Přejít na obsah

Ještě k viděli jste tohle ..... samolepy


Prochy

Doporučené příspěvky

Podle značky bych tě třeba já našel hned :ph34r:;) Jinak můj názor: já osobně nejsem příznivcem lepení čehokoliv na lak auta, takže když už, tak maximálně na sklo. I ten Octavia club by se mi líbil nalepený někde na skle, co třeba zadní "trojůhelník na zadních dveřích nebo zadní okno u Combi? Ale to by bylo fajn, kdyby to bylo zrcadlově otočené, aby to šlo nalepit zevnitř..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravdu, ale když to bylo posunutý výš a dopředu, zdálo se mi to takový "hodně uúprostřed", podle mě celkem stačilo že kontrastní je ta silueta auta ve znaku ale můžu příležitostně zkusit jinou variantu, samolepka myslím nestojí tak moc ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle značky bych tě třeba já našel hned :ph34r:;) Jinak můj názor: já osobně nejsem příznivcem lepení čehokoliv na lak auta, takže když už, tak maximálně na sklo. I ten Octavia club by se mi líbil nalepený někde na skle, co třeba zadní "trojůhelník na zadních dveřích nebo zadní okno u Combi? Ale to by bylo fajn, kdyby to bylo zrcadlově otočené, aby to šlo nalepit zevnitř..

Hele Jiříku, když jsi takový "detektiv", nemáš náhodou první a (poslední čtyři) čísla na RZ stejná? Já dneska venčil a jednu takovou OII za "okresem" viděl stát na parkovišti :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle značky bych tě třeba já našel hned  :ph34r:  ;)  Jinak můj názor: já osobně nejsem příznivcem lepení čehokoliv na lak auta, takže když už, tak maximálně na sklo. I ten Octavia club by se mi líbil nalepený někde na skle, co třeba zadní "trojůhelník na zadních dveřích nebo zadní okno u Combi? Ale to by bylo fajn, kdyby to bylo zrcadlově otočené, aby to šlo nalepit zevnitř..

Hele Jiříku, když jsi takový "detektiv", nemáš náhodou první a (poslední čtyři) čísla na RZ stejná? Já dneska venčil a jednu takovou OII za "okresem" viděl stát na parkovišti :-)

Ale sluší to, ne? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...