Přejít na obsah

Garny servis vše okolo


garny

Doporučené příspěvky

Druhá část uprav byla stavba uplně nového a asi tak 3x vetšího chladiče stačeného vzduchu (intercooler) ... chladič je přesně zabudován mezi výstuhu narazníku a chladič klimatizace... potrubí použito se speciálních silikonových hadic a nerezového potrubí .... atd... je to na dlouhé povídaní ... jinak celou stavbu jsem dělal vlasnoručně... mimo chladiče samo ... lol

Ještě jsem vymněnil sériové vtřikovače za RACE 520... když už ..že..... :p

post-368-1212357524_thumb.jpg

post-368-1212357824_thumb.jpg

post-368-1212357962_thumb.jpg

post-368-1212358000_thumb.jpg

post-368-1212358027_thumb.jpg

post-368-1212358058_thumb.jpg

post-368-1212358095_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě pro zajímavost ... stavba chladiče a turba si nevyžádala téměř žádné hrubé zásahy do stavby auta narazníku atd ... je to udělané ..jako by to bylo origo a to byla jedna z mála mích podmínek .... na nějaký tuzing nejsem zvědavej ... zatím vše funguje jak má .. a tak to má být ... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, dost dobrá práce, v Chabrech sem okukoval :D jen sem koukal, že ten nárazník je slušně vyřezanej.. nebudeš tam dávat mřížky? ;)

Jo jo narazník jsem musel trochu prořezat ale mrížky tam půjdou normálně dát bez problému ... to zda je tam dám se ještě uvidí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo narazník jsem musel trochu prořezat ale mrížky tam půjdou normálně dát bez problému ... to zda je tam dám se ještě uvidí...

být tebou, tak je tam dám, bude to vypadat elegantněji.. ale pokud chceš aby byl vidět potenciál auta, tak tam dej třeba jen plexi :) horší že takhle dole bude asi brzy poškrábaný od kamínků :feve:

ta octa v automatu vypadá celkem zachovale, na to kolik má km! je po bouračce? airbag volantu se nějak leskne narozdíl do věnce.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

být tebou, tak je tam dám, bude to vypadat elegantněji.. ale pokud chceš aby byl vidět potenciál auta, tak tam dej třeba jen plexi :) horší že takhle dole bude asi brzy poškrábaný od kamínků :feve:

ta octa v automatu vypadá celkem zachovale, na to kolik má km! je po bouračce? airbag volantu se nějak leskne narozdíl do věnce.. ;)

No mřížky tam dám .. nejsou tam jenom proto ,že jsem je nestihl upravit a ahlavně se takle zlepšuje náporové chlazení vstupu a výstupu .. vzduchu .. a taky z dálky to vypadá zajímavě na té bílé barvě..

jinak zda to bylo bourané to nevím .. ale volant si majitel už umně ojednal nějaký lepší ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem navštívil garny service poprvé ve čtvrtek nějaká svině mi vyrvala záslepku zámku u řidiče bohužel pro něj mám zalepeno a tak se v pátek konala další návštěva kdy se leptalo na skla VIN ;) foto dodá Petr osobně i s malým mechanikem, kterj pomáhal ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...