Přejít na obsah

Ještě k viděli jste tohle ..... samolepy


Prochy

Doporučené příspěvky

Klucíííííí super téma. Jsem zvědavej jak všichni super radíte, toto dolů, toto zavař, toto si po.... atd. kdo už něco takového si udělal na svém miláčku.

Můj se mi líbí tak, jak jsem si ho objednal. Nejsem zastánce různých spojlerů, mračítek a různých kýčovitých doplňků jak bylo popsáno již výše ...od Vietnamců.

Ten komentář je super, ale já jen z předešlého téma napsal, že se dají koupit lepicí folie a hned bylo .... FOTO, já to hned sem hodil.

Super vše OK aspoň jsme se zasmáli. Těším se na sraz až se uvidíme a já zkouknu ty Vaše miláčky.

Jak všichni? :o Já ne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to taky tak bral jako žert, samo že to nebylo myšleno na tebe.

Do tebe buší jiní.

OCTAVIA jsem chtěl, ale bez motorizace.

Construct nalepen přímo při koupi - ???? - nechtěl jsem, tak zatím tam je.

CZ - nic lepšího nebylo, když jsem po koupi hned jel do Schweizu.

Vpravo dole je s kým makáme.

Nálepky červené půjdou dolů.

Toť vše.

No ono bys za tuhle CZetku dostal pokutu,protože CZ má předepsané rozměry,myslím že 9x16 a navíc kdzž máš SPZetku s tím modrým pruhem,žádnou CZ nepotřebuješ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vloni jak jsem dal ten zadní RS nárazník, všechno nablejskal, prostě úžasná paráda a hned asi druhej den jsem nacouval do nějaký pergoly, boha jeho. :angry: Tak ted´ sháním nějakou samolepku, která by ten malej defekt zakryla. Třeba Kačer Donald nebo tak něco. Tak Prochy nic nevyhazuj, třeba to ještě použiju :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase někdo podobný mojí krevní skupině JirkaK, jirka3 ....)

Tak jak jsem psal, kdo ještě ve Schweizu nebyl, tak vřele doporučuji zkusit.

Tam, jak se přijede na čáru (já byl třeba během 10 dní tam až 2x. Vždy na 3 dny tam - stejný celník, vždy tam i zpět), postaví tě bokem, papíry a vše kolem auta, prý kam jedu a co tam budu dělat? Vše vysvětlím ve zkratce a teď vše vezme a jde si vypít kafe nebo kecá s kolegou. Za chvíli se vrátí¨, že vše OK a popřeje šťastnou cestu s tím, že si mám dáti pozor na radary. Přístup co? Po těchto zkušenostech raději držím hubu. Tu nalepenou nálepku CZ v tomto případě oželím. Ohledně toho modrýho pruhu s EU/CZ, tak podotýkám, že CH není v EU.

Raději jedu v klidu, než se někde nechat buzerovat. Když tu čáru tam nepřejedu, tak problém mám já. Hold tam s jednou firmou děláme.

Příště přidám jeden zážitek o té nálepce v pravo dole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy řešíte nálepku, jste měkoty....já jsem jendou rozebral tak něměckýho celníka, že málem brečel....spustil na mě německy na hranicích...tak jsem ho informoval ať na mě mluví česky a odpověděl jsem mu česky...dal si mě na stranu a začal šacovat auto...no tak jsem se ho německy zeptal co ho k tomu vede a jaké pojal podezření...prý to je jeho práce tak jsem mu řekl, že za rok už žádnou práci mít nebude a že mi kazí akorát vánoce a že doufám, že zůstane na dlažbě...no koukal na mě divoce a radši mě pustil...tu CZku jsem v životě na autě neměl a jezdím furt...tak byl zmatenej, že si ani toho, že ji tam nemám nevšimnul...no vezl jsem do Němec na vánoce přítelkyni a jejícho tátu....ten už málem došel zpátky k české čáře, když mě viděl jak tam péruju německýho celníka.... :D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si docela připadám jak Ukrajinec,do Švýcar jezdím dost často a když stojím na hranicích v koloně,a vidím jak tam celník stojí a pouští auta s D nebo CH SPZetkou,aniž by se podíval na pas a pak vidí mě s českou a zahákuje mě tam na půl hodky a všichni kolem projíždí a koukaj jako bych byl vrah,tak si připadám docela méněcenej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže taky stejná zkušenost, tam nepomůže nadávat, prostě je to CH a oni jsou opatrní na ty z východu. Prostě CZ ještě berou tak, jako Uk, Pl atd a ne EU.

Jinak CH je moc krásná země a předpisy se tam fest dodržují. To co si dovolím tady, tak tam v žádném případě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je právě to, a zkusil jsi se ho někdy zeptat....co ho k tomu vede??? No mě dokonce nějakej tvrďák chtěl na hranicích do němec chvíli zabavit auto, tak jsem vzal mobil zavolal svému právníkovi a za chvíli bylo vše OK...mimochodem po mé stižnosti ten pan celník už celníka nedělá....je fakt, že jim to patří. Jen se nebát, víc takových jako já a jenom až zahlédnou tvoje auto tak ti otevřou i tu závoru vedle jen, aby neměli problém. No když umíš řeč tak si s nima můžeš dělat co chceš.....Chce to kameru...pěkně natočit jak všechny auta okolo pouští a tebe jak dává stranou a poslat to někam do televize - diskriminace čechů na švýcarských hranicích....Jinak z pohledu dějin se nedivím, že se nás bojí. My jsme narozdíl od němců vítězný národ a máme nárok na to ukradené německé bohatství co se jim válí v sejfech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chce to kameru...pěkně natočit jak všechny auta okolo pouští a tebe jak dává stranou a poslat to někam do televize - diskriminace čechů na švýcarských hranicích

mam obavu, ze to by asi nevyslo, je přece na vlastním uvážení celníka, koho bude a nebude kontrolovat, kdo vypada podezrele. to je stejny jako kdyz rakusaci probíraj turky a podobný národnosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je právě to, a zkusil jsi se ho někdy zeptat....co ho k tomu vede??? No mě dokonce nějakej tvrďák chtěl na hranicích do němec chvíli zabavit auto, tak jsem vzal mobil zavolal svému právníkovi a za chvíli bylo vše OK...mimochodem po mé stižnosti ten pan celník už celníka nedělá....je fakt, že jim to patří. Jen se nebát, víc takových jako já a jenom až zahlédnou tvoje auto tak ti otevřou i tu závoru vedle jen, aby neměli problém. No když umíš řeč tak si s nima můžeš dělat co chceš.....Chce to kameru...pěkně natočit jak všechny auta okolo pouští a tebe jak dává stranou a poslat to někam do televize - diskriminace čechů na švýcarských hranicích....Jinak z pohledu dějin se nedivím, že se nás bojí. My jsme narozdíl od němců vítězný národ a máme nárok na to ukradené německé bohatství co se jim válí v sejfech.

no přeju ti, aby ti ten elán a zdravý sebevědomí dlouho vydržely.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je právě to, a zkusil jsi se ho někdy zeptat....co ho k tomu vede??? No mě dokonce nějakej tvrďák chtěl na hranicích do němec chvíli zabavit auto, tak jsem vzal mobil zavolal svému právníkovi a za chvíli bylo vše OK...mimochodem po mé stižnosti ten pan celník už celníka nedělá....je fakt, že jim to patří. Jen se nebát, víc takových jako já a jenom až zahlédnou tvoje auto tak ti otevřou i tu závoru vedle jen, aby neměli problém. No když umíš řeč tak si s nima můžeš dělat co chceš.....Chce to kameru...pěkně natočit jak všechny auta okolo pouští a tebe jak dává stranou a poslat to někam do televize - diskriminace čechů na švýcarských hranicích....Jinak z pohledu dějin se nedivím, že se nás bojí. My jsme narozdíl od němců vítězný národ a máme nárok na to ukradené německé bohatství co se jim válí v sejfech.

Tak mu to takhle někdy zkus vysvětlit..určitě to ten celník pochopí lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám McDrive až na zadnom pevnom okienku a krásne mi to ladí k autu :D

Ohľadom tej nálepky CZ/SK, predpis hovorí aj o veľkosti písmen, písmená majú byť vysoké 80 mm a hrúbka čiar má byť 10 mm. Ale kto hovorí, že to má byť nalepené na aute? Vytlačte si to na papier, dajte zalaminovať a keď treba, tak nalepiť páskou zvnútra na zadné sklo. Kedysi ešte na Felicii som si to vystrihol tak, že to presne kopírovalo tvar gumy na zadnom skle a stačilo to za ňu zastrčiť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám McDrive až na zadnom pevnom okienku a krásne mi to ladí k autu :D

Ohľadom tej nálepky CZ/SK, predpis hovorí aj o veľkosti písmen, písmená majú byť vysoké 80 mm a hrúbka čiar má byť 10 mm. Ale kto hovorí, že to má byť nalepené na aute? Vytlačte si to na papier, dajte zalaminovať a keď treba, tak nalepiť páskou zvnútra na zadné sklo. Kedysi ešte na Felicii som si to vystrihol tak, že to presne kopírovalo tvar gumy na zadnom skle a stačilo to za ňu zastrčiť.

Přesně tak..jinak po unii postačuje označení na modrém pruhu registrační značky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se chystám od Vánoc nalepit takovou hezkou decentní stříbrnou CZtku ale pořád není čas, nehledě na to, že mám "proužek".. a když už jsme u těch samolepek..

Přidejte názor na tu mou samolepku.. nemyslím tu 75kg.. DÍKY !!

Přehlédněte, že je auto nemytý :-)

Děkuju předem, beru všechny...

post-59-1172436489_thumb.jpg

Editováno: , autor: superfatty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...