Přejít na obsah

Vyčištění turba OI


servisak

Doporučené příspěvky

Zdravím chlapi, mám dotaz, nenašel by se nějaký dobrý kolektiv, či servis, který by kvalitně vyčistil turbo na Octavii, 1,8 4X4, benzín, r.v. 2001? Díky, za jakékoliv podněty.

:help:

Na benzinu jsem jeste o cisteni turba neslysel....

preco, aj ja chcem vycistit na 1.8T ale svojpomocne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím chlapi, mám dotaz, nenašel by se nějaký dobrý kolektiv, či servis, který by kvalitně vyčistil turbo na Octavii, 1,8 4X4, benzín, r.v. 2001? Díky, za jakékoliv podněty.

:help:

Na benzinu jsem jeste o cisteni turba neslysel....

preco, aj ja chcem vycistit na 1.8T ale svojpomocne.

To by me fakt zajimalo :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

promiňte, zapoměl jsem okolí Ostravy. K turbu - rozebrat, vyčistit, potřebuji, neboť to při záběru zatáhne, padne a znovu zatáhne. Jde to znát, navíc to žere trošku olej. podle mého úsudku, jsou lopatky zanesené, má to nejto 250.000.

No ja s TDipowerem jsem z okoli Ostravy resp. Havirov ale specializujeme se na diesly.A fakt nevim jestli mas problem se zanesenym turbem nebo je problem spise v regulaci turba.Nejaky ventil???Tohle ti musi poradit nekdo kdo dela s benalama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

promiňte, zapoměl jsem okolí Ostravy. K turbu - rozebrat, vyčistit, potřebuji, neboť to při záběru zatáhne, padne a znovu zatáhne. Jde to znát, navíc to žere trošku olej. podle mého úsudku, jsou lopatky zanesené, má to nejto 250.000.

Navíc bych chtěl vědět, čím by se ty lopatky, i kdyby tam byly, mohly u benzínu zanést. To je nesmysl!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

promiňte, zapoměl jsem okolí Ostravy. K turbu - rozebrat, vyčistit, potřebuji, neboť to při záběru zatáhne, padne a znovu zatáhne. Jde to znát, navíc to žere trošku olej. podle mého úsudku, jsou lopatky zanesené, má to nejto 250.000.

No ja s TDipowerem jsem z okoli Ostravy resp. Havirov ale specializujeme se na diesly.A fakt nevim jestli mas problem se zanesenym turbem nebo je problem spise v regulaci turba.Nejaky ventil???Tohle ti musi poradit nekdo kdo dela s benalama.

A co když mi uchcává olej s intercoleru na 1.9 tdi 81kw.Dá se stím něco dělat.Jsem z Karviné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

promiňte, zapoměl jsem okolí Ostravy. K turbu - rozebrat, vyčistit, potřebuji, neboť to při záběru zatáhne, padne a znovu zatáhne. Jde to znát, navíc to žere trošku olej. podle mého úsudku, jsou lopatky zanesené, má to nejto 250.000.

Navíc bych chtěl vědět, čím by se ty lopatky, i kdyby tam byly, mohly u benzínu zanést. To je nesmysl!

tak to ja neviem cim, asi niakymi necistotami vo vyfukovych plynoch. Auto ma teras okolo 200 000km a zda sa mi ze turbo taha ovela neskor ako zo zaciatku a ze uz tam celkovo nieje taky vykon ako byval. A taka mensia repasia nezaskodi, aspon budem mat lepsi pocit ze ho mam v poriadku, lebo to svoje som este rozobrane nazivo nevidel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

promiňte, zapoměl jsem okolí Ostravy. K turbu - rozebrat, vyčistit, potřebuji, neboť to při záběru zatáhne, padne a znovu zatáhne. Jde to znát, navíc to žere trošku olej. podle mého úsudku, jsou lopatky zanesené, má to nejto 250.000.

No ja s TDipowerem jsem z okoli Ostravy resp. Havirov ale specializujeme se na diesly.A fakt nevim jestli mas problem se zanesenym turbem nebo je problem spise v regulaci turba.Nejaky ventil???Tohle ti musi poradit nekdo kdo dela s benalama.

A co když mi uchcává olej s intercoleru na 1.9 tdi 81kw.Dá se stím něco dělat.Jsem z Karviné.

Tak to ti asi odchazi turbo do vecnych lovist.Zere ti ti olej???No jinak Havirov delame diesly.Tak klidne dojet kouknem na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...