Přejít na obsah

Erotické služby


TomasB

Využili jste někdy erotických služeb?  

132 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

jen s tím, kdo si řekne špatně? Takže zajíčci? :smich:

musí se chtít mě i jemu a hlavně, ne že si jen tak nekdo řekne že to chce :smich: vždy jen osoba blízká mému srdíčku tome :p

A ze zajíčků sem už dlouhou dobu vyléčená ;)

Prt skáčou a dělaj jenom bobky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukám, že jsem obšourník asi jen já, nějak to tu umřelo.

já bych řekl, že hodně obšourníků raději drží hubu, aby si to náhodou nepřečetla třeba manželka, přítelkyně a podobně. :D Myslím, že by to doma asi těžko pak rozdejchávali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak moje zkušenost je taková, že snad jen jednou jsem si to fdakt užil a abavilo mě to, jenže to nebyl klasickej privát, ale holky, co si chtěly přilepšit. byly dvě a fakt to stálo za to. rozdíl byl v tom, že jsme zašli do baru, pokecali jsme a pak jsme šli na věc. Ne jako když někam přijdeš, dostaneš ručník, osprchuješ se, pak čekáš než si ona umyje pipinu

Ona se myje? :o:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při kouření je nákaza virem HIV málo pravděpodobná, ale riziko je tam vždycky... Větší riziko že umřeš je ale na silnici :-) Jinak nikde není napsaný, že se musíš nechat kouřit bez gumy, nebo že jí musíš píchat bez gumy, je to tvoje věc. A slušný holky aspoň co já mám zkušenost by nešly bez gumy ani s arabským princem...

Jinak moje zkušenost je taková, že snad jen jednou jsem si to fdakt užil a abavilo mě to, jenže to nebyl klasickej privát, ale holky, co si chtěly přilepšit. byly dvě a fakt to stálo za to. rozdíl byl v tom, že jsme zašli do baru, pokecali jsme a pak jsme šli na věc. Ne jako když někam přijdeš, dostaneš ručník, osprchuješ se, pak čekáš než si ona umyje pipinu a pak se hend jde na to... s tím, že ještě předem musíš zaplatit a říct si co chceš a na jak dlouho. To jsem se vždycky udělal jen jednou a bylo po chuti. problém byl v tom, že to bylo bez práce, bez nutnosti předehry, s pocitem, že ta holka to bere jako práci a vzrušení max. předstírá.

Vrátím se k těm dvěma holčinám, tam to skutečně bylo i s jejich orgasmem, a o to jde. To se pak vyndavaj peníze s kapsy s daleko lepším pocitem... Takže když už, tak nedoporučuji profesionálku, ale holku, nejlépe studentku, co nemá prachy a chce si přilepšit, je takových hodně. Měl jsem takových známostí několik a nebylo to jen o prcání, ale o večeřích a výletech a společně strávených celých nocích... Nebyla tam láska, ale jisté sympatie ano a samozřejmě i ty prachy... Nebo jsem měl kámošku, ta měla vztah i dobrou práci, ale vzrušovalo jí, když jsme se domluvili a šukali jsme spolu a já za to vždy dal nějaký prachy... TO BYCH UŽ ALE NEŘADIL MEZI SLUŽBY...

Tak na tyhle dve bych si klidne vzal cislo :palec2::D:D:D

H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při kouření je nákaza virem HIV málo pravděpodobná, ale riziko je tam vždycky... Větší riziko že umřeš je ale na silnici :-) Jinak nikde není napsaný, že se musíš nechat kouřit bez gumy, nebo že jí musíš píchat bez gumy, je to tvoje věc. A slušný holky aspoň co já mám zkušenost by nešly bez gumy ani s arabským princem...

Jinak moje zkušenost je taková, že snad jen jednou jsem si to fdakt užil a abavilo mě to, jenže to nebyl klasickej privát, ale holky, co si chtěly přilepšit. byly dvě a fakt to stálo za to. rozdíl byl v tom, že jsme zašli do baru, pokecali jsme a pak jsme šli na věc. Ne jako když někam přijdeš, dostaneš ručník, osprchuješ se, pak čekáš než si ona umyje pipinu a pak se hend jde na to... s tím, že ještě předem musíš zaplatit a říct si co chceš a na jak dlouho. To jsem se vždycky udělal jen jednou a bylo po chuti. problém byl v tom, že to bylo bez práce, bez nutnosti předehry, s pocitem, že ta holka to bere jako práci a vzrušení max. předstírá.

Vrátím se k těm dvěma holčinám, tam to skutečně bylo i s jejich orgasmem, a o to jde. To se pak vyndavaj peníze s kapsy s daleko lepším pocitem... Takže když už, tak nedoporučuji profesionálku, ale holku, nejlépe studentku, co nemá prachy a chce si přilepšit, je takových hodně. Měl jsem takových známostí několik a nebylo to jen o prcání, ale o večeřích a výletech a společně strávených celých nocích... Nebyla tam láska, ale jisté sympatie ano a samozřejmě i ty prachy... Nebo jsem měl kámošku, ta měla vztah i dobrou práci, ale vzrušovalo jí, když jsme se domluvili a šukali jsme spolu a já za to vždy dal nějaký prachy... TO BYCH UŽ ALE NEŘADIL MEZI SLUŽBY...

Tak na tyhle dve bych si klidne vzal cislo :palec2::D:D:D

H.

:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukám, že jsem obšourník asi jen já, nějak to tu umřelo.

já bych řekl, že hodně obšourníků raději drží hubu, aby si to náhodou nepřečetla třeba manželka, přítelkyně a podobně. :D Myslím, že by to doma asi těžko pak rozdejchávali.

Neee, to bude tím, že tady jsou většinou slušný lidi a pokud někoho mají tak jsou věrný kol7

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...