Přejít na obsah

Erotické služby


TomasB

Využili jste někdy erotických služeb?  

132 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Já jsem sice mlaďoch plnej ideálů o 10 let mladší než TamosB tyto služby jsem nevyužil, ale souhlasím z jeho názorem. lol Nevěra je citová ne fizická. Lidi žijete jen jednou. Jednou se probudíte a zjistíte, že jste hnusnej starej tlustej dědek, kterej si nic neužil a neužije bo mu už nestojí lol

:smich::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas ve všem s TomášemB. Takové věci, jako návštěva "domečku" se nikde netroubí, tak to ani nemůže nikoho bolet. Furt lepší, než když Ti zhrzená milenka píše SMS schválně 19:30, aby Ti doma vyvolala peklo.

Mám tytéž zkušenosti. Když jsi měl holku, tak byl o tebe zájem ze všech stran, ale člověk byl kokot věrnej. Dnes už se na to dívám jinak, je mi 26 a žádnou nabídku už neodmítnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak mne bylo pred nedavnem u zcela nevinneho rozhovoru receno, ze pokud si nekde ulevim, tak to akorat nechce vedet ;). Ziral jsem jak z jara.

Jsem čuměl taky když jsem něco podobnýho slyšel, rozhodně bych se tím nechlubil, ale myslím, že když by se to k ní doneslo tak už by to tak v klidu nebylo :D

no to je taky dost pravděpodobné lol

nj, jsou věci, který se držej pod pokličkou ;)

Tak o tom žádná pane :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, návštěvu bordelu fakt neberu jako nevěru.

Jinak vem to tak, každej jsme jinej, každýmu vyhovuje něco jinýho. Někdo rád šuká 5x denně, někomu to stačí 1x14dní. Někomu vadí mít víc jak 1 sexuálního partnera za život, někdo potřebuje furt změnu.

Jaký si to uděláš, takový to máš...

Jojo, služba jako každá jiná. Však žena taky chodí ke kadeřnici ne? :D:t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám kamaráda...vrstevníka :D 17 let kterej už nemohl vydržet že má 17 a ještě si nevrznul...ožral se a se svym šefikem z brigady zajeli na privat...ožralej jak doga...takže říkal že to bylo vklidu, ale že mu to nějak moc nešlo...nevim jestli je to to pravy, ale prdel to byl neskutečná když to z něho vypadlo...nejvíc mě pobavilo když sem mu řekl že je debil pichat poprve s nějakou ku*vou a on mi na to odvětil, tobě se to říká, ty šukáš na každé akci, což samo není žádná pravda ;):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám kamaráda...vrstevníka :D 17 let kterej už nemohl vydržet že má 17 a ještě si nevrznul...ožral se a se svym šefikem z brigady zajeli na privat...ožralej jak doga...takže říkal že to bylo vklidu, ale že mu to nějak moc nešlo...nevim jestli je to to pravy, ale prdel to byl neskutečná když to z něho vypadlo...nejvíc mě pobavilo když sem mu řekl že je debil pichat poprve s nějakou ku*vou a on mi na to odvětil, tobě se to říká, ty šukáš na každé akci, což samo není žádná pravda ;):D

tož, musím říct, že napoprvý je to fakt nejlepší jinak :D Já s tímhle skutečným sexem začal krátce po 17. narozkách. Pro oba to bylo poprvé, jí bylo čerstvě 16. Znali jsme se asi 14 dní, láska na první pohled a využili jsme první příležitosti. No, napoprvé to bylo takové...no, nic moc. Ale o to líp, protože každé další "setkání" to bylo lepší a lepší, což bylo super a moc se nám to líbilo.

Byla to kamarádka kamarádky, která mně pozvala na šluskolonu v tanečních. Se mi tam vůbec nechtělo, ale protože ze mně vydyndala slib, že pojedu, tak mi nic jiného nezbylo. Tam nás seznámila, a už jsme se ten večer od sebe nehli a celej večer jsme strávili povídáním a okolí jsme vůbec neregistrovali. To bylo tuším úterý a já se těžce těšil na sobotu, protože mně pozvala k nim domů. Seznámení s rodičemi jsem naštěstí přežil good. No a byly z teho 4 roky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele ukazuje mi to, ze sem uz hlasoval a nejsem si toh vedom, mohl bych poprosit, aby mi nekdo rekl, u ceho sem uvedenej, jestli to jde? thx ;)

"ano...vícekrát" :D;)

hm, tak to sem se preklik, chtel sem dat to ne, ani o tom neuvazuji, tak nic no...

To už nezakecáš :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z chlapovi strany dle me neni navsteva nejake kralikarny na ulevu NEVERA! Nedelam to, ale ne z duvodu takovych, abych zpytoval svedomi, ze jsem ZAHNUL.

Jeli jsme nekdy asi pred 9 lety na venkove do bordelu nechat pripustit bratrance (panice - 20let) a on si vybral, my jsme se mu s klukama slozili a po hodine, co jsme na nej cekali a kalili, tak on byl uplne hysterickej, brecel a nechtel se ji proste vzdat, rikal ji jak se do ni zamiloval a my jsme vsichni z nej byli uplne, ale uplne v prdeli. Musel ho zlehounka vytlacovat nejakej strejda bodygáárd v zaprasenych holinach! Dnes kdyz si na to vzpomenu, on byl uplne v transu, kdo nevidel, neuveri :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z chlapovi strany dle me neni navsteva nejake kralikarny na ulevu NEVERA! Nedelam to, ale ne z duvodu takovych, abych zpytoval svedomi, ze jsem ZAHNUL.

Jeli jsme nekdy asi pred 9 lety na venkove do bordelu nechat pripustit bratrance (panice - 20let) a on si vybral, my jsme se mu s klukama slozili a po hodine, co jsme na nej cekali a kalili, tak on byl uplne hysterickej, brecel a nechtel se ji proste vzdat, rikal ji jak se do ni zamiloval a my jsme vsichni z nej byli uplne, ale uplne v prdeli. Musel ho zlehounka vytlacovat nejakej strejda bodygáárd v zaprasenych holinach! Dnes kdyz si na to vzpomenu, on byl uplne v transu, kdo nevidel, neuveri :smich::smich::smich:

nářez :smich::smich::smich::smich::palec2: to si umím představit. Ale to bylo asi spíš tím,že má normálně problém navazovat známosti. A jak dneska, jak je na tom?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z chlapovi strany dle me neni navsteva nejake kralikarny na ulevu NEVERA! Nedelam to, ale ne z duvodu takovych, abych zpytoval svedomi, ze jsem ZAHNUL.

Jeli jsme nekdy asi pred 9 lety na venkove do bordelu nechat pripustit bratrance (panice - 20let) a on si vybral, my jsme se mu s klukama slozili a po hodine, co jsme na nej cekali a kalili, tak on byl uplne hysterickej, brecel a nechtel se ji proste vzdat, rikal ji jak se do ni zamiloval a my jsme vsichni z nej byli uplne, ale uplne v prdeli. Musel ho zlehounka vytlacovat nejakej strejda bodygáárd v zaprasenych holinach! Dnes kdyz si na to vzpomenu, on byl uplne v transu, kdo nevidel, neuveri  :smich:  :smich:  :smich:

nářez :smich::smich::smich::smich::palec2: to si umím představit. Ale to bylo asi spíš tím,že má normálně problém navazovat známosti. A jak dneska, jak je na tom?

Jak je na tom? Ma socialni fobii od mala, ktera se jeste trochu prohloubila a ma mysleni ditete, zkratka je silne jednoduchy. Ozenil se s naprosto stejnou zenou, akorat bez te fobie... Takze na nic! :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z chlapovi strany dle me neni navsteva nejake kralikarny na ulevu NEVERA! Nedelam to, ale ne z duvodu takovych, abych zpytoval svedomi, ze jsem ZAHNUL.

Jeli jsme nekdy asi pred 9 lety na venkove do bordelu nechat pripustit bratrance (panice - 20let) a on si vybral, my jsme se mu s klukama slozili a po hodine, co jsme na nej cekali a kalili, tak on byl uplne hysterickej, brecel a nechtel se ji proste vzdat, rikal ji jak se do ni zamiloval a my jsme vsichni z nej byli uplne, ale uplne v prdeli. Musel ho zlehounka vytlacovat nejakej strejda bodygáárd v zaprasenych holinach! Dnes kdyz si na to vzpomenu, on byl uplne v transu, kdo nevidel, neuveri  :smich:  :smich:  :smich:

nářez :smich::smich::smich::smich::palec2: to si umím představit. Ale to bylo asi spíš tím,že má normálně problém navazovat známosti. A jak dneska, jak je na tom?

Jak je na tom? Ma socialni fobii od mala, ktera se jeste trochu prohloubila a ma mysleni ditete, zkratka je silne jednoduchy. Ozenil se s naprosto stejnou zenou, akorat bez te fobie... Takze na nic! :(

tak jsem to odhadl dobře ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi včera zas začalo hučet v kládě a v hlavě a nemohl jsem se pořádně soustředit na práci, a byť jsem zrovna zamilovanej jak modelář do balzy, a dokonce jsem začal uvažovat, že bych si tu holčinu vzal i s malým děckem, zatím spolu ale ještě nespíme, taky jsem na tom byl zdravotně ted docela blbě... no zkrátka jsem se domluvil s jednou fajn holčinou na kamarádské pomoci. žádnej bordel ani klasika privát. U ní v bytečku, ona tam sama, žádnej frajer vedle v místnosti, kafe, pokec, sex, pokec, kafe, druhý kolo a pak zase pokec... ale ten sex nebyl žádnej heroickej výkon, o to ani nešlo, já se spíš potřebuju přitulit, pohladit, pomazlit... holčina dostala 1.500 a spokojenost na obou stranách, vyčistil jsem si hlavu, spláchl ze sebe stres a hned sem se líp vyspal a o víkendu budu snad konečně zas s tou svou, když to klapne... Takže tohle je můj přístup k choulostivým službám :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi včera zas začalo hučet v kládě a v hlavě a nemohl jsem se pořádně soustředit na práci, a byť jsem zrovna zamilovanej jak modelář do balzy, a dokonce jsem začal uvažovat, že bych si tu holčinu vzal i s malým děckem, zatím spolu ale ještě nespíme, taky jsem na tom byl zdravotně ted docela blbě... no zkrátka jsem se domluvil s jednou fajn holčinou na kamarádské pomoci. žádnej bordel ani klasika privát. U ní v bytečku, ona tam sama, žádnej frajer vedle v místnosti, kafe, pokec, sex, pokec, kafe, druhý kolo a pak zase pokec... ale ten sex nebyl žádnej heroickej výkon, o to ani nešlo, já se spíš potřebuju přitulit, pohladit, pomazlit... holčina dostala 1.500 a spokojenost na obou stranách, vyčistil jsem si hlavu, spláchl ze sebe stres a hned sem se líp vyspal a o víkendu budu snad konečně zas s tou svou, když to klapne... Takže tohle je můj přístup k choulostivým službám :-)

Tohle je spravny postup :).

Podle mne idealni stav ;).

Akorat neni to nejake levne???

H.

Editováno: , autor: Hany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi včera zas začalo hučet v kládě a v hlavě a nemohl jsem se pořádně soustředit na práci, a byť jsem zrovna zamilovanej jak modelář do balzy, a dokonce jsem začal uvažovat, že bych si tu holčinu vzal i s malým děckem, zatím spolu ale ještě nespíme, taky jsem na tom byl zdravotně ted docela blbě... no zkrátka jsem se domluvil s jednou fajn holčinou na kamarádské pomoci. žádnej bordel ani klasika privát. U ní v bytečku, ona tam sama, žádnej frajer vedle v místnosti, kafe, pokec, sex, pokec, kafe, druhý kolo a pak zase pokec... ale ten sex nebyl žádnej heroickej výkon, o to ani nešlo, já se spíš potřebuju přitulit, pohladit, pomazlit... holčina dostala 1.500 a spokojenost na obou stranách, vyčistil jsem si hlavu, spláchl ze sebe stres a hned sem se líp vyspal a o víkendu budu snad konečně zas s tou svou, když to klapne... Takže tohle je můj přístup k choulostivým službám :-)

Mám nějaké špatné kamarádky :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...