Přejít na obsah

Doktoři - úleva


OrOrO

Doporučené příspěvky

Kdo máte v rodině lékaře tak to nečtěte a Sejdo ty už vůbec ne,ale já si zkrátka na tubandu felčarů ,kteří dostali diplom za to že ke zkouškám dojeli na praseti musím zanadávat amusí to zemně ven. Prostě je to banda magorů prohánějících sestřičky,namyšlených z----ů,hajzlů neschopných avůdec..............Omlouvám se všem slušným,ale já to dnes těžko rozdejchávám. Ahoj Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

;-) Na todle je idealni jedna sekce v lamparne a tusim ze se jmenuje PLIVARNA ;-)

Promiň, ale když ti doktoři vlivem profesního pochybení málem zabijí 3letého syna tak opravdu nemáš náladu kam to psát. Prostě to z tebe musí ven teď už jsem to troch rozdejchal a trošku vyjezdil,ale to dnešní ráno opravdu stálo zato. Ještě jednou promiň,že jsem to nenapsal do té plivárny,klidně si to smaž. Tvoje problémy jsou pro mne úplně malicherné. Ahoj Honza.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

;-) Na todle je idealni jedna sekce v lamparne a tusim ze se jmenuje PLIVARNA ;-)

Promiň, ale když ti doktoři vlivem profesního pochybení málem zabijí 3letého syna tak opravdu nemáš náladu kam to psát. Prostě to z tebe musí ven teď už jsem to troch rozdejchal a trošku vyjezdil,ale to dnešní ráno opravdu stálo zato. Ještě jednou promiň,že jsem to nenapsal do té plivárny,klidně si to smaž. Tvoje problémy jsou pro mne úplně malicherné. Ahoj Honza.

Honzo copak se stalo malýmu? :o:o:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostě mu páni doktoři před banální operací Hipospadie zapomněli před narkozou dát injekci,která ochrání jeho operované srdíčko. Včera nám ho po 12 dnech propostili domů s horečkami 38,5 a prý jevše v pořádku.Dnes ráno malej řve bolestí takže nízký let nad asfaltovou drahou do nemocnice,dohádat se vrátným,prý to by mohl říct každej že veze nemocný dítě.Když jsem mu řekl žemutu závoru urvu a narvu někam tak ji laskavě zvednul,pak čekání na doktora než se laskavě uráčil. a pak když nás viděl tak mu došlo co se stalo a byl jak milius.Provedl úpravu operační rány,vytáhl drenážní trubici,vše řádně zdezinfikoval,píchl malýmu injekci proti zánětu,napsal nám jakýsi protizánětový sirup a laskavě nás vyprovodil až k autu. Teď je malej relativně v pohodě i když má pořád teploty uvidíme večer. To víš když někdo v 5týdnech prodělá operaci srdce pak je těch nebezpečí někdy až moc. Doufám ,že už to bude dobrý. Ahoj Honza. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

;-) Na todle je idealni jedna sekce v lamparne a tusim ze se jmenuje PLIVARNA ;-)

Promiň, ale když ti doktoři vlivem profesního pochybení málem zabijí 3letého syna tak opravdu nemáš náladu kam to psát. Prostě to z tebe musí ven teď už jsem to troch rozdejchal a trošku vyjezdil,ale to dnešní ráno opravdu stálo zato. Ještě jednou promiň,že jsem to nenapsal do té plivárny,klidně si to smaž. Tvoje problémy jsou pro mne úplně malicherné. Ahoj Honza.

Neni mi znamo, ze bys vedel neco o mojich problemech, takze muzes tezko porovnavat co je malicherne a co neni. To co sem napsal sem nemyslel vubec spatne a jen sem upozornoval na to co sem tam napsal a ze je neco malymu zato nemuzu takze si to na me nevylejvej OK ??

Jinak ale samozrejme prckoj preju co nejrychlejsi uzdraveni !!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo máte v rodině lékaře tak to nečtěte a Sejdo ty už vůbec ne,ale já si zkrátka na tubandu felčarů ,kteří dostali diplom za to že ke zkouškám dojeli na praseti musím zanadávat amusí to zemně ven. Prostě je to banda magorů prohánějících sestřičky,namyšlených z----ů,hajzlů neschopných avůdec..............Omlouvám se všem slušným,ale já to dnes těžko rozdejchávám. Ahoj Honza

Honziku,přečetl jsem si to,ač jsi mi to zakázal ;) je mi to moc líto,neb děti jsou naší prioritou a každý den je vozíme a velmi často po složitých operacích srdíčka a dost často do Brna Černopolní z Motola.

Neboj nebudu se pouštět kdo co měl a kdo co zanedbal,toho jsem dalek,možná až se potkáme dáme řeč,ale v každém případě přeji brzké uzdravení malému a to co nejdříve :palec2: ahoj Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem tu jak jsem slíbil. Honzík je už bez horeček a bez zánětu ještě má hadičku z břicha,ale té ho snad zbaví v pátek,a po 24 dnech ležení v posteli ho opět naučím chodit,zatím ho nohy moc nechtějí poslouchat. Díky Všem kteří drželi palce. :palec2::D-_- Ahoj Honza.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem tu jak jsem slíbil. Honzík je už bez horeček a bez zánětu ještě má hadičku z břicha,ale té ho snad zbaví v pátek,a po 24 dnech ležení v posteli ho opět naučím chodit,zatím ho nohy moc nechtějí poslouchat. Díky Všem kteří drželi palce. :palec2::D-_- Ahoj Honza.

Tak to sme rádi,že už je mu líp -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...