak to akorat nechce vedet ;). Ziral jsem jak z jara.

Jsem čuměl taky když jsem něco podobnýho slyšel, rozhodně bych se tím nechlubil, ale myslím, že když by se to k ní doneslo tak už by to tak v klidu nebylo :D

no to je taky dost pravděpodobné lol

nj, jsou věci, který se držej pod pokličkou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak mne bylo pred nedavnem u zcela nevinneho rozhovoru receno, ze pokud si nekde ulevim, tak to akorat nechce vedet ;). Ziral jsem jak z jara.

Jsem čuměl taky když jsem něco podobnýho slyšel, rozhodně bych se tím nechlubil, ale myslím, že když by se to k ní doneslo tak už by to tak v klidu nebylo :D

Zatim nemam duvod si nekde jinde ulevovat, takze je zatim jen velmi hypoteticka debata :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak sem přihodím jednu hodně starou věc, skoro 15 let. CHodil jsem s první vážnou láskou(a navždy nezapomenutelnou). Na mojí průmce byl ples absolventů, tak jsem taky dorazil. Jedna spolužačka, která se mi dřív líbila, ale byla "obsazená" dorazila také a musím říct, že navíc ještě mnohem více rozkvetla a byla volná. Neskutečná kost. Její ségra měla taky ples, ale jinde v Ostravě, tak mně vyzvala, jestli tam spolu neskočíme. Tak jsem jel. Ačkoliv jsem netanečník, tak mně tahala na parket, pak mně stáhla do přítmí takové decentní diskotéky v témže baráku a ploužilo se o 106. Mňo, a tam začala s různými fikanými vyzývavými aktivitami a doteky, až mi hučelo v kládě, že jsem myslel, že mi praskne. Byl jsem jak omráčený, hrozně se mi to líbilo, jak ve snu a hrozně jsem ji chtěl. Jenže jsem byl zamilovaný do té mojí první lásky už 3 roky. Nakonec jsem to utnul, že by jsme se měli vrátit, že jsme pryč už moc dlouho. Prostě jsem hrozně chtěl, ale taky hrozně nechtěl. Snad to znáte a chápete, co se ve mně dělo. Věrnost prostě zvítězila, i když by se nikdy nic ta moje nedozvěděla. Časem se se mnou ta moje rozešla, a později jsem si uvědomil, jak jsem byl blbej, o co jsem se připravil a jaký krásný okamžiky jsem prosral. Co vím, tak ta kočička z průmky žije dnes někde v Anglii a řadu let jsem ji neviděl, jen asi 2x jsme si telefonovali. Dodnes snad mezi námi cosi jiskří. Škoda, že nemám foto, bych ho sem postnul.

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem sice mlaďoch plnej ideálů o 10 let mladší než TamosB tyto služby jsem nevyužil, ale souhlasím z jeho názorem. lol Nevěra je citová ne fizická. Lidi žijete jen jednou. Jednou se probudíte a zjistíte, že jste hnusnej starej tlustej dědek, kterej si nic neužil a neužije bo mu už nestojí lol

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...