Přejít na obsah

PRASKLE CELNI SKLO


antonoctan

Doporučené příspěvky

Chtel bych se zeptat zkusenejsich: mam na celnim skle OI asi na trech mistech male prasklinky kruhoveho prurezu.

Je toto duvod k vymene skla a mozne reseni financovani z povinneho ruceni???

Skudce bych mel,ale obavam se ze mi to likvidator naridi opravit.Slysel o nejakem lepidlu ktere se pod tlakem nacpe do te prasklinky.

Radeji bych si nechal to sklo vymenit,je uz menene a ocivedne je nejak mekci nez origo,je na nem videt uz znacne opotrebeni.

Mate nekdo info o cene vymeny celniho skla???

Za info dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uzna..........urcite pije pravou skotskou nebo tomu sklu musis pomoci,mam na to figl,vezmi ocelovou strunu,kousek,dej ji zevnitr,vyfotto s pojistovakem a mas prasklinu jak blazen,aspon na fotkach na fotkach,ale pak musi pojistovak k docentu Chocholouskovi--neber uplatky,neber uplatky nebo se z toho zblaznis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neviem, u nas z havarijnej zaplatis spoluucast (ak je sklo pripoistene), ak zo zakonnej, musis niekoho capnut napr. na dialnici, kto Ti to akoze sposobil

v niektorych oblastiach sa sklo lepit nemoze, hoc ake male prasklinky tam mas, myslim, ze je to okolo krajov, v zornom poli vodica, kamos zaplatil 700SK za jednu bodku ! a ten sviniar, ktory mu dal inicialy na dialnici teraz odpovedal do poistovne, ze on si toho nie je vedomy ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neviem, u nas z havarijnej zaplatis spoluucast (ak je sklo pripoistene), ak zo zakonnej, musis niekoho capnut napr. na dialnici, kto Ti to akoze sposobil

v niektorych oblastiach sa sklo lepit nemoze, hoc ake male prasklinky tam mas, myslim, ze je to okolo krajov, v zornom poli vodica, kamos zaplatil 700SK za jednu bodku ! a ten sviniar, ktory mu dal inicialy na dialnici teraz odpovedal do poistovne, ze on si toho nie je vedomy ...

neblázni - spoluúčast u čelního skla? co to máš za pojišťovnu ? :o:o:o

Editováno: , autor: ppfox
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neviem, u nas z havarijnej zaplatis spoluucast (ak je sklo pripoistene), ak zo zakonnej, musis niekoho capnut napr. na dialnici, kto Ti to akoze sposobil

v niektorych oblastiach sa sklo lepit nemoze, hoc ake male prasklinky tam mas, myslim, ze je to okolo krajov, v zornom poli vodica, kamos zaplatil 700SK za jednu bodku ! a ten sviniar, ktory mu dal inicialy na dialnici teraz odpovedal do poistovne, ze on si toho nie je vedomy ...

neblázni - spoluúčast u čelního skla? co to máš za pojišťovnu ? :o:o:o

proste v SK, ked ides nieco uplatnovat zo svojej havarijnej, vzdy platis spoluucast, cim drahsia havarijna, tym mensia spoluucast ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neviem, u nas z havarijnej zaplatis spoluucast (ak je sklo pripoistene), ak zo zakonnej, musis niekoho capnut napr. na dialnici, kto Ti to akoze sposobil

v niektorych oblastiach sa sklo lepit nemoze, hoc ake male prasklinky tam mas, myslim, ze je to okolo krajov, v zornom poli vodica, kamos zaplatil 700SK za jednu bodku ! a ten sviniar, ktory mu dal inicialy na dialnici teraz odpovedal do poistovne, ze on si toho nie je vedomy ...

neblázni - spoluúčast u čelního skla? co to máš za pojišťovnu ? :o:o:o

proste v SK, ked ides nieco uplatnovat zo svojej havarijnej, vzdy platis spoluucast, cim drahsia havarijna, tym mensia spoluucast ...

aha... :( já mám čelní sklo taky u havarijky, ale je to jako připojištění (jde to i jenom k povce) a když máš sklo rozbitý prostě to dostaneš zaplacený (vč.práce-výměny) na 100%, bez ohledu jakou máš spoluúčast u havarijky...při ceně 500Kč/rok mi to přijde škoda nemít B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Cao mam taku otazocku...

mam praskle celne ale uz docela dost tak 20cm a potrebujem to nahlasit ale nemam pripojistene celne i ked havarijnu mam. Ale chcem sa spytat ci staci si hocijake auto vytypovat an a dialnici a potom to proste ferovo nahlasit an svojej poistovni a ona to vybavi alebo treba aby sa ten sofer k tomu priznal. Kludne mi to mozte vysvetlit ako blbeckovi pretoze co sa tyka bank a poistiek to je peklo na zemy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neviem, u nas z havarijnej zaplatis spoluucast (ak je sklo pripoistene), ak zo zakonnej, musis niekoho capnut napr. na dialnici, kto Ti to akoze sposobil

v niektorych oblastiach sa sklo lepit nemoze, hoc ake male prasklinky tam mas, myslim, ze je to okolo krajov, v zornom poli vodica, kamos zaplatil 700SK za jednu bodku ! a ten sviniar, ktory mu dal inicialy na dialnici teraz odpovedal do poistovne, ze on si toho nie je vedomy ...

neblázni - spoluúčast u čelního skla? co to máš za pojišťovnu ? :o:o:o

proste v SK, ked ides nieco uplatnovat zo svojej havarijnej, vzdy platis spoluucast, cim drahsia havarijna, tym mensia spoluucast ...

aha... :( já mám čelní sklo taky u havarijky, ale je to jako připojištění (jde to i jenom k povce) a když máš sklo rozbitý prostě to dostaneš zaplacený (vč.práce-výměny) na 100%, bez ohledu jakou máš spoluúčast u havarijky...při ceně 500Kč/rok mi to přijde škoda nemít B)

Mám to samé a mám klid. :palec2:

Při každé změně auta hned automaticky připojišťuji sklo, on už málokdo chce přijít o bonus a shánět referentský auta....

Každopádně se ta investice vyplatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...