Přejít na obsah

Truck Trial Písek


inya

Doporučené příspěvky

Byl jsem tam taky včera. Přijeli jsme s kámošem asi v půl desátý a odjížděli v šest. Hobu mám jak rak, ale jinak dobrý. Hodně převrácenejch strojů, jedna zlomenina nebo vyvrácený rameno. Kluk tam chodil s rukou nad hlavou, když převrátil svou šestikolku na bok. Pak ho odvezli do nemocnice. Záchranka co tam byla k dispozici mi připadala, že jsou tam spíš na rande než v práci. Dvakrát je museli vyvolávat než uráčili zvednout a jít se na kluka podívat.Ale jinak si myslím, že přírodní terén je lepší než vybagrovaný díry cikcak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem opálenej trošku víc, než je zdrávo... :kol-17:

Dneska to nebylo tak dobrý, jako včera. Možná je to tím, že jsem tam vydržel jen do dvou...

Přírodní terén je rozhodně lepší, ale tady si museli hold trochu pomoct. Tu byly přírodní jen ty bahnitý sekce, a to se zase blbě fotilo, páč u nich bylo moc lidouch :-(

Jinak nejzajímavější se mi zdáli šestikolky a radost pohledět byla na Unimogy. Dneska ho jeden v bahně postavil z boku zpátky na kola :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

tak nakonec jsem byl taky :D

skýmpak jsem se to setkal hned na parkingu?jsem tě pak ještě hledal na pokec a nenašel!

jojo,bahýnko bylo super,z tatrovek nejlepší psycho :D ,hůř na tom byly ty dva klučinové s tou nablejskanou šestikolou všude se pletly a nic nedokázaly a jak tam mnozí poznamenaly,měly by už zahodit leštěnku a trochu to vozítko umazat bo tohle nebyl sraz trucků ale závod trucků v terénu :D

mastil jsem domů okolo 15 hod.bylo mi horko,pití se do mně už nevešlo ...

jo a nejhezčí byly ty fešandy co se přišly fotit na kalendář,tedy ta v tom červeném ......... :prc::palec2: ,škoda jen že jí s tou 8kolu trochu neohodil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 mischicka: Vždyť jsem ti někde posílal odkaz i s celým harmonogramem :feve:

2 octaviaman: Hoď nějaké foto, sice jsem v Písku letos nebyl, ale počasí nasvědčovalo, že to bude skvělý :palec2:

je mi líto,nefotil jsem,zapomněl jsem kameru doma :(

ten kolega co jsem ho tampotkal má modrou octuli předkem RS a na levém trojúhelníku zadních dveíměl hafo samolepek ze srazů škodahome a octaviaclubu,mj.byla to tdi 66 kW a za maskou přídavný světla a modrý strobo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...