Přejít na obsah

Erotické služby


TomasB

Využili jste někdy erotických služeb?  

132 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

kde si na škole? :D

Na strojárně (čvut) a když už tam nějakou holku máme tak je to hnusná a ještě k tomu šprtka takovej ten přírodní typ :ble nikdy nečesaná každopádně bobr asi, no skoumat bych to nechtěl.I když jednu kundu tam máme ale ta má nějakýho pracháče bo jezdí do školy v Jeepu za 2melouny. Ale tady na suchdole na Hnojárnu tam chodí roštěnej jak svině tam to musí být nářez.

TomasB: Já ti dám kamarády :smich: Nejsem bukvice lol

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych si dal tuto!

http://www.bigsister.net/cz/girldetail.php?gid=6666

a chtel bych aby na me pri tom mluvila Slovensky jak inzerujou - treba jebaj, jebaj  :D

Ta bude drahá :)

Tak to si ji koupim v krame a bude cela moje dokud mi neujde... :D

No jo, ale tahle umí 5 jazyků :D a je jí krásných 18

Když si jí koupíš tak jí to budeš muset vše naučit :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, ale tahle umí 5 jazyků :D  a je jí krásných 18

Když si jí koupíš tak jí to budeš muset vše naučit :t

To je hustý, že je tam nějaký video jak jí nějakej zákazní jebe. To je teda terno zaplatit si za to že vopíchá pneumatiku :smich:

Editováno: , autor: davon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kde si na škole? :D

Na strojárně (čvut) a když už tam nějakou holku máme tak je to hnusná a ještě k tomu šprtka takovej ten přírodní typ :ble nikdy nečesaná každopádně bobr asi, no skoumat bych to nechtěl.I když jednu kundu tam máme ale ta má nějakýho pracháče bo jezdí do školy v Jeepu za 2melouny. Ale tady na suchdole na Hnojárnu tam chodí roštěnej jak svině tam to musí být nářez.

TomasB: Já ti dám kamarády :smich: Nejsem bukvice lol

To si jeste pamatuju, ale v prvaku tam byvaji hezky holky, nez je vyrazi :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kde si na škole? :D

Na strojárně (čvut) a když už tam nějakou holku máme tak je to hnusná a ještě k tomu šprtka takovej ten přírodní typ :ble nikdy nečesaná každopádně bobr asi, no skoumat bych to nechtěl.I když jednu kundu tam máme ale ta má nějakýho pracháče bo jezdí do školy v Jeepu za 2melouny. Ale tady na suchdole na Hnojárnu tam chodí roštěnej jak svině tam to musí být nářez.

TomasB: Já ti dám kamarády :smich: Nejsem bukvice lol

JJ, na Suchdole na Hnojárně si vůbec nemůžeme stěžovat, tady je pěkných holek dost lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych si dal tuto!

http://www.bigsister.net/cz/girldetail.php?gid=6666

a chtel bych aby na me pri tom mluvila Slovensky jak inzerujou - treba jebaj, jebaj  :D

Ta bude drahá :)

Tak to si ji koupim v krame a bude cela moje dokud mi neujde... :D

nesmíš ale po ní moc skákat. Kámoš ji měl, ale trošku chlastali a blbli s ní a nevydržela jedno hupsnutí :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych si dal tuto!

http://www.bigsister.net/cz/girldetail.php?gid=6666

a chtel bych aby na me pri tom mluvila Slovensky jak inzerujou - treba jebaj, jebaj  :D

Ta bude drahá :)

Tak to si ji koupim v krame a bude cela moje dokud mi neujde... :D

nesmíš ale po ní moc skákat. Kámoš ji měl, ale trošku chlastali a blbli s ní a nevydržela jedno hupsnutí :smich:

Proc bych se drel? Si lehnu na zada a at posiluje stehynka kachynka! ;):smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...