Přejít na obsah

Ještě k viděli jste tohle ..... samolepy


Prochy

Doporučené příspěvky

A nemá niekto kontakt na autora tej samolepky? Chcel by som ju v krivkách. Vahodil by som akurát to www naspodku a dal by som si to u nás v nejakej reklamke vyrezať zrkadlovo otočené a autíčko by bolo v žltej. Mohlo by to lepšie ladiť k laku.

A čo je na tej značke také tajné? To aj na ulici je treba jazdiť zo zakrytou značkou, keby náhodou ... ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle značky bych tě třeba já našel hned  :ph34r:  ;)  Jinak můj názor: já osobně nejsem příznivcem lepení čehokoliv na lak auta, takže když už, tak maximálně na sklo. I ten Octavia club by se mi líbil nalepený někde na skle, co třeba zadní "trojůhelník na zadních dveřích nebo zadní okno u Combi? Ale to by bylo fajn, kdyby to bylo zrcadlově otočené, aby to šlo nalepit zevnitř..

Hele Jiříku, když jsi takový "detektiv", nemáš náhodou první a (poslední čtyři) čísla na RZ stejná? Já dneska venčil a jednu takovou OII za "okresem" viděl stát na parkovišti :-)

Ale sluší to, ne? :D

No asi Tě zklamu ale mně se tyhle RZ nelíbí.. prostě mi to připadá moc nápadné... Hned si každý řekne: Aha pozor.. :ph34r: Mám pocit, že po Děčíně jezdí O1 "2U2 2222"..

Když jsem viděl tu paní popjíždět na parkáči u pohotovosti.. musel jsem se smát..

Když jsem kupoval auto, měl jsem 2H6 1112 a všichni se mě ptali, co to mám za protekční značku.. tak jsem přestože jsem si jí chtěl nechat, šel jsem si jí přehlásit.. A dostal jsem pěknou :-)

Aspoň až Tě uvidím na silnici, budu vědět že potkávám kolegu z clubu.. Tak se nediv, že na Tebe bude blikat zelená OII :-) Btw já parkuju u stavárny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle značky bych tě třeba já našel hned  :ph34r:   ;)  Jinak můj názor: já osobně nejsem příznivcem lepení čehokoliv na lak auta, takže když už, tak maximálně na sklo. I ten Octavia club by se mi líbil nalepený někde na skle, co třeba zadní "trojůhelník na zadních dveřích nebo zadní okno u Combi? Ale to by bylo fajn, kdyby to bylo zrcadlově otočené, aby to šlo nalepit zevnitř..

Hele Jiříku, když jsi takový "detektiv", nemáš náhodou první a (poslední čtyři) čísla na RZ stejná? Já dneska venčil a jednu takovou OII za "okresem" viděl stát na parkovišti :-)

Ale sluší to, ne? :D

No asi Tě zklamu ale mně se tyhle RZ nelíbí.. prostě mi to připadá moc nápadné... Hned si každý řekne: Aha pozor.. :ph34r: Mám pocit, že po Děčíně jezdí O1 "2U2 2222"..

Když jsem viděl tu paní popjíždět na parkáči u pohotovosti.. musel jsem se smát..

Když jsem kupoval auto, měl jsem 2H6 1112 a všichni se mě ptali, co to mám za protekční značku.. tak jsem přestože jsem si jí chtěl nechat, šel jsem si jí přehlásit.. A dostal jsem pěknou :-)

Aspoň až Tě uvidím na silnici, budu vědět že potkávám kolegu z clubu.. Tak se nediv, že na Tebe bude blikat zelená OII :-) Btw já parkuju u stavárny...

Tak to máš recht, jezdí tam stříbrná.. Jinak tu značku jsme ti nechat ani nemohli, protože je z jiného kraje :) Já to taky moc neřeším, jen říkám, že tomu celkem sluší -_- Navíc stylem svojí jízdy se snažím moc nevybočovat, takže na sebe moc snad neupozorňuju..aspoň se o to snažím, někdy´úspěšně, někdy míň :D Jinak ještě abys neparkoval za stavárnou, máš to odtamtud kousek dom, je to tak? ;) Jo a dneska po třetí jsem to tvoje auto asi viděl, ale jistý si nejsem..na průtahu na semaforu, směrem od pošty..(ale řídila nějaká holka :huh: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Jirik.Dc: ad RZ.. já vim že jste mi jí nechat nemohli ale je to škoda.. Máš pravdu, že ty čtyři stejná čísla, obzvláště ty Tvoje, vypadají zajímavě ale já bych je nechtěl.. No co si budeme povídat.. stejně bych je nedostal :-D

Ad Stavárna: No jo jestli ses koukal kde bydlím, tak už víš proč parkuju tam, kde parkuju.

Parkuje se tu dobře v jednosměrce ale někdy stojíme až do křižovatky s ČSL armády. Já se snažím stát vždy poslední a parkuju na vzdálenost dveří od sousedního auta.. :-)

Nevím kdo vymyslel šířku pruhu na šikmé stání ale když kolikrát vidím jak lidi parkujou, to je hrůza.. se nedá zaparkovat aniž by ses z auta musel plazit..

Ad čtvrtek: správně si odhalil mou přítelkyni, děkuju za info lol už jsem jí "křížově vyslechl".. jo jo svět je malej.. :-) jen tak dál..

Editováno: , autor: superfatty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Jirik.Dc: ad RZ.. já vim že jste mi jí nechat nemohli ale je to škoda.. Máš pravdu, že ty čtyři stejná čísla, obzvláště ty Tvoje, vypadají zajímavě ale já bych je nechtěl.. No co si budeme povídat.. stejně bych je nedostal :-D

Ad Stavárna: No jo jestli ses koukal kde bydlím, tak už víš proč parkuju tam, kde parkuju.

Parkuje se tu dobře v jednosměrce ale někdy stojíme až do křižovatky s ČSL armády. Já se snažím stát vždy poslední a parkuju na vzdálenost dveří od sousedního auta.. :-)

Nevím kdo vymyslel šířku pruhu na šikmé stání ale když kolikrát vidím jak lidi parkujou, to je hrůza.. se nedá zaparkovat aniž by ses z auta musel plazit..

Ad čtvrtek: správně si odhalil mou přítelkyni, děkuju za info lol už jsem jí "křížově vyslechl".. jo jo svět je malej.. :-) jen tak dál..

Taky nerad ta současná parkoviště..jsi přesně mezi čarami a na každou stranu máš s tímhle autem nějakých 30 čísel..to jsou ale normy.. Takže když si všimneš, jak parkuju já, tak vpravo ode mně je místo pro invalidy..Tam mám jistotu, že mi to nikdo neorve..vždycky se snažím "urvat" to "své místo :) Kolikrát stojím kolama až na čáře..tam je to o to zajímavější, protože místo čáry na zemi je tam jen průběžný kanálek, takže značení jak fík.. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hned zítra se podívám jak parkuješ "invalido"  :smich:

Já parkuju hned vedle :p Tedy když mi to nikdo ráno nevyfoukne :) Teď mám docela ošmataný nárazník, protože jsem o víkendu dělal tažný..

tak jsem Tě byl cestou do práce zkontrolovat, ne uplně detailně, a máš čoveče Jiříku pěknej flek.. škoda, že není místo pro invalidy z obou stran, že? :-)

Montoval jsi tažné? A co budeš vozit? Já si ho nechal nedávno pro jistotu sundat, zarezlo mi.. :-( ale zase vypadá autíčko lépe :-)

Myješ sám nebo chodíš do myčky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hned zítra se podívám jak parkuješ "invalido"  :smich:

Já parkuju hned vedle :p Tedy když mi to nikdo ráno nevyfoukne :) Teď mám docela ošmataný nárazník, protože jsem o víkendu dělal tažný..

tak jsem Tě byl cestou do práce zkontrolovat, ne uplně detailně, a máš čoveče Jiříku pěknej flek.. škoda, že není místo pro invalidy z obou stran, že? :-)

Montoval jsi tažné? A co budeš vozit? Já si ho nechal nedávno pro jistotu sundat, zarezlo mi.. :-( ale zase vypadá autíčko lépe :-)

Myješ sám nebo chodíš do myčky?

No, aspoň z jedné strany, taky proto stojím kolem až na čáře :) Teď to moc poznat nejde, že myju zásadně ručně, myčku nerad..to si radši udělám pracovní a koupací den a věnuju se pouze autíčku..i přítelkyně to toleruje a dokonce i pomáhá :) Jinak tažný jsem montoval, protože se mi naskytla možnost ho pořídit..ta koule je vyndavací a místo ní je taková krytka, tak si myslím, že by to nemělo zatuhnout. Chce to občas pořádně promazat.. Když se sundá, tak to vůbec vidět není..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...