Přejít na obsah

Hands free k Symphony


Berry

Doporučené příspěvky

Silně uvažuji o tom, že si pořídím hands free do auta. Ne kvůli četníkům, ale proto, že jsem se několikrát přesvědčil, že s telefonem v ruce a než ho člověk vyhrabe, když zvoní, má člověk tak sníženou pozornost na řízení, že je to až o držku. Vůbec se v tomhle nevyznám, co bych si měl pořídil. Mám telefon Sony Ericsson s Bluetooth. Moje představa je, to nějak připojit přes rádio, aby se při příjmu vypnulo a přes repráky šel hovor. Po předchozím majiteli mi zbyla na okně nalepená anténa, takže on tam taky telefon měl. Poraďte mi někdo, co všechno potřebuji sehnat a jak to funguje. To symphony bych tan chtěl nechat. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co třeba něco takového? TADY

nebo pak nějakou origo sadu do opěrky.....

Díky za odpověď, ale když vidím ty typy telefonů - asi to bude něco starého, proto ta sleva. Ale nevím, nevyznám se. Neříkám, že ne, ale ještě si nechám poradit.

Mno staré možná, ale plně funkční... a kvalita hovorů je super! Pár jsem jich namontoval - a žádný problém. Sám ho k plné spokojenosti používám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co třeba něco takového? TADY

nebo pak nějakou origo sadu do opěrky.....

Díky za odpověď, ale když vidím ty typy telefonů - asi to bude něco starého, proto ta sleva. Ale nevím, nevyznám se. Neříkám, že ne, ale ještě si nechám poradit.

Mno staré možná, ale plně funkční... a kvalita hovorů je super! Pár jsem jich namontoval - a žádný problém. Sám ho k plné spokojenosti používám.

Jaký máš telefon?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co třeba něco takového? TADY

nebo pak nějakou origo sadu do opěrky.....

Díky za odpověď, ale když vidím ty typy telefonů - asi to bude něco starého, proto ta sleva. Ale nevím, nevyznám se. Neříkám, že ne, ale ještě si nechám poradit.

Mno staré možná, ale plně funkční... a kvalita hovorů je super! Pár jsem jich namontoval - a žádný problém. Sám ho k plné spokojenosti používám.

Jaký máš telefon?

6230, 6681, 6310i, 3230, K750i

Vše bez komplikací... myslím, že pro normální telefonování je to za hubičku. Případně bych se zamyslel, jestli nejít do CK3100 - což je prakticky totéž, ale má to ČB displej nebo ještě výš a koupit s barevným...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co třeba něco takového? TADY

nebo pak nějakou origo sadu do opěrky.....

Díky za odpověď, ale když vidím ty typy telefonů - asi to bude něco starého, proto ta sleva. Ale nevím, nevyznám se. Neříkám, že ne, ale ještě si nechám poradit.

Mno staré možná, ale plně funkční... a kvalita hovorů je super! Pár jsem jich namontoval - a žádný problém. Sám ho k plné spokojenosti používám.

Jaký máš telefon?

6230, 6681, 6310i, 3230, K750i

Vše bez komplikací... myslím, že pro normální telefonování je to za hubičku. Případně bych se zamyslel, jestli nejít do CK3100 - což je prakticky totéž, ale má to ČB displej nebo ještě výš a koupit s barevným...

Všem díky za nabídky a rady. Vůbec mě nenapadlo, že mi dobíhá doba u operátora a můžu si vzít nový telefon. K němu si vezmu hands free, podle toho, co to bude za značku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám v autě od výroby přípravu na telefon,na nokiu 6310,v loketce je držák s adaptérem a ve středovým panelu je konektor na adaptér.Neví někdo co bych musel dodělat nebo přikoupit aby to fungovalo?Radio mám symphony,dík

Nevím jistě, ale asi ještě ŘJ pro telefon... a tu potom připojíš na Symphony.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta ŘJ bude asi drahá co? To právě sem si myslel že tam bude. :disgust:

Pravděpodobně ano - vycházím, že všechno na čem je napsáno Škoda, Audi, VW, Seat je pekelně drahý - leda bys sehnal někde na vrakáči... ale myslím, že to není zrovna hodně frekventovaný zboží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 rok později...
Tak sem pořídil tu nokiu a dal do auta a ono to kupodivu funguje.Ale při hovoru přes repráky rádia je v pozadí slyšet takový jemný vrčení závislý na otáčkách motoru,budu to muset ještě skouknout,ale zas tak to nevadí.

Kam jsi prosimte umistil tu RJ HF ? Ted sem daval taky nokiacky HF (konkretne CARK-91) a nevim jak a kam sikovne ju uchytnout.Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem si původně myslel že tam nic nebude ale stačilo jen koupit telefon a už to makalo. potom ta závada byla způsobená tou řj,kterou sem sehnal tady na foru a jen ju vyměnil a teď už přes rok a půl to maká bez problémů. Ta řídící jednotka je už od výroby a je umístěná pod středovým tunelem vedle páky ruční brzdy (pod tím plastem).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...