Přejít na obsah

spoluobčané ze vsetína


TomasB

Doporučené příspěvky

Já jsem pro ať tu sbírku spustí. Aspoň se ukáže jak moc lidi nemají romy rádi, protože jestli se tam za měsíc nasbíra tisícikoruna tak to bude úspěch, a to ještě beztak bude od Džamily.

Pruser je, ze si myslim, ze fakt nekdo prispeje nejaky blbec ci co, bydlel jsem par kilaku od Vsetina a ten barak (bradavice) je blizsko nadrazi a nemocnice, takze jsem tam dostkrat byl, to byl des, jak je do Ucka, tak uprostred halda bordelu.

Fakt hrozne, Cunek neni muj favorit, ale tohle se mu povedlo! :palec2::palec2:

H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem pro ať tu sbírku spustí. Aspoň se ukáže jak moc lidi nemají romy rádi, protože jestli se tam za měsíc nasbíra tisícikoruna tak to bude úspěch, a to ještě beztak bude od Džamily.

Džamila ale pravila, že pošle 20.000,-

Ať si je džamila vezme sebou do rumunska. Kráva blbá zelená. Ty vole kurva oni dostanou byty a ta kráva jim chce ještě narvat prachy? Uhlí patří do kamen!!!!!! :fakac::fakac::fakac:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem pro ať tu sbírku spustí. Aspoň se ukáže jak moc lidi nemají romy rádi, protože jestli se tam za měsíc nasbíra tisícikoruna tak to bude úspěch, a to ještě beztak bude od Džamily.

Džamila ale pravila, že pošle 20.000,-

Aha já jsem zapomněl, a ještě Kalousek cosi sliboval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem pro ať tu sbírku spustí. Aspoň se ukáže jak moc lidi nemají romy rádi, protože jestli se tam za měsíc nasbíra tisícikoruna tak to bude úspěch, a to ještě beztak bude od Džamily.

Pruser je, ze si myslim, ze fakt nekdo prispeje nejaky blbec ci co, bydlel jsem par kilaku od Vsetina a ten barak (bradavice) je blizsko nadrazi a nemocnice, takze jsem tam dostkrat byl, to byl des, jak je do Ucka, tak uprostred halda bordelu.

Fakt hrozne, Cunek neni muj favorit, ale tohle se mu povedlo! :palec2::palec2:

H.

Také tomu ferdovi Čunkovy nefandím,ale co se čertů týče max.souhlas :palec2::palec2:

Editováno: , autor: mobb77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se v problémech ocitne člověk slušný tak na něho stát a všichni papalášové serou to samé třeba u postižených, ti ty peníze potřebují. Takže nechápu, proč dělat sbírku na cigoše, kteří si za to můžou sami, ten dům nezničila vichřice, povodeň ani oheň ale oni. Tudíž je to JEN JEJICH problém a měli by se starat oni, jenže to oni neumí. To že je Čunek vystěhoval do toho ANTIvandal domu bylo OK, ale s těmi na Jesenicku přestřelil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se v problémech ocitne člověk slušný tak na něho stát a všichni papalášové serou to samé třeba u postižených, ti ty peníze potřebují. Takže nechápu, proč dělat sbírku na cigoše, kteří si za to můžou sami, ten dům nezničila vichřice, povodeň ani oheň ale oni. Tudíž je to JEN JEJICH problém a měli by se starat oni, jenže to oni neumí. To že je Čunek vystěhoval do toho ANTIvandal domu bylo OK, ale s těmi na Jesenicku přestřelil.

jak přestřeli, můžou být rádi, že nejsou pod mostem :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se v problémech ocitne člověk slušný tak na něho stát a všichni papalášové serou to samé třeba u postižených, ti ty peníze potřebují. Takže nechápu, proč dělat sbírku na cigoše, kteří si za to můžou sami, ten dům nezničila vichřice, povodeň ani oheň ale oni. Tudíž je to JEN JEJICH problém a měli by se starat oni, jenže to oni neumí. To že je Čunek vystěhoval do toho ANTIvandal domu bylo OK, ale s těmi na Jesenicku přestřelil.

Lencelote, velmi tobe i vsem doporucuji navstivit vychod Slovenska.

Kdyz jsem potkal svoji drahou myslel jsem, ze je rasistka, jakmile jsem byl poprve tam, tak jsem vystrizlivel!

Ty jo, oni jim tam postavi domy za dotace z EU, oni je rozeberou a prodaji cihly a rvou, ze nemaji kde bydlet.

Ja bych plakal, kdyz si vezmu jak jsme v bani ostri na lidi co maji nejaky problem se splatkou, jen pripominam, ze i za dluh 1 Kc se muzes dostat do registru a na nejakou pujcku, leasing, hypoteku, mobilni tarif zapomen! A kdyz tak dostanes takove %, ze se s toho po...

A tihle se proste maji, ano asi jim zavidim! ;-)

H.

Editováno: , autor: Hany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se v problémech ocitne člověk slušný tak na něho stát a všichni papalášové serou to samé třeba u postižených, ti ty peníze potřebují. Takže nechápu, proč dělat sbírku na cigoše, kteří si za to můžou sami, ten dům nezničila vichřice, povodeň ani oheň ale oni. Tudíž je to JEN JEJICH problém a měli by se starat oni, jenže to oni neumí. To že je Čunek vystěhoval do toho ANTIvandal domu bylo OK, ale s těmi na Jesenicku přestřelil.

Lencelote, velmi tobe i vsem doporucuji navstivit vychod Slovenska.

Kdyz jsem potkal svoji drahou myslel jsem, ze je rasistka, jakmile jsem byl poprve tam, tak jsem vystrizlivel!

Ty jo, oni jim tam postavi domy za dotace z EU, oni je rozeberou a prodaji cihly a rvou, ze nemaji kde bydlet.

Ja bych plakal, kdyz si vezmu jak jsme v bani ostri na lidi co maji nejaky problem se splatkou, jen pripominam, ze i za dluh 1 Kc se muzes dostat do registru a na nejakou pujcku, leasing, hypoteku, mobilni tarif zapomen! A kdyz tak soatens takove %, ze se s toho po...

A tihle se proste maji, ano asi jim zavidim! ;-)

H.

NO co na to říct? Snad jen že by mohli odtáhnout na sibiř. A nejhorší je že to nemá (demokratické) východisko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden Čunek to je málo, měl by se nakopírovat. Co se týče pavlačáku ve Vsetíně, je dobře, že už tam není, ještě by to chtělo odstranit ty baráky čertů podél celé nemocnice. Není nic lepšího, než zaparkovat před nemocnicí a pak se vrátit k autu, nebo spíš k tomu, co z něj zůstane, pokaždé raději nechávám někoho v autě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.novinky.cz/domaci/stehlikova-zr...0118_ndd6q.html

:smich: voni odmitaj sbirku ... :smich:

:ph34r: : napsali, že se snaží své bydlení opravovat a přizpůsobit se novému životu. Uvedli, že děti chodí do školky a jeden muž si i přes velkou nezaměstnanost v regionu našel práci.

Editováno: , autor: Matthes
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...