Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Ahoj kluci, vykradli mi auto, takže jsem musel pořídit nového Columbuse. Mohl by mi ho někdo v Praze nakódovat? A potřeboval bych ještě dodělat konektor k GPS. Ten si odnesli i s rádiem, takže mi zůstal je kablík bez konektoru. Od rádia konektory zůstali, jen je ulomená ta bílá spojka, ale to by asi nevadilo. Díky moc za pomoc.

Možná bude potřeba přehrát se v gateway...

Editováno: , autor: Petris
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

Ahoj , stane se mi že po vytahnuti klice a zamčení auta mi jede ventilátor rádia,  předpokládám že předchozí majitel to špatně zapojil nevíte někdo prosím co s tím ? Mám kvůli tomu i větší baterii protože se mi stávalo že mi ji rádio vyzdimalo jak auto delší dobu stálo . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ventilátor ide podľa potreby chladenia radia aj po vypnutí zapaľovania. Prípadne ak nie je v aute vhodná gateway jednotka, ak sa rádio dorábalo tak môže byť že sa rádio neuspí a aj keď vyzerá byť vypnuté tak ma veľký odber. Nutné vedieť aká je v aute gateway jednotka buď cez diagnostiku(najjednoduchšie) alebo fizycky pozrieť je zašita v palubke pod volantom. Dôležite je koncové označenie

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...