Přejít na obsah

Kto tu je bajker


houmr

Doporučené příspěvky

hele nevim co v vsechno na me vlezlo ale kdyz me rano merila obsah plic tak jsem mel 1litr :-) neco i s pruduskama atd, nandala me prasky a pristi tyden uz bych mel byt v pohode

Ale na kole to byl suterén :D Ba ne, dej se do kupy. :)

Vidim to, že asi tento víkend nic mimo Prahu ne teda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

deko: nuz v ciernom je FSA V- drive ale to je nizsia rada. ale inak tato FSA afterburner ma z druhej strany taniere cierne.

abado: diki.

p.s.: inak mam pre vas este nejake prekvapko, ako som to zladil cele, ale to az zajtra foto, prezradim ze ut je to cele zladene vratane jazdca :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MichalF: no veru zo zabehnutia zatial nic moc nie je presiel som asi 4 km a vratil sa domov :feve: prehadzovacka neradi 100%, nemozem povedat ze by neradila ale nie je to ono, skusal som to spravit ale zatial sa mi nedari a popri tom sa ozyva neprijemny zvuk od kazety, ale uz som dohodnuty s predajcom a buduci tyzden to riesime.

p.s.: inak ked odmyslim tieto veci a ze som presiel na nom iba 4km tak myslim ze po vyrieseni tychto drobnych javov to bude super. len to treba zabehnut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasne, to som vedel ze to bude treba doladit len doteraz som jazdil na shimane a nastavit nebol problem, lenze teraz som presiel na sram a zatial som neprisiel na figel, zatial sa to ani mne nepodarilo na 100%, nuz a nechcem ist do takeho stavu ze to zacnem rozoberat a nezlozim :) predsa ze len uz to nie je prehadzovacka za 1000 korun.

p.s.: nebudem davat fotky sem znova ale necham tu odkaz

http://www.bike-forum.cz/fotogalerie/nase-...etail-6958.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...