Přejít na obsah

Jaký je podle Vás adekvátní měsíční příjem???


century

Doporučené příspěvky

já ti nevim.... bydlim v LB a tady je kurva draho!!!!

Nechi bejt za blbce ale LB - Liberec? No já jsem z vesnice a není nic dražšího ne COOP kunzum na vesnici... Zlatý Penny Markety ve městech... Tam je to o někdy až půlu levnější. Jak těží z lidí z vesnic. Svině jedny nenažraný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já ti nevim.... bydlim v LB a tady je kurva draho!!!!

Nechi bejt za blbce ale LB - Liberec? No já jsem z vesnice a není nic dražšího ne COOP kunzum na vesnici... Zlatý Penny Markety ve městech... Tam je to o někdy až půlu levnější. Jak těží z lidí z vesnic. Svině jedny nenažraný

jj LB je Liberec... A je fakt, že žrá... totiž potraviny jsou na vesnici sakra drahý...

Editováno: , autor: Aidolon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak 50 kapříků bude mít asi málo lidí... A to myslím celkově. Jak jedinci tak rodiny.

no jeden takovej páreček znám :) 28 a 24 let bezdětní, oba studující a bez pár drobnejch těch 50 měsíčně mají... v čistym samozřejmě

Editováno: , autor: Aidolon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak 50 kapříků bude mít asi málo lidí... A to myslím celkově. Jak jedinci tak rodiny.

no jeden takovej páreček znám :) 28 a 24 let bezdětní, oba studující a bez pár drobnejch těch 50 měsíčně mají... v čistym samozřejmě

jo a furt si stěžujou, samozřejmě :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak 50 kapříků bude mít asi málo lidí... A to myslím celkově. Jak jedinci tak rodiny.

no jeden takovej páreček znám :) 28 a 24 let bezdětní, oba studující a bez pár drobnejch těch 50 měsíčně mají... v čistym samozřejmě

jo a furt si stěžujou, samozřejmě :D

No, tak ono to zas nejni tolik, se jim nedivím, že si stěžujou. ;) My jsme nad a taky můžu říct, že to není žádná výhra v loterii.

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ja bych zase rekl, ze 50 tisic mesicne je v nasi zemi docela bezny prijem. Samozrejme ne masovy, ale nerekl bych, ze takovy plat bude mit malo lidi.

TomasB: Souhlasim s tebou.

asi tak 2 ROKY ZPĚT JSEM ČETL NĚJAKEJ PŘEHLED, KDE bylo, že nad 35 hrubého má jen 4% populace. Dneska to bude o něco víc, ale většina lidí má méně než je republikový průměr. Osobně jsem rád, že neživořím a průměr táhnu nahoru.

Jinak ani s čistým příjmem pře 50 tis. jen tak na byt nenašetříš. Je teda fakt, že nemusíme řešit problémy že by na něco nebylo, nebo že by byl problém při nenadálé události.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...