Přejít na obsah

Neznate ji nekdo?


xhans69

Doporučené příspěvky

Pisou u ni nataceci svetla, nemaji nahodou na mysli naklapeci? Nebo to ma opravdu nataceni podle volantu?

Jenom doufam ze tam neni LPG. Musim dodelat vag kabel a vezmu si zitra PDAcko s vagem

To je regulace xenonu, stejne jako je naklapeni u halogenu, neccekej ze se ti budou natacet do zatacek lol

Me to bylo hned podivne, tohle ma snad jenom citron. Ale co kdyz si to tam nekdo narval. Ale uz je to vyreseno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mam vyhlidnutou jinou

podobnou tehle

ma tuhle vybavu

4 x airbag, ABS, alarm, aut. klimatizace, CD přehrávač, centrál dálkový, deaktivace airbagu spolujezdce, dělená zadní sedadla, EDS, el. okna, el. zrcátka, hliníková kola, imobilizér, manuální převodovka, mlhovky, nastavitelný volant, otáčkoměr, palubní počítač, pohon 4 x 4, posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR), příprava pro telefon, rádio, senzor opotřebení brzdových destiček, senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), tónovaná skla, venkovní teploměr, vyhřívaná zrcátka, výškově nastavitelná sedadla, zadní stěrač, zámek řadící páky

je to modra metla, 77tkm, rv 10/2k3, v provozu 01/2k4

cena 318k

doufam ze nebude pryc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mam vyhlidnutou jinou

podobnou tehle

ma tuhle vybavu

4 x airbag, ABS, alarm, aut. klimatizace, CD přehrávač, centrál dálkový, deaktivace airbagu spolujezdce, dělená zadní sedadla, EDS, el. okna, el. zrcátka, hliníková kola, imobilizér, manuální převodovka, mlhovky, nastavitelný volant, otáčkoměr, palubní počítač, pohon 4 x 4, posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR), příprava pro telefon, rádio, senzor opotřebení brzdových destiček, senzor stěračů, stabilizace podvozku (ESP), tónovaná skla, venkovní teploměr, vyhřívaná zrcátka, výškově nastavitelná sedadla, zadní stěrač, zámek řadící páky

je to modra metla, 77tkm, rv 10/2k3, v provozu 01/2k4

cena 318k

doufam ze nebude pryc

foto, je to liftback ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejna otazka me napada ohledne tuningu, je to k necemu, da se to vyuzit?

Ono to neni jenom o vyuziti. Ja proste chcu zkusit 4x4. Je mozne ze to treba za mesic budu prodavat a shanet se po starem dobrem 1.8 20V nebo pujdu do toho coopera jaxem psal o par prizpevku driv.

Jaxe rika, kazda sranda neco stoji a penize se maji tocit, protoze po smrti se je blbe uziva

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem se na ni podivat, vypadala pekne.

Nabid sem jim at se mrknou na moji, ze ji chcu dat jako protiucet.

Rikali mi ze mi daji max 50, po 5 minutach zvysili na 60 a postavi to do komisu.

Az se to proda tak mi doplati zbytek do te castky za kerou se to proda.

Ale at pry nepocitam vic jak 85.

Taxem si nechal prinest velky technicak a zeptal se jestli pujde neco udelat s tema 318k co za ni chteli.

Rikal ze kdyz mi to moje neberou na protiucet tak ne. Takze sem zacal, psali na letaku rv 2004, v tp 2003, misto 77tkm bylo neco pres 78tkm

navic hodne tmave predni skla=problem na stk, takze ji neberu

a nema vyhrivane sedadla a ma klimatronik, takze 2 veci kere mi moc vadi a pro ktere je pro me nezajimava

takze sem odjel a uz tam nepojedu

jednani sice pekne, ale kdyz si zahrajete na pako ze autum nerozumite tak vas lakujou kecama

takze to asi dopadne tak, ze investuju do moji a vykaslu se na to este rok, nebo pokud nenatrefim na fakt libovku

jinak ty stocene km jsou praxe ve vsech bazarech, nebo alespon u 95%

Editováno: , autor: xhans69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...