Přejít na obsah

Climatronic - cnetrální vypnutí/zapnutí


KRYSIMLADE

Doporučené příspěvky

Ahoj, nevim jestli se to tu resilo. u Pasika lze centralne vypnout Climatronic jednim tlacitkem. U Octavky nelze. Na jednom spanelskem foru jsem nasel navod jak toto zprovoznit i u OKI a ono to vazne funguje. Uz neni treba tocit jako blazen koleckem a hlavne po zapnuti si pamatuje opet puvodni nastaveni.

Uz to nekdo z Vas ma ? A co na to kluci blizci MB procpak nam to tam nedavaji standartne ?

Nyni shanim pultlacitko s napisem OFF a diodou. Neporadite ?

Krysimlade

Editováno: , autor: KRYSIMLADE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je skoda ze tam neni uz od vyroby tlacitko OFF s podsvicenim a kontrolkou!! :( Kdyby to aspon slo dodelat se stejnym podsvicenim... :aggressive:

Když se tam dá tlačítko z VW, tak to svítit asi nebude, není tam přivedený proud, co?

Spis jsem tady cetl ze tam neni vubec dioda... :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co na tom nechápeš? podívej jakej je(kromě designu samozřejmě)rozdíl Passat vs OII.- plynová vzpěra haubny v serii(to ma i Polo v základu), dojezdy stropních madýlek, zmiňovaný tlačítko OFF...těch věcí bude víc, prostě jsou rozdíly, který musí bejt vidět mezi VW a Škodou...s tim nic nenaděláme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co na tom nechápeš? podívej jakej je(kromě designu samozřejmě)rozdíl Passat vs OII.- plynová vzpěra haubny v serii(to ma i Polo v základu), dojezdy stropních madýlek, zmiňovaný tlačítko OFF...těch věcí bude víc, prostě jsou rozdíly, který musí bejt vidět mezi VW a Škodou...s tim nic nenaděláme

Samozrejme ze Octavia nikdy nebude Passat, bude mit vzdycky neco navic!! Ale prijde mi divny ze kdyz je to koncernovej dil (Z Touranu, Golfu atd) kde vsude je tlacitko OFF, tak proc se obtezujou to u Octavie zaslepit (funkci tlacitko)!! :aggressive: To je uplne naschval!!! U vzpery atd. je to jasny, nekde se musi setrit!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je skoda ze tam neni uz od vyroby tlacitko OFF s podsvicenim a kontrolkou!! :( Kdyby to aspon slo dodelat se stejnym podsvicenim... :aggressive:

Když se tam dá tlačítko z VW, tak to svítit asi nebude, není tam přivedený proud, co?

Spis jsem tady cetl ze tam neni vubec dioda... :angry:

Co komplet talčítko s diodou? Nevím jak to vypadá vevnitř, ale přece to nemůže být takový problém...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je skoda ze tam neni uz od vyroby tlacitko OFF s podsvicenim a kontrolkou!! :( Kdyby to aspon slo dodelat se stejnym podsvicenim... :aggressive:

Když se tam dá tlačítko z VW, tak to svítit asi nebude, není tam přivedený proud, co?

Spis jsem tady cetl ze tam neni vubec dioda... :angry:

Co komplet talčítko s diodou? Nevím jak to vypadá vevnitř, ale přece to nemůže být takový problém...

Se podivej sem http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...15403&st=50 S tim podsvicenim to asi problem bude, nebo by to spis vyslo hodne draho kvuli jedne diode!! :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je skoda ze tam neni uz od vyroby tlacitko OFF s podsvicenim a kontrolkou!! :( Kdyby to aspon slo dodelat se stejnym podsvicenim... :aggressive:

Když se tam dá tlačítko z VW, tak to svítit asi nebude, není tam přivedený proud, co?

Spis jsem tady cetl ze tam neni vubec dioda... :angry:

Co komplet talčítko s diodou? Nevím jak to vypadá vevnitř, ale přece to nemůže být takový problém...

Se podivej sem http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...15403&st=50 S tim podsvicenim to asi problem bude, nebo by to spis vyslo hodne draho kvuli jedne diode!! :feve:

Až nebudem roupama vědět co, jdem do toho :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je skoda ze tam neni uz od vyroby tlacitko OFF s podsvicenim a kontrolkou!! :( Kdyby to aspon slo dodelat se stejnym podsvicenim... :aggressive:

Když se tam dá tlačítko z VW, tak to svítit asi nebude, není tam přivedený proud, co?

Spis jsem tady cetl ze tam neni vubec dioda... :angry:

Co komplet talčítko s diodou? Nevím jak to vypadá vevnitř, ale přece to nemůže být takový problém...

Se podivej sem http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...15403&st=50 S tim podsvicenim to asi problem bude, nebo by to spis vyslo hodne draho kvuli jedne diode!! :feve:

Až nebudem roupama vědět co, jdem do toho :p

Ja bych taky porad neco "tunil" na aute... :kol-135:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...