Přejít na obsah

Posilovac rizeni u RS


acter

Doporučené příspěvky

Zdravim...

Jelikoz mam moznost porovnani asi 8 Octavii proti memu RSu, zjistil jsem, ze na tocenim volantem potrebuji vetsi silu nez u klasicke Octy (vsechno 1.9 TDi)...je to normalni (RS ma sportovnejsi a proto tuzsi rizeni) nebo je chyba nekde u meho posilovace ?

Diky za nazory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky to ma tuzsi nez jine octy..myslim,ze je to kvuli tuzsimu podvozkua tak vubec kvuli tomu "sportovnejsimu" duchu auta..Aby bylo rizeni "komunikativnejsi" a ty jsi vedel,co se pod kolama deje.. ;) Snad by to ale melo jit nastavit,jestli se nepletu..

OK...diky, uz to nebudu resit...asi je to vazne normalni...myslel jsem si to...ale vite jak se rika..."Myslet, znamena hovno vedet" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky to ma tuzsi nez jine octy..myslim,ze je to kvuli tuzsimu podvozkua tak vubec kvuli tomu "sportovnejsimu" duchu auta..Aby bylo rizeni "komunikativnejsi" a ty jsi vedel,co se pod kolama deje.. ;) Snad by to ale melo jit nastavit,jestli se nepletu..

OK...diky, uz to nebudu resit...asi je to vazne normalni...myslel jsem si to...ale vite jak se rika..."Myslet, znamena hovno vedet" :)

JO jasnacka,a taky "Lina huba,holy nestesti" :D

Hele ke me ted o vikendu sednul otec,kterej ma ORS II a taky se me ptal,jestli je to normalni,ze to je tak tuhy.. :D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky to ma tuzsi nez jine octy..myslim,ze je to kvuli tuzsimu podvozkua tak vubec kvuli tomu "sportovnejsimu" duchu auta..Aby bylo rizeni "komunikativnejsi" a ty jsi vedel,co se pod kolama deje.. ;) Snad by to ale melo jit nastavit,jestli se nepletu..

OK...diky, uz to nebudu resit...asi je to vazne normalni...myslel jsem si to...ale vite jak se rika..."Myslet, znamena hovno vedet" :)

JO jasnacka,a taky "Lina huba,holy nestesti" :D

Hele ke me ted o vikendu sednul otec,kterej ma ORS II a taky se me ptal,jestli je to normalni,ze to je tak tuhy.. :D;)

No proti normalnim Octam to mam hodne tuhy...ale nemyslim, ze to bude vetsima kolama...nekdo tu psal, ze ucinost posilovace je mozne nastavit...je to pravda ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky to ma tuzsi nez jine octy..myslim,ze je to kvuli tuzsimu podvozkua tak vubec kvuli tomu "sportovnejsimu" duchu auta..Aby bylo rizeni "komunikativnejsi" a ty jsi vedel,co se pod kolama deje.. ;) Snad by to ale melo jit nastavit,jestli se nepletu..

OK...diky, uz to nebudu resit...asi je to vazne normalni...myslel jsem si to...ale vite jak se rika..."Myslet, znamena hovno vedet" :)

JO jasnacka,a taky "Lina huba,holy nestesti" :D

Hele ke me ted o vikendu sednul otec,kterej ma ORS II a taky se me ptal,jestli je to normalni,ze to je tak tuhy.. :D;)

No proti normalnim Octam to mam hodne tuhy...ale nemyslim, ze to bude vetsima kolama...nekdo tu psal, ze ucinost posilovace je mozne nastavit...je to pravda ?

Ja myslim,ze to je prioritne nastaveny tuzsi a mozna ty kola tomu taky neco dodal,ale 16" bych za extra velky kola nepovazoval,navic kdyz jsou to 205ky.. :D tusim,ze tuhost jde nastavit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky to ma tuzsi nez jine octy..myslim,ze je to kvuli tuzsimu podvozkua tak vubec kvuli tomu "sportovnejsimu" duchu auta..Aby bylo rizeni "komunikativnejsi" a ty jsi vedel,co se pod kolama deje.. ;) Snad by to ale melo jit nastavit,jestli se nepletu..

OK...diky, uz to nebudu resit...asi je to vazne normalni...myslel jsem si to...ale vite jak se rika..."Myslet, znamena hovno vedet" :)

JO jasnacka,a taky "Lina huba,holy nestesti" :D

Hele ke me ted o vikendu sednul otec,kterej ma ORS II a taky se me ptal,jestli je to normalni,ze to je tak tuhy.. :D;)

No proti normalnim Octam to mam hodne tuhy...ale nemyslim, ze to bude vetsima kolama...nekdo tu psal, ze ucinost posilovace je mozne nastavit...je to pravda ?

Ja myslim,ze to je prioritne nastaveny tuzsi a mozna ty kola tomu taky neco dodal,ale 16" bych za extra velky kola nepovazoval,navic kdyz jsou to 205ky.. :D tusim,ze tuhost jde nastavit...

Taky by mě zajímalo, zda-li lze ta účinnost nastavit. Mám OI TDI, a proti OII jde znatelně tužšejc. Při jízdě mi to nevadí, ale při parkování je znát obrovskej rozdíl.

V OII točím jednou rukou naprosto v poho a v O1 cítím, jak posiluji břicho :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
ja na 1.8T pri parkovani tocim jednym prstom :) Ale nie moc casto lebo ma potom pobolieva ale uz som si ho vycvicil. Mam kolesa 205 a zda sa mi ze mi to tocenie ide az moc lahko. co s tym mam robyt? Sirsie kolesa ? :p:prc:

A co sbihavost,mas ji v pohode..? :smich::p

taky točím jedním prstem jak lehounce to jde, měl jsem možnost projeti se v jine taky 1.8T a šla těžce... myslím, že řikal že potřbuje udělat geometrii a v RSu jsem měl pocit jako u mě lehce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Jojo doma Fabie - muzes si tam dat posilovani pro tezky vuz a to pak jde opravdu rizeni jednim prstem ale za jizdy nic mo - je to trosku splaseny - a na Octe to bohuzel nejde nakodovat :) na zadny az na 0ct II - ta uz ma el. posilovac - el. hydraulicke cerpadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo doma Fabie - muzes si tam dat posilovani pro tezky vuz a to pak jde opravdu rizeni jednim prstem ale za jizdy nic mo - je to trosku splaseny - a na Octe to bohuzel nejde nakodovat :) na zadny az na 0ct II - ta uz ma el. posilovac - el. hydraulicke cerpadlo.

Bud rad ze ma Octa Tour klasiku posilovac, ten el. h. nikdy nebude tak komunikativni jak klasika...poprve jsem byl u OII z posilovece docela rozladenej..

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...