Přejít na obsah

stahovačka bez mozku


maca13

Doporučené příspěvky

Zdravím pánové,

nemá někdo zkušenost se zapojením předních el. stahovačkek oken jen na motůrek ( bez mozku) jen na tlačítka nahoru, dolu.... ? Případně, jak zapojit kompletní stahovačku (s mozkem) měněnou za švihadla.... Výbava clasic.2002

Díky za info

hledal jsem, ale šéf mě hlídá :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mohu koupit celé stahovačky(včetně mozku)....bez tlačítek, tapeci měnit nebudu.....takže k tomu vyřeším nějaký externí tlačítka.

Nemám dálku, jen centrál- holá výbava.... tak nevím jestli to stačí k zapojení a k čemu mi tam budou ty mozky......??????

Díky za objasnění

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mohu koupit celé stahovačky(včetně mozku)....bez tlačítek, tapeci měnit nebudu.....takže k tomu vyřeším nějaký externí tlačítka.

Nemám dálku, jen centrál- holá výbava.... tak nevím jestli to stačí k zapojení a k čemu mi tam budou ty mozky......??????

Díky za objasnění

RE: Mozky ovladaji komfortni funkce.. u 3g. treba okna DO pres klice atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

že jsou mozky pro konforní funkce už jsem tu vyčetl, to že mají rele pro motorek jsem nevěděl ......díky

ještě jedna věc pánové.... nemám kabel se svorkovnicí, takže bych ke stahovačce přivedl + - a na tlačítka .

Jak to celé spojit dohromady na svorkovnici od stahovaček, aby to fachalo ??? Nějaký návod, plánek ???

kol103

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kupoval jsem Octu kde byly švihadla a původni majitel chtěl, aby mu ve škodě dodělali elektriku předních oken. Dali mu ji tam a spínače udělali jako záslepky po švihadlech. Žádnou komfortku nedodělávali. Stahovačky tam jsou originál i moturky, prostě vše. Dodělat komfortku a zapojit ji určitě bude reálné, ale muže se stát, že ti začne zlobit a je konec. Elektriku oken v origo zapojení řídí komfortní jednotka kde je slaboproud, když se podíváš na kabeláž ve dveřích tak uvidíš drátky jako nitky. Kdyby jsi toto zapojil bez komfortky tak ti shoří auto jako papírový čert. U mne je to zapojeno silnými dráty někam do pojistek asi, nezkoumal jsem to přesně, ale pracuje to jak má. Jenom ta elektrika má odběr jako prase.

Sehnal jsem si tapecy bez švihadel k origo stahovačce a spínače jsem z toho ptastu vytlačit mírně upravil plastík a zasunil původní spínače. Není to origo, ale vypadá to rozhodně lépe než spínače jako záslepky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kupoval jsem Octu kde byly švihadla a původni majitel chtěl, aby mu ve škodě dodělali elektriku předních oken. Dali mu ji tam a spínače udělali jako záslepky po švihadlech. Žádnou komfortku nedodělávali. Stahovačky tam jsou originál i moturky, prostě vše. Dodělat komfortku a zapojit ji určitě bude reálné, ale muže se stát, že ti začne zlobit a je konec. Elektriku oken v origo zapojení řídí komfortní jednotka kde je slaboproud, když se podíváš na kabeláž ve dveřích tak uvidíš drátky jako nitky. Kdyby jsi toto zapojil bez komfortky tak ti shoří auto jako papírový čert. U mne je to zapojeno silnými dráty někam do pojistek asi, nezkoumal jsem to přesně, ale pracuje to jak má. Jenom ta elektrika má odběr jako prase.

Sehnal jsem si tapecy bez švihadel k origo stahovačce a spínače jsem z toho ptastu vytlačit mírně upravil plastík a zasunil původní spínače. Není to origo, ale vypadá to rozhodně lépe než spínače jako záslepky.

Ty ovladače jako záslepky švihadel nedoporučuji, jednak jsou hnusný, na blbém místě a známý co to má v taxíku, tak je měl už několikrát ukoplé, tak nakonec dával taky originál tapeci na elektriku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...