Přejít na obsah

Kto tu je bajker


houmr

Doporučené příspěvky

Hele, co byste rekli tomu, kdyby se v OSTATNI DISKUZI udelala vedle Lamparny, VIDEA atp sekce SPORT, kam bysme presunuli temata jako je FITKO, bikovani atp ? Bylo by to pak pekne pohromade a clovek by to nemusel hledat v jednotlivych sekcich fora. Jen to jen prvotni napad, tak se chci zeptat, co byste tomu rikali. Dik MichalF

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pridavam fotky ze vcerejska:

post-8151-1243243338_thumb.jpg post-8151-1243243345_thumb.jpg

post-8151-1243243361_thumb.jpg post-8151-1243243377_thumb.jpg

jo kluci, chci si dofouknout vidlici, cetl jsem neco o negativni komore ( autoventilek ze spodu ) a druha komora na vrchu, ale tam zadny ventilek neni, jinam mam nejaky system dual air, spodni komora negativni a vrchni pozitivni. Kde mam hledat ten véntilek u tej pozitivni? Jinak mam vidlici Rock Shox Reba SL 100mm, dual air.

Editováno: , autor: Vinca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je to smerovano na me, asi ses dival na BF. Jo praskl. Neresim to nejak horlive. Zanesl jsem to za Mandake na reklamaci a poslal to. Bud dodaj novej ram modelu 08 nebo at mi vrati penize. Vareni ramu nebudu akceptovat. Ztraci to svou pevnost apod. ( to bych si vyjednal).

Jinak posledni varianta kola pred prasknutim.

Editováno: , autor: deko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim, je to ale presne ve svaru. Ono vsechno praska. Jen treba pells neni takova masovka jako merida. A kdyz nebude 08 a davali by mi 09. Nutit mi ji nemuzou, protoze neni to to zbozi, za ktere jsem se rozhodl utratit penize. A pak bych sel na zkousku do superrioru. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne.. jine zbozi nez mas ti nutit nemuzou.. Sup se libi i me..:) pekne kolo.. ale ja doufam ze mi me kolo nepraskne :p .. jezdim opatrne..az ted sem tomu dal vetsi zahul pri sjezdu z Javoriny po pesi stezce.. to byl mazec.. akorat sem musel misty sedet i za sedatkem.. jinak bych preletel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni,

chtěl bych poprosit o radu,jelikož mám kolo už pár let,tak začínám uvažovat o koupi novýho.Mám teď treka,ale rozhodně bych teď rád horáka.Dá se něco dobrýho koupit tak do 30ti tisíc?Podmínkou je rám velikosti tak 23-24,bo mám 2 metry.Teď mám vel.22 ale zkousnul bych i větší

Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja si myslim,ze dneska mame hodne velky vyber, ted celkem frci superior, merida, pells, GT ..atd. hodne veci nebo co me pomohlo byl odkaz: www.bike-forum.cz tam si myslim, ze nejaky kolo vyberes. ;) ja mam ted cube, zatim se to kolo zda byt v pohode, uvidime, mam ho ani ne tyden.

Editováno: , autor: Vinca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

abych se priznal, tak me ty sjezdy moc nejdou, nevim, zda- se me ze v tom plavu nebo je to nezvyk na nove kolo ( mam jeste cross ), vcera jsem jel lesni cestou od lakatose, listi, klacky, a mirny kopecek, mel jsem uplne ten nejlehci prevod a predni kolo se me porad zvedalo do vzduchu kdyz jsem trochu pridal...toz nevim, taky jsem z toho rozpacitej :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...