Přejít na obsah

Plasty Scout


xstorm

Doporučené příspěvky

jo jo, Cosby má pravdu, když už se tam hodí ty nárazníky, chce to ty lemy, aby to mělo nějakou linii a nevypadalo to jak nějaká splácanina. Zkusím tam brnknout nebo napsat, zda náhodou ty lemy nemají. Jen nevím, jak to bude vypadat, když mám černou barvu. Ty lemy tam asi moc nevyniknou, ale jako komplet to díky tomu, že 4x4 mám bude vypadat fakt jak scout. Ještě pak sehnat ty origo kolesa, co na scouta dávaj.... -_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky se na to chystam mam taky cernou čtyrkolu ty narazniky jsem u alesia videl musej se ale strikat te vrsek do barvy a ten spodek je nejaka imitace plastu alesio slibil ze mi zjisti cilo ty barvy ale ted je tyden pryc.bez tech lemu se mi do toho taky nechce dej kdyz tak vedet kdyz neco zjistis dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musím se smát, když si vzpomenu na ty reakce tady, když s tímhle "all road" kitem vylezl Milotec v době, kdy se ještě o nějakým Scoutu nic nevědělo. Většinou šly komentáře, jakože to je pěkně hnusný a Milotec shit a tak. A koukám, že všechno je rázem jinak. Ale na férovku, mně se to nelíbí ani od Škodovky, ani od Milotec. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja na tu svoji 4x4 naraniky z RS zvazuju, ale nevim, ted mne vic sere nez dela radost :(.

Ale uz jsem vymenil ridici jednotku motoru, ruzne problemy s konfortem a mam podezreni na turbo, kdyz prerazuji, objevuje se takovy pisklavy zvuk...

Jeste to mozna delaji zimaky, uvidim jak tam dam letni, pokud to bude furt, tak servis...:(

H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Pánové!!!!

konkrétně!!! Nééé prosím sračkojidně jak je zde zvykem ... příspěvky typu já na mámu ... máma na bráchu a fotr na ségru! Ps. Nad dopisy na fóru:Díky fotrovi že vošukal ségru a máma to umíiii....paudááá....

Vážně...předělával někdo designově klasik OII na Scout? ...zkušnosti, rady...kde se daj koupit lemy? Narazníky...Alesio má...ale asi si za ty ceny kupuje Pervitin a platí Gigola pro svou mámu... nebo co!!! ... u Škodovky se dá vše sehnat jistě....HEIL SKODA ... HEIL Klement ...HEIL LAURIN....vobrací se v hrobě....cena? někde výhodněji než od soudruhů z Boleslavi?...jak se plasty přidělavají lepí?, šrouby, nýty?...Konektory na mlhovky z klasické OII jsou stejně jako u kulatých u Scouta? ... úprava orig. zástěrek atd. atd. atd. .... Bitte!!!!

Danke Herr Fuehrer

Pítr

Editováno: , autor: Pítr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak tady padla narážka na RS nárazník na 4x4-souhlasím,je to nesmysl..ale i takový tady u nás jezdí...navíc se roztrh pytel-každý druhý "blbec" má klasiku předělanou na RS(což už je značně trapné),nejvíce mě však rozčilují ty nápisy RS,když to RS není...prostě hrůza...potkat jinou,než černou octavii s rs nárazníky už snad ani nejde.. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdo si dělá ze 4x4 Scouta a někdo z obyč OII RSo . Bude to chtít určitě šikovné ruce , ale půjde to. Takže držím palce . Díly na přestavbu bych určitě scháněl ve Škodovce a né od Milotecu .

také bych nesháněl z milotecu-nelíbí se mia ni jedna přeměna..rs už je trapná přeměna,má to každý a už je to dost nezajímavé a scout-ten,kdo scouta chce si těch 50 000 připlatí(ty díly ho stejně moc levněji nevyjdou)...já zůstávám věrný klasice,upravené dle svého gusta :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

také bych nesháněl z milotecu-nelíbí se mia ni jedna přeměna..rs už je trapná přeměna,má to každý a už je to dost nezajímavé a scout-ten,kdo scouta chce si těch 50 000 připlatí(ty díly ho stejně moc levněji nevyjdou)...já zůstávám věrný klasice,upravené dle svého gusta :)

Přesně tak Deny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak obecně, lidi co si předělávaj auto do oficiálního vzhledu jiný verze, aniž by cokoliv udělali s motorem a dostali se na podobný jízdní vlastnosti, tzn i podvozek, jsou pro mě trošku nepochopitelnej fenomén dnešní doby. musel bych se propadnout mít na 105konovym aute znáček RS, stejný se znakama M3, M5, AMG apod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...