Přejít na obsah

Navi MCD


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Tak ja už ju mám taky, ale naivně jsem si myslel, že ji jen prohodim za Symphony a bude fungovat jako CDčko a radio, než seženu anténu a mapy a hle vono nic. Sice se rozsvítí, vpravo nahoře začne blikat dioda, ale zapnout nejde... Poradí někdo v rychlosti v čem je trik? Nevěřim tomu, že by nešla bez kompletního naistalování...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Preco z ABS to neviem, ale aj keby si mal mapu japonska, tak ti to bude hovorit v DEFAULT. Prehodit rec sa da prepalenim, co zvladne Cosby.

malou navi MCD nikdo počeštit neumí tak aby uměla česky psát

z ABS si to bere informace (impulsi) o pohybu auta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Já si dodělával navi dx a impulsy z ABS jsem nezapojoval, připojil jsem místo toho "galu" kterou jsem jen rozdvojil a zpátečku vůbec. ABS je tam připojeno kvůli přesnému počítání trasy, hlavně v případě ztráty GPS, třeba v tunelu, kdy každé z předních kol se točí jinak při průjezdu zatáčky a navi si to nějak přepočítává. To zkreslení je tak malé, že to za běžného provozu ani nepoznám, hlavně po opět. získání GPS se to po chvilce srovná. Galu jsem našel přímo v napajecím ISO konektoru. GPS anténu jsem dal pod palubu, montáž trvala 20min.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si dodělával navi dx a impulsy z ABS jsem nezapojoval, připojil jsem místo toho "galu" kterou jsem jen rozdvojil a zpátečku vůbec. ABS je tam připojeno kvůli přesnému počítání trasy, hlavně v případě ztráty GPS, třeba v tunelu, kdy každé z předních kol se točí jinak při průjezdu zatáčky a navi si to nějak přepočítává. To zkreslení je tak malé, že to za běžného provozu ani nepoznám, hlavně po opět. získání GPS se to po chvilce srovná. Galu jsem našel přímo v napajecím ISO konektoru. GPS anténu jsem dal pod palubu, montáž trvala 20min.

jj přesně tak jsem to taky udělal... Se mi nechtělo ten rychlostní signál z ABS tahat... A hle? Funguje úplně normálně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

Tak ja už ju mám taky, ale naivně jsem si myslel, že ji jen prohodim za Symphony a bude fungovat jako CDčko a radio, než seženu anténu a mapy a hle vono nic. Sice se rozsvítí, vpravo nahoře začne blikat dioda, ale zapnout nejde... Poradí někdo v rychlosti v čem je trik? Nevěřim tomu, že by nešla bez kompletního naistalování...

Ahoj, sice nemám škodovku, ale golfa IV, tak snad mi někdo poradí :kol-18:

V autě mám neoriginál rádio SONY, dával jsem tam i ten fantómový napáječ antenního zesilovače a v isokonektorech je nějaký bordel od předchozího majitele.

Sehnal jsem si RNS MCD navigaci a když odpojím SONY a napojím MCD, tak jen svítí červeně tlačítka, ale navi nelze zapnout. Po odpojení od ISO konektorů chvíli bliká červená diodka na navi. Neví někdo čím to může být?

Mohl by mi někdo popsat, nebo poslat schéma zapojení ISO konektoru podle obrázku? Potřebuji pro konektor A a B.

Dále, poradil by někdo, kam natahat kabely pro tento konektor? Na obrázku je to D.

Mám Golfa IV, 1.9TDI ARL, r.v. 2001, Can budíky a polodot...co a jak z toho konektoru napojit, aby jela navi jak má a nemusel jsem po každém zapnutí zadávat kód. Děkuji za každou pomoc :kol-47:

post-68308-0-84110700-1341855716_thumb.j

post-68308-0-42403800-1341855803_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...