Přejít na obsah

Tuning párty Hradec-Králové 22. - 24.6.2007


BadyS

Doporučené příspěvky

Tak co lidičky kdo se letos chystá, minulý rok moc počasí nepřálo,ale nakonec to bylo super ! Doufám že se nás sjede zase dosti, tak sem házejte kdo uvažuje a kdo jede ;) já zcela přifrčím již při pátku :palec:

Píšu s předstihem at si zařídíte volna, domácí propustky, přebukovat letenky na ty egypty apod. lol

Kdo nezná tak info zděs:

http://www.tuningparty.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pište si co chcete o bordelu apod. mě je to f*ck. Kačka tam loni s náma byla a ja nevím ale prostě diky Markovi byl parkec na absolutně klidném místě, i když nás přijelo pět a pul a tak byla pohodička pod altánem u masička na grilu a pifka. Já jedu na kukačku se podívat na auta, že má nějakej ocas pod prdelí raketu mě vubec nebere, v klidu si projdu parkec mezi auty a tim to pro mě hasne. Nikomu nenutím,ale rád bych třeba věděl kdo se ukáže ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pište si co chcete o bordelu apod. mě je to f*ck. Kačka tam loni s náma byla a ja nevím ale prostě diky Markovi byl parkec na absolutně klidném místě, i když nás přijelo pět a pul a tak byla pohodička pod altánem u masička na grilu a pifka. Já jedu na kukačku se podívat na auta, že má nějakej ocas pod prdelí raketu mě vubec nebere, v klidu si projdu parkec mezi auty a tim to pro mě hasne. Nikomu nenutím,ale rád bych třeba věděl kdo se ukáže ;)

no možná i míň, že 5a půl, ale bylo to dobrý. Přesně jak píšeš klidný místo, ráno jsme si to prošli relativně v klidu a pohoda. My na 99% jedem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja tam jedu jen kvuli klukum tady odsud...skoda ze je to bordel ale vzpomente predlooni jak sme si udelali vlastni oslavu vecer a bylo nas pozenhnane...jj zlata era :D

jen kvuli tomu pojedu, s bauim vyjedeme uz v poledne a zabereme parkplazt ;)

přesně jen kvůli tomu tam jedu kvůli partě a pokud pojedu beru zase vodnici ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja tam jedu jen kvuli klukum tady odsud...skoda ze je to bordel ale vzpomente predlooni jak sme si udelali vlastni oslavu vecer a bylo nas pozenhnane...jj zlata era :D

jen kvuli tomu pojedu, s bauim vyjedeme uz v poledne a zabereme parkplazt ;)

Takže vy tam budete už od pátku od odpoledne??!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja tam jedu jen kvuli klukum tady odsud...skoda ze je to bordel ale vzpomente predlooni jak sme si udelali vlastni oslavu vecer a bylo nas pozenhnane...jj zlata era :D

jen kvuli tomu pojedu, s bauim vyjedeme uz v poledne a zabereme parkplazt ;)

No jo, bejvavalo, predloni az 25 aut z klubu, ted stezi 5 :( Maximalne individualne jezdi lidi docela dost

Editováno: , autor: krysarr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...