Přejít na obsah

Mimoň 4.-6.5.2007


baurak

Doporučené příspěvky

Teď tam bordel nebude:

Tento sraz si bude zakládat hlavně na bezpečnosti: MAXIMÁLNÍ RYCHLOST MIMO TRAŤ je 30 km/h V CELÉM AREÁLU. Dodržujte JEDNOSMĚRNÝ provoz mezi zaparkovanými automobily. Kdo bude ohrožovat ostatní účastníky akce, bude nejprve označeno jeho auto barvou a následovně vykázáno z areálu!

Na rychlost bude dohlížet ochranka vybavená přenosným radarem (laserová pistole).

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď tam bordel nebude:

Tento sraz si bude zakládat hlavně na bezpečnosti: MAXIMÁLNÍ RYCHLOST MIMO TRAŤ je 30 km/h V CELÉM AREÁLU. Dodržujte JEDNOSMĚRNÝ provoz mezi zaparkovanými automobily. Kdo bude ohrožovat ostatní účastníky akce, bude nejprve označeno jeho auto barvou a následovně vykázáno z areálu!

Na rychlost bude dohlížet ochranka vybavená přenosným radarem (laserová pistole).

To uz zkouseli na X. Mimoni, fungovalo to, ale melo to mouchy, takze to urcite bude o chlup lepsi. Ale papundeklovy limuziny tam zase budou urcite, ale proti HK je tam klid a pohoda a levnejsi gyros ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle byla strasna luxusni mimon...na to nikdy nezapomenu :-)

jj tam jsme se řádně upravili všici a nejlepší pak bylo, když jsme se vrátili do ležení OC jak jsem s garnym rozlejval vodku a prej vole nelej toho tak málo tak jsme to z 0,5 kelímků pili snad 3 ku 2 (vodka - džus) ;) a pak kecali asi do 4 do rána a to ráno pro mě bylo fakt brutus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle byla strasna luxusni mimon...na to nikdy nezapomenu :-)

jj tam jsme se řádně upravili všici a nejlepší pak bylo, když jsme se vrátili do ležení OC jak jsem s garnym rozlejval vodku a prej vole nelej toho tak málo tak jsme to z 0,5 kelímků pili snad 3 ku 2 (vodka - džus) ;) a pak kecali asi do 4 do rána a to ráno pro mě bylo fakt brutus

Nekde mam foto ty mrtvoly, co se tam valela :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle byla strasna luxusni mimon...na to nikdy nezapomenu :-)

jj tam jsme se řádně upravili všici a nejlepší pak bylo, když jsme se vrátili do ležení OC jak jsem s garnym rozlejval vodku a prej vole nelej toho tak málo tak jsme to z 0,5 kelímků pili snad 3 ku 2 (vodka - džus) ;) a pak kecali asi do 4 do rána a to ráno pro mě bylo fakt brutus

Nekde mam foto ty mrtvoly, co se tam valela :p

já taky domá v ntb ;), ale klidně jí sem dej ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- No já bych to viděl asi na sobota ráno tam a večer back, jako minulej rok.

- Chabry už mám zaškrtlý v kalendáři. :palec2:

Vidím to stejně tak jako ty a Kryssa, pokud bude počasí OK a bude li se mi chtít, tak Mimoň v sobotu ráno a odpoledne zpět :palec2:

Taxe nejak domluvime kluci, kdyz mi to vyjde... -_-

Tak já Mimoň nejedu, jsem v práci.

Vzal jsem si volno na Chabry :palec2:;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.. no já asi taky nepopjedu... tak max na tu sobotu a nebo když pojedu s nějakou partou tady od nás.. něco už se chystá.... ale co by mně spíš zajímalo je to .že v neděly se jede v sosnové drift cap.. tak to by mně zajímalo více...

Hele pane, nejede se tam spíše Drift CUP??? Ten cap je asi něco jinýho, né? :smich: Však mně znáš, tak doufám, že to bereš s nadhledem

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky nám na jedné MImoni vařil jeden moc hodný Carlosek kávičku ;)

jo honzi tam si se radne upravil, na slunicku si pak lezel az do desiti ne? :)

na tý co vaři l Kája kafe jsem byl v poho ta už byla před 3 rokama, ale na tý předloni to bylo to jak jsem ležel jak mrtvola ;)

post-230-1177874349_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...