Přejít na obsah

Vestavba klimatizace do 1997 Octavie I - 1.6/55kW


evil

Doporučené příspěvky

Ahoj lidi,

chtěl bych do 1997 Octavie I - 1.6/55kW - výbava: holoauto

nacpat některé základní prvky moderní výbavy (zejména klimatizaci ;-)

Potřeboval bych zjistit, co všechno k tomu budu potřebovat (nejlépe vč. kat. č.) nebo alespoň kde se to dá zjistit.

Výchozí stav: v autě není nic kromě centrálu na klíč, ale ten pravděpodobně není origo.

Cílový stav: klimatronic, elektrická okna, centrál na dálku, alarm.

Předem díky za pomoc!

-evil-

PS: vím, že se tu klimatizace probírala mockrát, ale tuhle konkrétní odpověď se mi prostě nepodařilo najít...

PPS: reakce typu "prodej auto a kup vybavený" jsou mi k ničemu ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi,

chtěl bych do 1997 Octavie I - 1.6/55kW - výbava: holoauto

nacpat některé základní prvky moderní výbavy (zejména klimatizaci ;-)

Potřeboval bych zjistit, co všechno k tomu budu potřebovat (nejlépe vč. kat. č.) nebo alespoň kde se to dá zjistit.

Výchozí stav: v autě není nic kromě centrálu na klíč, ale ten pravděpodobně není origo.

Cílový stav: klimatronic, elektrická okna, centrál na dálku, alarm.

Předem díky za pomoc!

-evil-

PS: vím, že se tu klimatizace probírala mockrát, ale tuhle konkrétní odpověď se mi prostě nepodařilo najít...

PPS: reakce typu "prodej auto a kup vybavený" jsou mi k ničemu ;-)

ahoj, dodělával jsem taky plnou výbavu do 1,6/55kW, viz: http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=24773 a cena kolem 36tis komplet elektrika a manuální klima :)

jde všechno, je to chce mít čas, peníze a chuť :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Prodat a koupit si s lepší výbavou... leda že bys měl nějaký další auto se ktrým bys mohl jezdit, než bys dal tohle dohromady :)

Jinak komlet klimatizaci nabízel Cosby, případně Radekvv v bazaru. Vycházelo to nějak na 13t -+ byl to sice climatronic, ale když už budeš předělávat, tak proč ho nevzít rovnou.

Editováno: , autor: lukash
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodat a koupit si s lepší výbavou... leda že bys měl nějaký další auto se ktrým bys mohl jezdit, než bys dal tohle dohromady :)

Jinak komlet klimatizaci nabízel Cosby, případně Radekvv v bazaru. Vycházelo to nějak na 13t -+ byl to sice climatronic, ale když už budeš předělávat, tak proč ho nevzít rovnou.

dá se to dělat krásně na etapy, takže dva tři víkendy stačí a auto je přes týden pojízdné :)

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

joo taky bych do ni chroupnul klimu ale 36 tis je uz pekna darda to bych pak uz radsi dosetril rovnou na 44 a dal si to namontovat new ve skodovce za den.

Takze tam mam jen "elektrickou klimu" -> otevru dvere soupnu klicek do spinacky otocim a zmacknu 4 knoflicky -> stahnu vsechna okna :specool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Pokud se neplatu, tak se tu komplet materiál pohyboval kolem 13t +- ... za 36t se s tím můžou frajeři jít vyfotit :)

RE: Komplet material ale na prestavbu z AC na Climatronic...

Vaša tu nekde rozepisoval potrebny material na prestavbu "z niceho na Climatronic" a vyslo to na nejakejch 17 T + -

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...