Přejít na obsah

Jaky auto koupit?


Martyp

Doporučené příspěvky

Cusik pratele..

Tak nejak se poohlizime s mladou (teda hlavne ja,ona jen tak nejak schvaluje :D) jeste po nejakym vozitku na jezdeni po praze a aby mohla pritelka jezdit do prace..MHD je to pro ni strasnej vomrd..Ona by jezdila denne trasu Praha-Rudna a zptaky + nejaky ty pojizdky po praglu no a taky sem tam vylet a nekam dal,kdyby jela sama..Jinak jezdime RSem.. :)

Tak nejak porad nevim co vybrat. rekli jsme si,ze do toho dame tak + - 130 000,-

Nejradsi bych Octu 66kw..Nasel sem za tyhle penize r.v. 97 s udajnyma 170 tisicema na tachometru..Otazka je,v jakym stavu bude celkove..Dalsi se nam naskytaj Fabky,sem tam Golf IV, naka starsi A3, Bora, a z vychodu to sou Almery,Corolly a jim podobny auta..Japoncu se nebojim,skoro naopak,sou to drzaky a mam s nima dobry zkusenosti..Z tech mensich jsou to Yarisy a pod. Francouze a Italy prednostne nemam rad,takze jsou v podstate z vyberu vyrazeny..

Jeste premyslim,jestli na tyhle kratky az stredne dlouhy pojizdky se vyplati kupovat naftu..?

Chci auto za rozumny penize,ale aby bylo bezpecny a taky se do nej neco malo veslo..Ale aby to taky nebyl nakej starej pelech atd..

Ja vim,je to tezky tohle vsechno skloubit,ale vim ze to jde...A taky proto to pisu i sem..Neni to,ze bych neumel nebo nechtel vybrat auto sam,ale beru to spis jako takovej "brainstorming"... :D Tak diky za odpovedi a za tipy.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cusik pratele..

Tak nejak se poohlizime s mladou (teda hlavne ja,ona jen tak nejak schvaluje :D) jeste po nejakym vozitku na jezdeni po praze a aby mohla pritelka jezdit do prace..MHD je to pro ni strasnej vomrd..Ona by jezdila denne trasu Praha-Rudna a zptaky + nejaky ty pojizdky po praglu no a taky sem tam vylet a nekam dal,kdyby jela sama..Jinak jezdime RSem.. :)

Tak nejak porad nevim co vybrat. rekli jsme si,ze do toho dame tak + - 130 000,-

Nejradsi bych Octu 66kw..Nasel sem za tyhle penize r.v. 97 s udajnyma 170 tisicema na tachometru..Otazka je,v jakym stavu bude celkove..Dalsi se nam naskytaj Fabky,sem tam Golf IV, naka starsi A3, Bora, a z vychodu to sou Almery,Corolly a jim podobny auta..Japoncu se nebojim,skoro naopak,sou to drzaky a mam s nima dobry zkusenosti..Z tech mensich jsou to Yarisy a pod. Francouze a Italy prednostne nemam rad,takze jsou v podstate z vyberu vyrazeny..

Jeste premyslim,jestli na tyhle kratky az stredne dlouhy pojizdky se vyplati kupovat naftu..?

Chci auto za rozumny penize,ale aby bylo bezpecny a taky se do nej neco malo veslo..Ale aby to taky nebyl nakej starej pelech atd..

Ja vim,je to tezky tohle vsechno skloubit,ale vim ze to jde...A taky proto to pisu i sem..Neni to,ze bych neumel nebo nechtel vybrat auto sam,ale beru to spis jako takovej "brainstorming"... :D Tak diky za odpovedi a za tipy.. ;)

Auto Ti neporadim, ale na kratke a stredni pojizdky urcite ne naftu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co moje A4? Zatím ji ještě mám. Chci něco nechat udělat na Octávce a ještě kvůli jedný věci ji ještě držím do cca půlky června a pak ji dám do bazaru. Je v pohodě a s poctivejma km. A finančně by se to krylo s tvým očekáváním.

jo a je to benžonka

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co moje A4? Zatím ji ještě mám. Chci něco nechat udělat na Octávce a ještě kvůli jedný věci ji ještě držím do cca půlky června a pak ji dám do bazaru. Je v pohodě a s poctivejma km. A finančně by se to krylo s tvým očekáváním.

jo a je to benžonka

Posli mi kdyztak prosim nejaky info pres SZ..Kdyby byla i fotka,nezlobil bych se.. ;)

Diky..

Jinak vase nazory prijimam porad.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co moje A4? Zatím ji ještě mám. Chci něco nechat udělat na Octávce a ještě kvůli jedný věci ji ještě držím do cca půlky června a pak ji dám do bazaru. Je v pohodě a s poctivejma km. A finančně by se to krylo s tvým očekáváním.

jo a je to benžonka

Posli mi kdyztak prosim nejaky info pres SZ..Kdyby byla i fotka,nezlobil bych se.. ;)

Diky..

Jinak vase nazory prijimam porad.. :D

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=23277

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co moje A4? Zatím ji ještě mám. Chci něco nechat udělat na Octávce a ještě kvůli jedný věci ji ještě držím do cca půlky června a pak ji dám do bazaru. Je v pohodě a s poctivejma km. A finančně by se to krylo s tvým očekáváním.

jo a je to benžonka

Posli mi kdyztak prosim nejaky info pres SZ..Kdyby byla i fotka,nezlobil bych se.. ;)

Diky..

Jinak vase nazory prijimam porad.. :D

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=23277

Dikec..DO bazaru sem vcera koukal,ale uz ten inzos byl asi nekde dal,pac sem ho nevidel... :) Popremyslism a kdyztak dam vedet.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

joooj akurat som si spomenul na stare Daewoo Nexia, páááni to bola kaara.... od 97dmeho do vlanajska sa na nom nedototo skoro nic (akurat raz menili tesnenie pod hlavou), 1,6 16V, 90 koni, velky kufor, len podvozok trosku maksi.... po tom aute mi je smutno :wub: najviac po radeni- tie prevody tam zapadali ako FABka, krasny chod- parada oproti octe..... takze ani korejcov by som sa nebal.... (akurat budes na smiech pre kamaratov a kolegov :p)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

joooj akurat som si spomenul na stare Daewoo Nexia, páááni to bola kaara.... od 97dmeho do vlanajska sa na nom nedototo skoro nic (akurat raz menili tesnenie pod hlavou), 1,6 16V, 90 koni, velky kufor, len podvozok trosku maksi.... po tom aute mi je smutno :wub: najviac po radeni- tie prevody tam zapadali ako FABka, krasny chod- parada oproti octe..... takze ani korejcov by som sa nebal.... (akurat budes na smiech pre kamaratov a kolegov :p)

Jo jo dekuju za nazor..Ale po tech Daewech moc nekoukam..Za prvy je to okopnutej Opel,kterejm taky neverim,a za druhy je to Daewoo..Ale na druhou stranu-Segra mela v 98 novyho Matize..Vydrzel nam v baraku 5 let a musim rict,ze sem mu daval docela coud a drzel se statecne... :) Spokojenost byla velika.Ovsem nic vic mi ty auta nerikaji. A taky mi pripadaji malicko "papiraky",chtel bych neco bezpecnejsiho..Ted se mi snad naskytne dorba koupe nejaky Fabky,tak uvidime..

Rad si ale budu cist vase dalsi prispevky.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak ja resim to samy ale v roce 2008 a jasna volab padla na fabii, hned po Lupu...

udelam si na tom spoustuveci sam, spoustu veci sezenu a basta..

octavka je na zensky vetsinou velka a a ty penize sezenes sunky...to radsi tu fabku asi pane ;)

Jo jako Lupinek me taky napadl,ale to asi nechcem..Eve se nelibi a je to asi az skoro maly.. :D Jinak to taky vypada na Fabku tak na 85%,mozna se mi ted naskytne dobra koupe..Jinak jeste hodne premyslime o Golfu IV...Ty se daji z rajchu sehnat pekny..

Ale s tou Fabkou si rikam to samy...Jako octavky uz sme z vyberu tak nejak vyradili..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Manželce jsem už dříve koupil Golfa III a můžu s čistým srdcem říct, že to bylo jedno z mála aut, který bylo nejlepší z tech co jsme měli. Proto jsem před třema měsícema kopil zase Golfa, ale čtyřkovýho a maximální spokojenost. Pro ženskou ideální auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Manželce jsem už dříve koupil Golfa III a můžu s čistým srdcem říct, že to bylo jedno z mála aut, který bylo nejlepší z tech co jsme měli. Proto jsem před třema měsícema kopil zase Golfa, ale čtyřkovýho a maximální spokojenost. Pro ženskou ideální auto.

Pro zenskou je auto SKODA lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
zdarek budeš jen nadavat fabia to škodovacky zmetek jen se to kazi a kazi hlavne jak jezdiš po meste hrkač..... :huh:

Nebude bo Marty už Fabku měl!!! :DB)

:palec2: diky Rado... :) Myslim,ze nebudu,doufam...Odjezdil sem s Fabuli 5 let a byl jsem max spokojenej.. ;)

Neboj ono to bude OK!

Podle mě nej volba! Navíc servis podle mě úplně na pohodu stejně jak Okta - dá se sehnat všechno a za slušný peníze!! :palec2:

Ať to šlape!!! :palec2: :palec2:

Editováno: , autor: KOKYN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarek budeš jen nadavat fabia to škodovacky zmetek jen se to kazi a kazi hlavne jak jezdiš po meste hrkač..... :huh:

Nebude bo Marty už Fabku měl!!! :DB)

:palec2: diky Rado... :) Myslim,ze nebudu,doufam...Odjezdil sem s Fabuli 5 let a byl jsem max spokojenej.. ;)

Neboj ono to bude OK!

Podle mě nej volba! Navíc servis podle mě úplně na pohodu stejně jak Okta - dá se sehnat všechno a za slušný peníze!! :palec2:

Ať to šlape!!! :palec2: :palec2:

Ze jo vid.. ;)

Presne jak rikas,taky si to myslim.. ;)

Diky.. ;) V patek se jede na folie.. ;):palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarek budeš jen nadavat fabia to škodovacky zmetek jen se to kazi a kazi hlavne jak jezdiš po meste hrkač..... :huh:

Nebude bo Marty už Fabku měl!!! :DB)

:palec2: diky Rado... :) Myslim,ze nebudu,doufam...Odjezdil sem s Fabuli 5 let a byl jsem max spokojenej.. ;)

Neboj ono to bude OK!

Podle mě nej volba! Navíc servis podle mě úplně na pohodu stejně jak Okta - dá se sehnat všechno a za slušný peníze!! :palec2:

Ať to šlape!!! :palec2: :palec2:

Ze jo vid.. ;)

Presne jak rikas,taky si to myslim.. ;)

Diky.. ;) V patek se jede na folie.. ;):palec2:

Folie - moje řeč!!! :specool::palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...