Přejít na obsah

Blinkry Fabia


lancer

Doporučené příspěvky

pánové mám dotaz při dodělání dálky na fabii potřebuji zapojit blinkry nevite kde je mám napojit,jestli přímo ve vypínači výstražných světel jako třeba u octávie.případně jaká jsou čísla pinů diky moc

Myslis at ti po zamknuti nebo odemknuti auta zablikaji blinkry ? To se nastavuje v komfortce . Viz obr.

post-10-1155838979.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v komfortke ano ale ked ma origo central. maš origo central - komfortku? ak nie a je to nejaky iny central tak vystup na blinkre musiš cez diody napojiť na vystup BSG.

POZOR v BSG to nespina žiadne relatko, su to nejake asi MOSFETy (je to jeden integrač :D ) a ajked su jeho vystupy možno ochranene na cudzie napätie z vonku, oddelil som ich 6A diodami pre istotu.

schemu ti nakreslim ale až zajtra ak chceš hehe -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v komfortke ano ale ked ma origo central. maš origo central - komfortku? ak nie a je to nejaky iny central tak vystup na blinkre musiš cez diody napojiť na vystup BSG.

POZOR v BSG to nespina žiadne relatko, su to nejake asi MOSFETy (je to jeden integrač :D ) a ajked su jeho vystupy možno ochranene na cudzie napätie z vonku, oddelil som ich 6A diodami pre istotu.

schemu ti nakreslim ale až zajtra ak chceš hehe -_-

Mam to jako profor, taky u BSG a taky usměrňovací diody ale pouze 3A... Jinak jaký to jsou fousy jde dohledat v DP..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne toto isté som riešil na OII, napájal som smerovky na alarm (akurát u OII vedie ku každej žiarovke sólo káblik). Ale nechcelo sa mi trápiť s diódami priamo na tých kábloch, tak som to poriešil jedným modulom, ktorý som napojil na prestrihnuté kábliky od BSG k smerovkám. Tie valčeky v zmršťovačke sú diódy. Použil som Schottkyho, majú menší úbytok napätia.

post-10-1155932906.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zdravím,

mám problém asi jako všichni kteří jsem píšou. Při zapnutí blinkrů a je jedno jestli do prava či do leva, nebo všechny čtyři, se mi nerosvítí zelená šipka nebo obě při zapnutí trojuhelníku a nejde a ni zvuková signalizace. Máte někdo stejný problém, ale hlavně řešení?????????? Už jsem byl v servisech, všude zbalili prachy a pořád stejný problém. Je to síla když jedeš po cestě a máš zapnuté všechny čtyři blinkry, všichni na tebe blikají a ty nevíš proč. Help, pls!!!

Předem dík D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Preto som sa pýtal, lebo info o tom či blikáš ide do budíkov po CANe, nie som si istý ale komfortnom a taktiež aj info o tom že si zapol svetlá je vedená po CANe.

Najlepšie by bolo keby si zohnal niekoho s volnými budíkmi, napojil ich a zapol výstražné svetlá, pokial by blikali a ťukali, máš vadné budíky, pokial nie, hladal by som chybu na tom komfortnom CAN alebo v BSG ktorá tieto informácie posiela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc za radu, snad někoho seženu abych to vyzkoušl, ale chtěl bych se zeptat, kdyby to bylo těma budíkama a já je vyměnil, musel bych měnit i klíče? Slyšel jsem, že imobilizér je právě v těch budících, proto jsem to ještě nezkoušel. Obávám se toho, že bych přišel o ty své klíče. Mám vábavu Elegance s vystřelovacím klíčem a nerad bych o něj přišel. Dík za odpověď!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nevíte někdo za kolik asi se takové nové budíky pohybují, bohužel jsem přes víkend scháněl někoho kdo by mi je půjčil a bohužel, tak jestli máte pravdu, tak bych je hned koupil. Na netu jsem našel nějaké ceny, ale rači se zeptám ať nekoupím draho, jak se to tak pohybuje? Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky,

kouknul jsem do bazaru a jsou tam. Už jsem mu psal jestli to půjde poslat poštou, ale kurňa ať jsou dobré. Jo jen bych potom potřeboval poradit jak naučit ty klíče??? Nemáte někdo manuál? Nebo kde bych ho našel? Ještě musím pořešit, jestli tam má na těch budících všechno. Já mám Elegance výbavu a bojím se, že tam nebude třeba hlídání vadné žárovky atd. Nevím možná je to na všech, ale jen na některých zapojené. Dík za odpověď. Kdyby ty budíky pomohli, bylo by dobré někde dát pivko, ale to asi nepůjde co. Tak jen simbolicky -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky,

kouknul jsem do bazaru a jsou tam. Už jsem mu psal jestli to půjde poslat poštou, ale kurňa ať jsou dobré. Jo jen bych potom potřeboval poradit jak naučit ty klíče??? Nemáte někdo manuál? Nebo kde bych ho našel? Ještě musím pořešit, jestli tam má na těch budících všechno. Já mám Elegance výbavu a bojím se, že tam nebude třeba hlídání vadné žárovky atd. Nevím možná je to na všech, ale jen na některých zapojené. Dík za odpověď. Kdyby ty budíky pomohli, bylo by dobré někde dát pivko, ale to asi nepůjde co. Tak jen simbolicky -_-

.. neboj, to nie je funkcia budíkov, ale RJ.... pri výmene budíkov sa zadáva všetko, čo si mal v aute.... takže ak máš signalizáciu prepálenej žiarovky, alebo nízku hladinu vody v ostrekovači, tak to budeš mať aj tam.... návod na výmenu Ti priložím.... tak dúfam, že to dopadne dobre.... určite to pôjde.... mám aj ja jedny budíky.... s PP....

post-10-1173724135_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...