Přejít na obsah

dverová fólia


mario1977

Doporučené příspěvky

Ahojte, chcem kúpiť originál izolačné fólie pod tapacir. sú tie fólie s lepidlom, alebo si zohnať nejaký igelit a naniesť leidlo, napr. nejaký chemoprém.

Ako by ste to vy riešili???

:help:

Osobně jsem dával oboustranou lepící pásku a místo igelitu jsem dal mirelon, takový co se dává pod plovoucí podlahu.

Pokud jsi igelity neporušil, stačí ta oboustraná páska

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, chcem kúpiť originál izolačné fólie pod tapacir. sú tie fólie s lepidlom, alebo si zohnať nejaký igelit a naniesť leidlo, napr. nejaký chemoprém.

Ako by ste to vy riešili???

:help:

Osobně jsem dával oboustranou lepící pásku a místo igelitu jsem dal mirelon, takový co se dává pod plovoucí podlahu.

Pokud jsi igelity neporušil, stačí ta oboustraná páska

Miralon je dobrá volba. :palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lebo, na jednej strane (kde netečie) nemám fóliu a na druhej, (kde to tečie) mám fóliu, ale je nejaká na ho..o. hlavne mi to rosí pri tých cuplíkoch, čo sú dole, kde sa skrutkuje tapacír, preto sa pýtam, ako je to najlepšie urobiť.

absolutní bomba je pak dvojítý mirelon + vytlumení 1cm mirelonem boky kufru a do zadních dveří dát molitan, chystám se na to, kamarád to má a je to něco jiného kol5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chceš koupit originál folii tak se teď prodává už ne jen jako folie ale je to taková asi 2 až 3 mm silná pěnová hmota a ve škodě stojí na přední dveře 300 a na zadní 100 kč (teda aspoň v Brně) a má na sobě lepidlo. Takže stačí jen očistit dosedací plochu na dveřích odstranit ochranou folii z lepidla a nalepit. Sedí to a nemusíš nic měřit. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chceš koupit originál folii tak se teď prodává už ne jen jako folie ale je to taková asi 2 až 3 mm silná pěnová hmota a ve škodě stojí na přední dveře 300 a na zadní 100 kč (teda aspoň v Brně) a má na sobě lepidlo. Takže stačí jen očistit dosedací plochu na dveřích odstranit ochranou folii z lepidla a nalepit. Sedí to a nemusíš nic měřit. :)

Ta hmota je mirelon, já jsem si pořídil celou roli na podlahy za pár stovek, původní folie jsem položil na tuto a obříznul jsme to a sedí taky dobře

akorát bacha, ten mirelon origo nebo neorigo se při manipulaci může pothat, což folie nedělala

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se mě právě nezdá že je to mirelon,protože ten co se dává pod podlahy se mě zdá jakoby míň hutnej,nebo jak to říct. Ten originál se mě zdá tužší,ale možná je to jen jinej druh.

jj, dělají se asi 4 druhy tuhosti podle podkladu, na který aplikuješ, pokud dáváš plavačku na dřevo nebo nerovnosti, tak je to zrovna ta tuhá, ona se krásně vytlačí a srovná si to, jinak na rovný beton je ta slabší ;)

takže dveře = nerovná podlaha :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...