Přejít na obsah

Šmejd nebo tak akorát


Doporučené příspěvky

Chci se zeptat na tohle! Moc tomu nerozumím! JE to americký autoradio Dvd tv atd v jednom! Je možný že je to oproti nám tak levný? Nebo je to nějaký šmejd? Hraje to vůbec? A jestli jo tak dobře? Jde sledovat TV s tím i u nás(Když ho koupím tam)? Odkaz: http://cgi.ebay.com/ebaymotors/New-7-Touch...1QQcmdZViewItem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych to tam nekoupil ,rádio v USA mají jinej tuner ladí poze ted nevim bud sudé nebo liché frekvence to znamená příklad 98.1, 98,3, 98,5 to mezi tím to neumí.Řešil sem to na sony dovezeném z USA a výměna procesoru a tuneru příjde asi na 4500kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych to tam nekoupil ,rádio v USA mají jinej tuner ladí poze ted nevim bud sudé nebo liché frekvence to znamená příklad 98.1, 98,3, 98,5 to mezi tím to neumí.Řešil sem to na sony dovezeném z USA a výměna procesoru a tuneru příjde asi na 4500kč

No přítelkyně rodiče měli Dodge Grand Caravan, kterýho si koupili a dovezli někdy v r. 93 z US a audio systém (Infinity), co tam byl zabudovanej, tady normálně hrál, dokonce bych řekl, že citlivost lepší než spousta dnešních rádií... Auto bylo US specifikace, žádná Evr. mutace...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a pani, nezabudal by som na taku drobnost, ako je zamykanie DVD regionu, pretoze to radio bude urcite zamknute na ten americky. takze by mohol byt problem s prehravanim DVD :-)... samozrejme, pokial by to niekto nedokazal odblokovat, ale vzhladom na to, aky je to specificky tovar, tak by som s tym moc neratal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a pani, nezabudal by som na taku drobnost, ako je zamykanie DVD regionu, pretoze to radio bude urcite zamknute na ten americky. takze by mohol byt problem s prehravanim DVD :-)... samozrejme, pokial by to niekto nedokazal odblokovat, ale vzhladom na to, aky je to specificky tovar, tak by som s tym moc neratal

Myslím že jsem viděl program který dokáže udělat dvd přesně v regionu jakej je potřeba.......ale to už je dávno.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale samozrejme.. tak problem nestoji, ze by nebolo mozne to urobit. Ale zober si, ze si budes musiet vzdy prepalit DVD cez ten soft, aby si ho mohol prehrat v aute, a potom ti to DVD zase nezoberu ine prehravace. A to nehovorim o pouzivani originalnych DVD...

bolo by to mooooc pracne lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale samozrejme.. tak problem nestoji, ze by nebolo mozne to urobit. Ale zober si, ze si budes musiet vzdy prepalit DVD cez ten soft, aby si ho mohol prehrat v aute, a potom ti to DVD zase nezoberu ine prehravace. A to nehovorim o pouzivani originalnych DVD...

bolo by to mooooc pracne lol

Myslím že ten program umí i více regionů najednou takže to pak půjde přehrát i v obyč dvd.Ale souhlasím že je to pracnější....a pokud člověk nezná problematiku dvd pálení pak 100% souhlasím že to nemá cenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale aby sme sa vratili k povodnej otazke. Ja by som to povedal asi tak: ak mas moznost nechat si doniest nieco z USA, tak radsej nieco znackove a urcite to bude ovela lacnejsie ako keby si to kupil tu. Kamaratovi pred cca 2 mesiacmi prisiel fotak no a ta cena bola nieco okolo polovice tunajsej ceny (vdaka maloobchodnickym zdieracom aj touto cestou :-)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mám možnost aby mi známej něco dovezl! Tak právě nevím co! Poraď te mi!!! Aby to bylo bud vyjížděcí monitor nebo ten dvou dinovej monitor ale aby to přehrávalo DVD Fm a jestli možno i chytalo český televizní stanice a něco do 500dolarů! A je to hodně znát když to chytá jen ty liché frekvence? já právě nevím kolik českých stanic používám na lichých frekvecních

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co by mi doporučíte! Když víte jaké mám kritéria. Já vážně nevím. A to tam není žádné rádio s tunerem pro evropu? Nebo nejde nějak to levně předělat nebo koupit nějaký Fm tuner jestli to je? V tomhle se nevyznám tak budu vedčný za každou radu!!

Editováno: , autor: TomTailor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

clovece to si vubec neporizuj nakej smejd pro ameriku jestli chces dvd s monitorem v 1din tak nedavno sem v autohifi casaku vydel vyprodej nakyho kramu z HK meli tam 1din vyjizdeci monitor s dvd alpine za 16koliku 2din tft monitor neco podobnyho jako ten amerikanskej za 22 koliku atd nebo sem nedavno videl na netu prodavat 1DIN s zabudovanym monitorkem dvd fm cd a tv tunerem novy za 8tacku znacka no name ale se zarukou takze si spis kup neco takovyho ale hlavne tady a ne z usa tam maj vsechno na picu amerikanci posrany

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale na českém aukru http://www.aukro.cz/item192389264__6_5_tft...m_od_1_kc_.html to je úplně stejný prudukt který jsem i tam viděl na americkém aukru (aukci)! Tak si říkám že to nějaký čech objednává asi tam a tady to prodává tak přece by neprodával s těma lichejma frekvencema. Podle mě to dělají nějací šikmoocí kteří to udělají za levno se vším všudy. Neříkám že je to špička na trhu ale na takovej základ to stačí. Než aby mi (kdyby náhodouz)ukradli nějaký značkový drahý tak raději tetno levný. Já to chci jen na takovou spíš parádu než aby to bylo nějaký po všech stránkách good!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale na českém aukru http://www.aukro.cz/item192389264__6_5_tft...m_od_1_kc_.html to je úplně stejný prudukt který jsem i tam viděl na americkém aukru (aukci)! Tak si říkám že to nějaký čech objednává asi tam a tady to prodává tak přece by neprodával s těma lichejma frekvencema. Podle mě to dělají nějací šikmoocí kteří to udělají za levno se vším všudy. Neříkám že je to špička na trhu ale na takovej základ to stačí. Než aby mi (kdyby náhodouz)ukradli nějaký značkový drahý tak raději tetno levný. Já to chci jen na takovou spíš parádu než aby to bylo nějaký po všech stránkách good!

No tak pro parádu si to kup. Právě možná proto, že to nehraje v našich krajích jak by mělo tak se toho chce někdo zbavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAk zas jen parádu to nechci mohlo by to i hrát :D ale koukněte tady http://www.eonon.com/D250.htm dole je napsáno 87.5 - 108MHz, increasing 0.1MHz a to increasing znamená v překladu rostoucí takže podle mě by to mělo jít tak jak u nás né?

Tom, neuraz sa, ale pripominas mi jav, ktory sa v diskusnych forach objavuje dost casto. Ty sam si si vedomy toho, ze to asi nie je uplne dobry napad (inak by si si ho kupil a nepisal), ale snazis sa nejakym sposobom najst cloveka, ktory by Ti dal za pravdu. A ked sa tu aspon jeden najde, tak ti vobec nebude vadit, ze ostatnym sa to nepaci... a budes mat super pocit, ze niekto suhlasi :-D

len tak pre porovnanie, ja osobne som urobil podobne, strasne som chcel, aby moje radio hralo MP3 z USB a pamatovej karty, ale rozpocet nevyzeral moc dobre. Vsetci kamarati ma presviedcali, aby som si kupil radsej menej vybavene "normalne" radio. Akurat potom sa nasiel jeden co povedal, ze to bude OK, a to bolo presne, na co som cakal. Takze teraz mam v aute "uzasne" radio Hyundai z Tesca, ktore za 3 litre ma vsetky funkcie, ktore som chcel. Druha vec je, ze hra absolutne odveci, jemne poskodene CD skacu a ma vela podobnych super vydobitkov lacnej cinskej elektroniky. Vysledkom je, ze ma v blizkej dobe opusti a kupim si nieco, co bude naozaj stat za to, aj ked to bude stat viac. Neurob podobnu chybu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAk zas jen parádu to nechci mohlo by to i hrát :D ale koukněte tady http://www.eonon.com/D250.htm dole je napsáno 87.5 - 108MHz, increasing 0.1MHz a to increasing znamená v překladu rostoucí takže podle mě by to mělo jít tak jak u nás né?

Tom, neuraz sa, ale pripominas mi jav, ktory sa v diskusnych forach objavuje dost casto. Ty sam si si vedomy toho, ze to asi nie je uplne dobry napad (inak by si si ho kupil a nepisal), ale snazis sa nejakym sposobom najst cloveka, ktory by Ti dal za pravdu. A ked sa tu aspon jeden najde, tak ti vobec nebude vadit, ze ostatnym sa to nepaci... a budes mat super pocit, ze niekto suhlasi :-D

len tak pre porovnanie, ja osobne som urobil podobne, strasne som chcel, aby moje radio hralo MP3 z USB a pamatovej karty, ale rozpocet nevyzeral moc dobre. Vsetci kamarati ma presviedcali, aby som si kupil radsej menej vybavene "normalne" radio. Akurat potom sa nasiel jeden co povedal, ze to bude OK, a to bolo presne, na co som cakal. Takze teraz mam v aute "uzasne" radio Hyundai z Tesca, ktore za 3 litre ma vsetky funkcie, ktore som chcel. Druha vec je, ze hra absolutne odveci, jemne poskodene CD skacu a ma vela podobnych super vydobitkov lacnej cinskej elektroniky. Vysledkom je, ze ma v blizkej dobe opusti a kupim si nieco, co bude naozaj stat za to, aj ked to bude stat viac. Neurob podobnu chybu :-)

Asi máš pravdu... Díky moc! Dám na tebe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
clovece to si vubec neporizuj nakej smejd pro ameriku jestli chces dvd s monitorem v 1din tak nedavno sem v autohifi casaku vydel vyprodej nakyho kramu z HK meli tam 1din vyjizdeci monitor s dvd alpine za 16koliku 2din tft monitor neco podobnyho jako ten amerikanskej za 22 koliku atd nebo sem nedavno videl na netu prodavat 1DIN s zabudovanym monitorkem dvd fm cd a tv tunerem novy za 8tacku znacka no name ale se zarukou takze si spis kup neco takovyho ale hlavne tady a ne z usa tam maj vsechno na picu amerikanci posrany

Nesouhlasil by& sem , ze vse .... Treba notebooky a i jina zar skoro o pol. levneji - a ty samy modely co u nas ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...